TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 01:50:00 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Teretana ili aerobik  (Pročitano 17765 puta)
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #65 poslato: April 29, 2011, 02:39:37 posle podne »

razumem, hvala marko :) pa kao malo da "ojačam" imunitet mada stvarno mislim da je to glupost.....malo ovako pa se vraćam na stari režim :) prija mi :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #64 poslato: April 29, 2011, 01:06:56 posle podne »

Doruckuj pre treninga..protein je dodatak ishrani...nakon treninga pij protein.
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #63 poslato: April 29, 2011, 12:12:27 posle podne »

Evo mene.....ništa mi naravno nisu "otkrili" bockali su me 3 dana :( ruke užas ali nikakvih reakcija nije bilo (naravno nemaju sve alergene) tako da je na kraju "loš imunitet" i alergijska reakcija koja se ne zna od čega je, dobila sam lek ako se opet desi da odmah popijem i to je to.
Sada bih menjala jutarnji trening, da ne ide odmah bez doručka, nego ću prvo da popijem kafu, doručkujem (ovsene i whey plus take one i omega :))) i posle toga vežbanje, e sad...... da li pijem mericu wheya i posle vežbanja? i da li opet idem 45miin kardio, pa posle kružni ili ne?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #62 poslato: April 19, 2011, 01:05:04 pre podne »

Ma ja sam uvek za secer  ;D
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #61 poslato: April 18, 2011, 10:19:05 posle podne »

mora da me je neko odao i rekao ti da ima koji gram šećera, e sada sam nadrljala :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #60 poslato: April 17, 2011, 01:31:04 posle podne »

Od sada u teretanu idi bez sjaja za usne :)
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #59 poslato: April 17, 2011, 12:57:01 posle podne »

ma da, kreativna sam ja :)
na faxu sam bila alergična na hemikalije :) više nisam u kontaktu sa istima (osim onih kućnih:) malo preterujem sa alkoholom i asepsolom....,mada na  dan kada sam osetila peckanje sam kupila nov sjaj za usne :((( ah baciću ga sa 10tog sprata ako je on, to mi je sada prioritet da sve ispitam pa se javljam.....
i hvala marko puno po milioniti put :)
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #58 poslato: April 17, 2011, 12:47:06 posle podne »

take 2  ;D....pojacaj voce bogato vitaminom C bez fruktoze i ispitaj na sta si alergicna!
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #57 poslato: April 17, 2011, 12:42:35 posle podne »

ah ma nisam ni rekla da alergijska reakcija ima veze sa vežbanjem....to ne postoji ..... nego na moje pitanje kako mi se sada to desilo sada (što nije ranije), dobila sam odgovor od doktora da mi je oslabio imunitet pa da sam odreagovala u prisustvu neke supstance na koju sam alergična (što ću ispitati do kraja šta je to konkretno)

imala sam pauzu sa vežbanjem a sada vežbam kao konj (da to imaš pravo) klasična greška rekreativca a pročitala sam tvoj tekst :( ali ja u suštini imam energije na pretek i nisam radila ništa što mi ne prija.......
ili možda je to klasični odgovor za doktora "opao ti imunitet"  kada ne zna šta da odgovori :) jer sam stvarno u fazonu da se nikada zdravije u životu nisam hranila :) ma pojačaću vitamine ne može da škodi
(kako da pojačam take one smem li? prekrstiću ga u Take 2 ha ha ha ha) i da li da vežbam?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #56 poslato: April 17, 2011, 12:29:06 posle podne »

Ta alergijska reakcija nema veze sa vezbanjem,pad imuniteta moze biti u slucaju ako si ranije bila fizicki neaktivna a sada hiperaktivna.U svakom slucaju neki multivitamim ti je potreban.
Sačuvana
angelANA
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 28


« Odgovor #55 poslato: April 17, 2011, 11:33:53 pre podne »

"Veoma bitan momenat da ja vežbam konstantno preko mesec dana i da se nisam razbolela (prvi put u životu) Smiley))  "
eee kada ja moram da pišem........ više nikada nikada nikada ne spominjem.....predpostavljate....

dobila sam neku alergijsku reakciju, luduju mi usne - rastu i smanjuju se (svima se svidja mene peče) gdja. karleuša je malo dete za mene, 5 broja su veće :((  i peku me oči ...... ddoduše već par dana su me oči pekle ali ja sam vežbala :)

e sad, pregled u CEA-u  mi je tek u sredu, a doktor za ovu pojavu kaže da je alergijaska verovatno ali moguće da mi je i imunitet opao (u sredu se kačim na biorezonantni aparat) čisto da mi kažu na šta sam alergična) ali mi nije jasno ovo sa opadanjem imuniteta jer jedem 6 puta dnevno, unosim sve od vitamina i minerala (doduše bez omega 3  sam jedno vreme).....e sad... da li da preskočim malo jutarnje vežbanje bez klope.....ma smem li da vežbam?

i da li da pojačam vitamine i minerale i koliko? i da omega 3 kupujem i šta još?
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #54 poslato: April 16, 2011, 12:40:29 posle podne »

Napisi malo detaljnije kako i sta trenutno jedes,koliko treniras...koliko odmaras? Nesto cemo da menjamo!
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #53 poslato: April 16, 2011, 12:37:16 posle podne »

Jel ja to osecam neku nesigurnost ili nedostatak snage?Vreme je da menjamo nesto  :)

Nije ni nesigurnost ni nedostatak snage  :) , mozda malo nesigurnost da li radim sve kako treba,  a za menjanje jesam, ako ce to dovesti do boljih rezultata
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #52 poslato: April 16, 2011, 08:43:27 pre podne »

Jel ja to osecam neku nesigurnost ili nedostatak snage?Vreme je da menjamo nesto  :)
Sačuvana
biljanans
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 514

« Odgovor #51 poslato: April 15, 2011, 10:33:18 posle podne »

To stvarno ide polako, Marko. Ne moze nista na brzinu. Sto sebi zadajem vislje ciljeve, to ide sve sporije i sporije.
Ali nije problem, polako ali sigurno  ;)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 5 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.093 sekundi sa 17 upita.