TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 07:03:09 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Ishrana za mrsavljenje u kombinaciji sa treningom  (Pročitano 6511 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #19 poslato: April 18, 2013, 09:17:40 pre podne »

Ivonne podrska i od mene!  :)
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #18 poslato: April 17, 2013, 11:03:37 posle podne »

Cemu toliki attack na moj cheat day? :D
Salio sam se bre,nisam valjda toliko odlepio da se razvalim od junk-a..Nedeljom ubacim jedan cheat obrok,to bude jedan veliki palacinak sa kremom i to je to.A sto se tice coca cole pijem onu zero ponekad da me zelja mine i to je to!

Slazem se sa Ivonne i meni se ponekad ovim danima zalomi poneki sladoled,al to je najcesce u skoli kad sa drustvom odem negde pa pojedem sladoled ili vocnu salatu,al to nije svaki dan!
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #17 poslato: April 17, 2013, 10:35:28 posle podne »

Ja jedem sve sto pozelim.Trudim se da kuci drzim svu potrebnu hranu a onu nepotrebnu NE.Ako mi se prijede jafa ili plazma,a imam je kuci,uzecu (stucu celo pakovanje xD) ali cu se truditi da se maximalno istrosim na treningu (jer me obicno grize savest ako to ne uradim) i nastojacu da u periodu koji sledi ne konzumiram losu hranu i hranim se dobro.Kod mene ne postoji dan za junk.

Ok, sa tim se slazem, ali, za tako nesto treba biti karakter i treba znati kad da stanes. Mislim da, nazalost, to ne mogu svi sebi da dozvole.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #16 poslato: April 17, 2013, 10:22:52 posle podne »

Bravo Ivonne... Pouka je, ne treba biti rob ovoga, ali ne treba i preterivati sa junkom. Mada sve zavisi i od ciljeva... Neko ko zeli biti ceo urezan, mora vise da vodi racuna. Ja to ne zelim, tako da...  :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #15 poslato: April 17, 2013, 10:14:45 posle podne »

Ma ja u nedelju dzankam ceo dan a vi kako hocete!  :) Vec mi se smesi jedno 5-6 palacinki sa kremom,pizza,ogroman sladoled i mnogo kole... :)

Preporucuje se da u toku nedelje bude jedan ili vise cheat obroka, tako se bolje podnosi dijeta i nadoknadi se energija. Ali, uvek je bolje da to bude umereno i kada je cheat day, ne treba preterivati.
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #14 poslato: April 17, 2013, 10:13:56 posle podne »

Ajde pica, palacinke i sladoled, ali sta ce ti koka kola? Ja sam u proteklih godinu dana, inace toliko treniram aktivno, popio jednu casu kole, i to za novaka, i to je to za celu godinu.. Sve se moze kad se `oce?  ;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #13 poslato: April 17, 2013, 10:08:05 posle podne »

Ma ja u nedelju dzankam ceo dan a vi kako hocete!  :) Vec mi se smesi jedno 5-6 palacinki sa kremom,pizza,ogroman sladoled i mnogo kole... :)
Msm da si poceo da radis stvari totalno pogresno...dosao si do tacke da zivis za tu nedelju kada ces da se odvalis...a to je pogresno...pre ce biti da ti se smesi stara forma/kilaza...
« Poslednja izmena: April 17, 2013, 10:09:59 posle podne od strane TwinSix » Sačuvana
Stefan991
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 308

« Odgovor #12 poslato: April 17, 2013, 10:01:26 posle podne »

Ja bih se onesvestio od toliko junka jer sam odviknut od te hrane...Pojedem 1 burek u nedelju i muka mi celi dan. Na stranu to sto forma ispasta...
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #11 poslato: April 17, 2013, 09:51:20 posle podne »

Ma ja u nedelju dzankam ceo dan a vi kako hocete!  :) Vec mi se smesi jedno 5-6 palacinki sa kremom,pizza,ogroman sladoled i mnogo kole... :)

Bravo mladicu, jedan bambi za tebe :D Sta kaze forma na to ?
Sačuvana
stefolinhoo
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 572

« Odgovor #10 poslato: April 17, 2013, 09:37:29 posle podne »

Ma ja u nedelju dzankam ceo dan a vi kako hocete!  :) Vec mi se smesi jedno 5-6 palacinki sa kremom,pizza,ogroman sladoled i mnogo kole... :)
Sačuvana
Ima tres tresu, ima naj najke i ramena siroka ko regal
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #9 poslato: April 17, 2013, 05:25:54 posle podne »

Mozes uneti i proste secere,to je i preporucljivo ,jer se telo lako navikava na jednolicnu ishranu. Neces kvariti napredak jednim obrokom sa prostim UH nedeljno. Pa ni ja nisa mpobornik trcanja na prazan stomak,osim ako nemas supse da to ispratis,uvece ti je bolje ,po meni.
Sačuvana
LadyIvy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #8 poslato: April 17, 2013, 01:11:17 posle podne »

Ok, hvala svima na sugestijama :) A da li tog dana kada "odmaram" organizm mogu jesti i proste secere, a pritom i dalje nastaviti da mrsavim kada se sutradan vratim na standardni rezim ishrane? I jos jedno pitanje, vidim po forumu vladaju oprecni stavovi o trcanju ujutru na prazan stomak. Da li je onda bolje da umesto ujutru trcim predvece, danima kad ne idem u teretanu?
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #7 poslato: April 17, 2013, 01:01:34 posle podne »

Po meni,cheat meal ne bi trebalo pretvarati u cheat day. Ja popodne oko 4-5 u jednom,za mene megalomanskom obroku unesem mnogo UH,sutradan se osecam potpuno restartovano,punije i jace. Opet,kazem,to je moje misljenje,svako radi kako mu odgovara. Posle do kraja dana skoro da i ne unosim UH.
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #6 poslato: April 17, 2013, 12:47:41 posle podne »

Jako je bitno da imas jedan dan u nedelji kada ''varas'' ,odnosno jedes malo slobodnije.Jednolicnom ishranom i izbegavanjem prostih secera mozes usporiti metabolizam,a onda nista nisi uradila.
Imas jos 2 meseca do leta, sredices se sigurno, samo budi istrajna. ;)
Sme li da vara taj dan ceo,ili u jednom obroku da vara?

Ja u tom danu jedem sta god pozelim do 4-5 popodne.Od 4-5 do kraja dana unesem max 50 gr. uh ,nekad i 0. :)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #5 poslato: April 17, 2013, 08:47:42 pre podne »

Mozes celog dana jesti sta hoces, pa onda od sutra na staro.
Sačuvana
Stranice: [1] 2 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 17 upita.