TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394571 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 01:04:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 56 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Nabaciti mišiće i skinuti salo  (Pročitano 266045 puta)
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #818 poslato: Mart 26, 2014, 03:02:29 posle podne »

A i dalje mi niste odg gde kupujete pastrmku ili ribu uopste ? gde je nanjjeftinije.ja sam bio po u disu i rodicu i pastrmke cele(sa glavom,utrobom i krljusti) 900din 1kg a u disu nema.u rodicu 1kg skuse 360 din isto cela.sad koje tu lud ? da morska skusa sa ko zna kojeg kraja sveta bude 2,5 jeftinija od recne pastrmke koja se uzgaja na 300km od mene ?
Pesho, tvoji postovi me podsecaju na moje od pre nekoliko meseci kada sam trazila ovde neke odgovore na pitanja za koja nisam bila sigurna, isto tako sam se opterecivala glupostima kao ti, da su neka pitanja bila suvisna i banalna. Ne treba ti uz sve ovo jos izlet u ekonomiju i lupanje glave oko racunice sta kako zasto. Postici ces bre definiciju sa bilo kojom ribom, sa masnijim nemoj samo preterivati, bolje obrati paznju kako je spremljena ako kupujes gotovu.. pecena skusa/skarpina/oslic su bili u Maksiju oko 500 din/kg, jeftinije od toga stvarno ne moze. Ne truje nas samo hrana sumnjivog kvaliteta, tu su i zagadjen vazduh, hemikalije i mnogo toga, jednostavno cepaj treninge, budi uporan i hrani se najbolje sto mozes, i rezultat ce doci... ja sam jela sve zitarice a ne samo pirinac i ovsene, voce i kostunjave i vise od preporucenog, i postigla sam cilj...
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #817 poslato: Mart 25, 2014, 08:32:07 posle podne »

A i dalje mi niste odg gde kupujete pastrmku ili ribu uopste ? gde je nanjjeftinije.ja sam bio po u disu i rodicu i pastrmke cele(sa glavom,utrobom i krljusti) 900din 1kg a u disu nema.u rodicu 1kg skuse 360 din isto cela.sad koje tu lud ? da morska skusa sa ko zna kojeg kraja sveta bude 2,5 jeftinija od recne pastrmke koja se uzgaja na 300km od mene ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Bolex
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 249


« Odgovor #816 poslato: Mart 25, 2014, 10:20:22 pre podne »

SumLJivog porekla?! Doktor medicine?! Uzas!
Nisi morala biti toliko gruba u ispravci, svi znamo pogrijesiti!
Sačuvana
"hemijom'' protiv genetike... 8)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #815 poslato: Mart 24, 2014, 11:05:50 posle podne »

Kolko je 1kg pastrmke i gde kupujete tj. gde je najjeftinija ? I uzgred,kolko protein i masti ima u 100g ?

Pastrmka ima oko 19 g proteina i oko 2 g masti na 100 g.
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #814 poslato: Mart 24, 2014, 10:58:40 posle podne »

SumLJivog porekla?! Doktor medicine?! Uzas!

Desava se da pogresim kad radim, nije mi prvi a ni poslednji put. Dobro je da ima ko da to kontrolise. Hvala ti.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #813 poslato: Mart 24, 2014, 08:22:14 posle podne »

Kolko je 1kg pastrmke i gde kupujete tj. gde je najjeftinija ? I uzgred,kolko protein i masti ima u 100g ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #812 poslato: Mart 24, 2014, 07:43:32 posle podne »

Trebalo bi da imas 500 kcal manje u toku dana da bi mrsavio postepeno. A procitala sam prethodne postove, zato i kazem da bi mogao drugacije da rasporedis obroke. Ne moras uz svaki obrok imati ugljene hidrate, vodi racuna da ti dorucak i rucak budu jaki,  i obrati paznju na obroke pre i posle treninga. Mozes imati npr 4 jaca obroka i uzinu, neko voce npr. Obrok pred spavanje je ok, samo nemoj mnogo cesto jesti konzerviranu hranu, tunjevinu posebno.
Hvala na savetima.Pa u ovom sto sam napisao danasnjem planu klope 2 obroka su bez uh.a sto se tice tunjevine bolje mi je 1kg belog nego 3 konzerve tune(360g),MNOGO su skupe....Gledao sam u disu ima fileti pangasiusa 800g mesa 330din.da li je neko jeo pangasiusa i kakav mu je uopste sastav(mislim koliko proteina koliko masti),da li vi mozda znate doktorka ? skoro sam gledao na tv-u kao kazu nasi da ima mnogo manje proteina nego druge ribe a visak losih masti.

A zašto nisi uneo UH? Ja jedem soma i super mi je,iako za njega važi da ima baš loš sastav :D U konzervi sve izbegavaj,jer jednostavno nije zdravo.Tako da ti je i taj som onda bolji izbor. Ni pastrmka nije toliko skupa ako pogledaš.
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #811 poslato: Mart 24, 2014, 07:20:18 posle podne »

SumLJivog porekla?! Doktor medicine?! Uzas!
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #810 poslato: Mart 24, 2014, 12:05:43 pre podne »

Trebalo bi da imas 500 kcal manje u toku dana da bi mrsavio postepeno. A procitala sam prethodne postove, zato i kazem da bi mogao drugacije da rasporedis obroke. Ne moras uz svaki obrok imati ugljene hidrate, vodi racuna da ti dorucak i rucak budu jaki,  i obrati paznju na obroke pre i posle treninga. Mozes imati npr 4 jaca obroka i uzinu, neko voce npr. Obrok pred spavanje je ok, samo nemoj mnogo cesto jesti konzerviranu hranu, tunjevinu posebno.
Hvala na savetima.Pa u ovom sto sam napisao danasnjem planu klope 2 obroka su bez uh.a sto se tice tunjevine bolje mi je 1kg belog nego 3 konzerve tune(360g),MNOGO su skupe....Gledao sam u disu ima fileti pangasiusa 800g mesa 330din.da li je neko jeo pangasiusa i kakav mu je uopste sastav(mislim koliko proteina koliko masti),da li vi mozda znate doktorka ? skoro sam gledao na tv-u kao kazu nasi da ima mnogo manje proteina nego druge ribe a visak losih masti.

Sa pangasiusom postoji vise problema, to sto si naveo je jedno, zatim to sto je zaledjena pa na vodu otpadne dosta tezine i ti onda realno ne mozes znati koliko cega pojedes. Uglavnom, kazu da je treba izbegavati jer je i sumljivog porekla. Jeste najlosija medju recnim ribama. Po meni, nije za cestu upotrebu ali ponekad moze posluziti, jer ne mozemo jesti uvek isto. Razliciti su podaci, ali nema vise od 15 ak g proteina.
Sačuvana
Fitnes trkacica
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 194

« Odgovor #809 poslato: Mart 23, 2014, 11:51:00 posle podne »

Trebalo bi da imas 500 kcal manje u toku dana da bi mrsavio postepeno. A procitala sam prethodne postove, zato i kazem da bi mogao drugacije da rasporedis obroke. Ne moras uz svaki obrok imati ugljene hidrate, vodi racuna da ti dorucak i rucak budu jaki,  i obrati paznju na obroke pre i posle treninga. Mozes imati npr 4 jaca obroka i uzinu, neko voce npr. Obrok pred spavanje je ok, samo nemoj mnogo cesto jesti konzerviranu hranu, tunjevinu posebno.
Hvala na savetima.Pa u ovom sto sam napisao danasnjem planu klope 2 obroka su bez uh.a sto se tice tunjevine bolje mi je 1kg belog nego 3 konzerve tune(360g),MNOGO su skupe....Gledao sam u disu ima fileti pangasiusa 800g mesa 330din.da li je neko jeo pangasiusa i kakav mu je uopste sastav(mislim koliko proteina koliko masti),da li vi mozda znate doktorka ? skoro sam gledao na tv-u kao kazu nasi da ima mnogo manje proteina nego druge ribe a visak losih masti.
Nemoj pangasiusa, tj. narodski receno somovinu i sarana, previse zasicenih imaju, generalno izbegavaj recnu ribu. Bilo bi super da mozes lososa, ovako od morske ti je skusa najjeftinija, kao i skarpina i oslic u Maksiju, samo ako kozica ima prezle skini je jer ih cesto valjaju u kukuruzno brasno.
« Poslednja izmena: Mart 23, 2014, 11:53:40 posle podne od strane Fitnes trkacica » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #808 poslato: Mart 23, 2014, 11:49:36 posle podne »

http://kuki-buki.kanal9tv.com/riba-losa-za-evropu-dobra-za-srbiju/
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #807 poslato: Mart 23, 2014, 11:35:50 posle podne »

Trebalo bi da imas 500 kcal manje u toku dana da bi mrsavio postepeno. A procitala sam prethodne postove, zato i kazem da bi mogao drugacije da rasporedis obroke. Ne moras uz svaki obrok imati ugljene hidrate, vodi racuna da ti dorucak i rucak budu jaki,  i obrati paznju na obroke pre i posle treninga. Mozes imati npr 4 jaca obroka i uzinu, neko voce npr. Obrok pred spavanje je ok, samo nemoj mnogo cesto jesti konzerviranu hranu, tunjevinu posebno.
Hvala na savetima.Pa u ovom sto sam napisao danasnjem planu klope 2 obroka su bez uh.a sto se tice tunjevine bolje mi je 1kg belog nego 3 konzerve tune(360g),MNOGO su skupe....Gledao sam u disu ima fileti pangasiusa 800g mesa 330din.da li je neko jeo pangasiusa i kakav mu je uopste sastav(mislim koliko proteina koliko masti),da li vi mozda znate doktorka ? skoro sam gledao na tv-u kao kazu nasi da ima mnogo manje proteina nego druge ribe a visak losih masti.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #806 poslato: Mart 23, 2014, 11:25:40 posle podne »

Trebalo bi da imas 500 kcal manje u toku dana da bi mrsavio postepeno. A procitala sam prethodne postove, zato i kazem da bi mogao drugacije da rasporedis obroke. Ne moras uz svaki obrok imati ugljene hidrate, vodi racuna da ti dorucak i rucak budu jaki,  i obrati paznju na obroke pre i posle treninga. Mozes imati npr 4 jaca obroka i uzinu, neko voce npr. Obrok pred spavanje je ok, samo nemoj mnogo cesto jesti konzerviranu hranu, tunjevinu posebno.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #805 poslato: Mart 23, 2014, 10:57:32 posle podne »

Ja sam bas rekao tamo dole da nemam uzine i da su mi svi obroci isti...Sve to sto sam nabrojao ima 2600 kcal i ima skoro 250g uh,a ja sam ujutru trcao na prazan stomak 40 min 12km/h i uvece trening sa tegovima 1h i 15 min.Nema sanse da nisam u kalorijskom deficitu...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #804 poslato: Mart 23, 2014, 10:50:04 posle podne »

Iskreno da ti kazem tako i ja mislim,ali pravo da ti kazem vise mi je jednostavno dosta da budem gladam.ali ono sto me nekako najvise boli,muci i sputava sa dijete je to sto znam da dzabe treniram u teretani jako 4x nedeljno.msm nije dzabe ali jednostavno treniram jako a ne rastem...ali izgleda da cu morati da se pomirim sa tim.i samo jos jedno konkretno pitanje,sta bi mi ti preporucio koliko g uh,proteina i masti da teram bar jos par meseci da se malo istopim i koliko kalorijski deficit da pravim dnevno ?

Jesi li racunao koliko ti kalorija treba u toku dana, odprilike naravno? Ako hoces da mrsavis, mislim da onda mozes napraviti malo reda u ishrani, mislim na glavne obroke i uzine.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 56 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.044 sekundi sa 17 upita.