TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 09:32:01 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: vezbe za ledja  (Pročitano 20356 puta)
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #12 poslato: Novembar 17, 2007, 08:15:51 pre podne »

samo ti donesi knjige kada budes isao kuci , dacu ti pare za njih , dacu ti pare da mi das da ih kopiram , koliko trazis ?
1000eu... bolje ti njih naruci :)
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #11 poslato: Novembar 17, 2007, 08:04:47 pre podne »

samo ti donesi knjige kada budes isao kuci , dacu ti pare za njih , dacu ti pare da mi das da ih kopiram , koliko trazis ?
Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #10 poslato: Novembar 16, 2007, 10:17:34 posle podne »

Ko zna kada ce to biti.. :)
Manje vise se sve svodi na trening 'izdrzljivosti' misica trupa i na motornoj re-edukaciji misica koji treba da odrzavaju stabilnost kicmenog stuba. Ako znas principe, mozes sam da smislis vezbe. Ima tu jos neki pametan predlog (kao sto je ne savijaj i ne uvrci kicmu 1-2 sata po budjenju, jer su diskovi 'puni' vode --- sto znaci bez trbusnjaka rano ujutro po izlasku iz kreveta i pazljivo vezivanje pertli :)), ali se sve svodi na 'Big Three' vezbe: curl, side bridge and bird dog.
Zainteresovani 50eu trening :)
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #9 poslato: Novembar 16, 2007, 10:10:56 posle podne »

Mene zanima da li neko moze da mi preporuci vezbe za ledja? Trazila sam na netu ali nisam uspela da nadjem... nista sto bi mi bilo zgodno... a pre ce biti da nisam dobro trazila.... Mada, na netu sam pronasla sve ostale vezbe (koje sam mislila da mi trebaju)
i prakticno ih isprobala ali za ledja slabo... a dobro bi mi dosle s obzirom da sedim po ceo dan i imam lose drzanje  pa me cesto bole... hvala unapred  :D
Naruci 'Ultimate Back Fitness and Performance' i 'Low Back Disorders' od Stuart McGill i neces pozaliti!

imas li ih ti Mladene ?
Naravno! Samo imam stara izdanja od obe, i ovu zadnju mi je poslao Stuart licno. Stvarno su odlicne. Ruse mnoge mitove... Samo, nisu mi u bg-u.

aj kada budes isao kuci kopiraj mi , dacu ti pare kada se nadjemo , bas bi mi trebalo to , ubi me posao , po ceo dan stojim
Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #8 poslato: Novembar 16, 2007, 09:18:46 posle podne »

Mene zanima da li neko moze da mi preporuci vezbe za ledja? Trazila sam na netu ali nisam uspela da nadjem... nista sto bi mi bilo zgodno... a pre ce biti da nisam dobro trazila.... Mada, na netu sam pronasla sve ostale vezbe (koje sam mislila da mi trebaju)
i prakticno ih isprobala ali za ledja slabo... a dobro bi mi dosle s obzirom da sedim po ceo dan i imam lose drzanje  pa me cesto bole... hvala unapred  :D
Naruci 'Ultimate Back Fitness and Performance' i 'Low Back Disorders' od Stuart McGill i neces pozaliti!

imas li ih ti Mladene ?
Naravno! Samo imam stara izdanja od obe, i ovu zadnju mi je poslao Stuart licno. Stvarno su odlicne. Ruse mnoge mitove... Samo, nisu mi u bg-u.
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #7 poslato: Novembar 16, 2007, 09:17:44 posle podne »

Yoga vežbe su zakon za leĂ°a..
I imaj na umu da je loše držanje posledica pre svega slabih trbušnjaka i loše navike...

Joga je 'bulja' za ledja (izvini na izrazu). Fleksibilnost ledja nema ama bash nikakve veze sa prevencijom/rehabilitacijom. Yoga je PRECENJENA...
Lose drzanje moze da bude posledica mnogo cega, od cega 'slabost' misica moze da ima i ne mora da ima ulogu.
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
M a r k o n i
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 5118


« Odgovor #6 poslato: Novembar 16, 2007, 07:27:04 posle podne »

Mene zanima da li neko moze da mi preporuci vezbe za ledja? Trazila sam na netu ali nisam uspela da nadjem... nista sto bi mi bilo zgodno... a pre ce biti da nisam dobro trazila.... Mada, na netu sam pronasla sve ostale vezbe (koje sam mislila da mi trebaju)
i prakticno ih isprobala ali za ledja slabo... a dobro bi mi dosle s obzirom da sedim po ceo dan i imam lose drzanje  pa me cesto bole... hvala unapred  :D
Naruci 'Ultimate Back Fitness and Performance' i 'Low Back Disorders' od Stuart McGill i neces pozaliti!

imas li ih ti Mladene ?
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #5 poslato: Novembar 16, 2007, 03:55:05 posle podne »

Yoga vežbe su zakon za leĂ°a..
I imaj na umu da je loše držanje posledica pre svega slabih trbušnjaka i loše navike...
Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #4 poslato: Novembar 16, 2007, 09:47:57 pre podne »

http://www.backfitpro.com/
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
sandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 97

woman

« Odgovor #3 poslato: Novembar 16, 2007, 09:41:27 pre podne »

imas neki link da postavis?
Sačuvana
Mladen Jovanovic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 305

dipl. kondicioni trener

« Odgovor #2 poslato: Novembar 15, 2007, 04:17:47 posle podne »

Mene zanima da li neko moze da mi preporuci vezbe za ledja? Trazila sam na netu ali nisam uspela da nadjem... nista sto bi mi bilo zgodno... a pre ce biti da nisam dobro trazila.... Mada, na netu sam pronasla sve ostale vezbe (koje sam mislila da mi trebaju)
i prakticno ih isprobala ali za ledja slabo... a dobro bi mi dosle s obzirom da sedim po ceo dan i imam lose drzanje  pa me cesto bole... hvala unapred  :D
Naruci 'Ultimate Back Fitness and Performance' i 'Low Back Disorders' od Stuart McGill i neces pozaliti!
Sačuvana
If you start with a poor assumption, you reach a poor conclusion!
sandra
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 97

woman

« Odgovor #1 poslato: Novembar 15, 2007, 03:24:01 posle podne »

Mene zanima da li neko moze da mi preporuci vezbe za ledja? Trazila sam na netu ali nisam uspela da nadjem... nista sto bi mi bilo zgodno... a pre ce biti da nisam dobro trazila.... Mada, na netu sam pronasla sve ostale vezbe (koje sam mislila da mi trebaju)
i prakticno ih isprobala ali za ledja slabo... a dobro bi mi dosle s obzirom da sedim po ceo dan i imam lose drzanje  pa me cesto bole... hvala unapred  :D
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.09 sekundi sa 19 upita.