TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:41:51 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Sta jesti pre i posle treninga  (Pročitano 31933 puta)
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #1 poslato: Maj 03, 2012, 03:31:25 posle podne »

Konkretno, sta jesti pre i posle treninga? Citao sam dosta, ali i dalje mi nije potpuno jasna slika o tome sta je pravilno.

Danas sam kasno ustao, negde oko 12 :-\ doruckovao u 12:30, omlet sa lukom, pojeo jednu jabuku nakon sat i otisao na trening. Kad sam zavrsio pojeo sam snickers i odma cim sa stigao kuci junetinu sa pirincem i malo mladog luka. Sad za sat, sat ipo cu opet pojesti jedno, dva jajeta (nisam gladan, ali eto navikavam se na silu :D) i za veceru mozda tunjevinu sa pavlakom ili nesto slicno.

Znam, nije dobar ovaj pocetak dana nikako, ali s obzirom da sam u celu pricu usao pre 2-3 nedelje bitno da znam odakle poceti (bar u teoriji). E sad, zanima me da li posle dorucka i uzine da idem na trening (cak i kad budem ustajao u 9:00) ili da rucam dobro pre treninga, pa da jedem opet jak cvrst obrok posle?

Znaci dorucak, uzina, rucak 1, trening, rucak2, uzina, vecera ili mogu i ovako kao sto sam danas posle dorucka otisao da radim.

PS. ne koristim suplementaciju, posto za moj cilj, kilazu i gradju ne verujem da ce biti potrebna ako poboljsam ishranu.
« Poslednja izmena: Maj 03, 2012, 03:34:18 posle podne od strane R1 » Sačuvana
Stranice: 1 ... 6 7 [8] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.099 sekundi sa 17 upita.