TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394972 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 11:08:59 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Problem oko mase  (Pročitano 3168 puta)
pedjoni986
Gost
« Odgovor #12 poslato: Oktobar 20, 2013, 01:53:29 posle podne »

Pa znam sad i ja vidim to.Nisam obraćao pažnju na to do sad pogotovo kad se zanesem i raspišem po forumu,vodiću računa o tome u buduće,mada eto možda neko i dalje vuče isti problem pa mu odgovor bude od koristi ili ako ne njemu nekom drugom.Hvala što ste me opomenuli jer do sada nisam obraćao pažnju na to  ;)
Ma nije problem, tvoja je volja gde i sta ces da pises... Ali proslo je dosta, pitanje je da li uopste pola od tih likova i trenira, a jos vece pitanje je da li su usvojili nesto od odgovora, i da li im je to pomoglo... Jednostavno nestanu sa foruma.


Haha,bas tako..Nekad se covek zapita dal im treba uopste i odgovarati,kada nisu istrajni ://
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #11 poslato: Oktobar 19, 2013, 07:53:43 posle podne »

Pa znam sad i ja vidim to.Nisam obraćao pažnju na to do sad pogotovo kad se zanesem i raspišem po forumu,vodiću računa o tome u buduće,mada eto možda neko i dalje vuče isti problem pa mu odgovor bude od koristi ili ako ne njemu nekom drugom.Hvala što ste me opomenuli jer do sada nisam obraćao pažnju na to  ;)
Ma nije problem, tvoja je volja gde i sta ces da pises... Ali proslo je dosta, pitanje je da li uopste pola od tih likova i trenira, a jos vece pitanje je da li su usvojili nesto od odgovora, i da li im je to pomoglo... Jednostavno nestanu sa foruma.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #10 poslato: Oktobar 19, 2013, 07:47:54 posle podne »

Pa znam sad i ja vidim to.Nisam obraćao pažnju na to do sad pogotovo kad se zanesem i raspišem po forumu,vodiću računa o tome u buduće,mada eto možda neko i dalje vuče isti problem pa mu odgovor bude od koristi ili ako ne njemu nekom drugom.Hvala što ste me opomenuli jer do sada nisam obraćao pažnju na to  ;)
Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #9 poslato: Oktobar 19, 2013, 07:42:19 posle podne »

Druze odgovaras na postove od pre 4 meseca  ;)
Isto sam ovo hteo da napisem! :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #8 poslato: Oktobar 19, 2013, 07:05:54 posle podne »

Druze odgovaras na postove od pre 4 meseca  ;)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #7 poslato: Oktobar 19, 2013, 04:20:58 posle podne »

Pozdrav ljudi,imam problem sto se tice kilaze koji duze vreme pokusavam da resim,imam 16god i ceo svoj zivot sam "mrsav",visina 1.75 tezina 58kg,nisam sportista, svake noci pre spavanje i kad se brobudim radim zgibove uradim zavisno od snage,nekad 2,4 i najvise 6 sam uspeo.Ostatak dana provedem na kompu i citanje knjiga,jedem mozda 3 puta dnevno,uglavnom dorucak prespavam,tako da rucam i veceram i nesto u medjuvremenu pojedem.Nisam neki fanatik da zelim cistu misicnu masu,meni je potrbna samo masa "salo",barem 10kg da se ugojim pa cu zatim "oblikovati" telo.

Veruj mi da ti nije baš potrebno to salo u 10kg o kojima ti pričaš :)
Tebi je verovatno jednostavna takva genetika,a ono što možeš da promeniš jeste broj obroka i nemoj ih preskačeš nikako.Imaj ih 5 do 6 dnevno....
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #6 poslato: Oktobar 19, 2013, 04:18:43 posle podne »

Moze neki savet u koliko sati da ustajem,koliko sati sna je potrebno da sam u ponoj snazi kad se probudim,u koliko sati da doruckujem,rucam,veceram...
Nisam neki ljubitelj teretana,u mom gradu i nemam neki izbor skoro celi dan su pune bilderima koji kao da nemaju kucu,jedno vreme sam iso ali sad su prepune..
I kako bi trebao da izgleda jedan dan u "kaloriskom suficitu" ako ti nije tesko da napises  :o

Svako drugačije funkcioniše i nema toga kada treba da ustaneš.Ustani kada odmspavaš osam sati,to ti je najbitnije.Doručkuj odmah,užinaj za 3h,pa ručak za još 3 h itd.
A u teretanu treba da ideš zbog sebe,svog zdravlja i ako želiš da postigneš nešto,a ne zboh ljudi oko sebe.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #5 poslato: Jun 30, 2013, 10:14:05 pre podne »

Moze neki savet u koliko sati da ustajem,koliko sati sna je potrebno da sam u ponoj snazi kad se probudim,u koliko sati da doruckujem,rucam,veceram...
Nisam neki ljubitelj teretana,u mom gradu i nemam neki izbor skoro celi dan su pune bilderima koji kao da nemaju kucu,jedno vreme sam iso ali sad su prepune..
I kako bi trebao da izgleda jedan dan u "kaloriskom suficitu" ako ti nije tesko da napises  :o
Tvoj bazalni metabolizam i dnevna potrosnja kalorija imaju odredjenu vrednost i moras uneti vise od tog broja kalorija 50% UH slozenih 35 % protein,15% zdrave masti.Savet je da pocnes da vezbas u teretani.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #4 poslato: Jun 29, 2013, 05:34:48 posle podne »

Moze neki savet u koliko sati da ustajem,koliko sati sna je potrebno da sam u ponoj snazi kad se probudim,u koliko sati da doruckujem,rucam,veceram...
Nisam neki ljubitelj teretana,u mom gradu i nemam neki izbor skoro celi dan su pune bilderima koji kao da nemaju kucu,jedno vreme sam iso ali sad su prepune..
I kako bi trebao da izgleda jedan dan u "kaloriskom suficitu" ako ti nije tesko da napises  :o

Mozda jos neko da otrenira mesto tebe i da jede,pa da bude sve kako valja.. Bez teretane neces moci lepo da se ugojis,izgledaces kao jednakostranicni trougao i bices smesan i defektan ako krenes tako da nabacujes salo.. Tako da dok ne krenes da razmisljas u smeru teretane koja ti moze samo doneti dobro,niko ti ovde ne moze pomoci..
Sačuvana
Skin21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #3 poslato: Jun 29, 2013, 05:26:16 posle podne »

Moze neki savet u koliko sati da ustajem,koliko sati sna je potrebno da sam u ponoj snazi kad se probudim,u koliko sati da doruckujem,rucam,veceram...
Nisam neki ljubitelj teretana,u mom gradu i nemam neki izbor skoro celi dan su pune bilderima koji kao da nemaju kucu,jedno vreme sam iso ali sad su prepune..
I kako bi trebao da izgleda jedan dan u "kaloriskom suficitu" ako ti nije tesko da napises  :o
« Poslednja izmena: Jun 29, 2013, 05:28:46 posle podne od strane Skin21 » Sačuvana
škemi
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 423


« Odgovor #2 poslato: Jun 29, 2013, 04:40:04 posle podne »

Tvoj problem je bar lako resiv. Budi u kalorijskom suficitu svaki dan, i kilogrami moraju gore. Ali moj ti je savet da krenes u teretanu i lagano dodajes kilograme. Jer to sedenje za kompom i citanje knjiga i plus gojenje, ne znam koliko je to pametno za tvoje zdravlje. Zgibovi su odlicna vezba, ali nedovoljna da bi razvio celokupnu muskulaturu.
Sačuvana
Skin21
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 2

« Odgovor #1 poslato: Jun 29, 2013, 04:18:20 posle podne »

Pozdrav ljudi,imam problem sto se tice kilaze koji duze vreme pokusavam da resim,imam 16god i ceo svoj zivot sam "mrsav",visina 1.75 tezina 58kg,nisam sportista, svake noci pre spavanje i kad se brobudim radim zgibove uradim zavisno od snage,nekad 2,4 i najvise 6 sam uspeo.Ostatak dana provedem na kompu i citanje knjiga,jedem mozda 3 puta dnevno,uglavnom dorucak prespavam,tako da rucam i veceram i nesto u medjuvremenu pojedem.Nisam neki fanatik da zelim cistu misicnu masu,meni je potrbna samo masa "salo",barem 10kg da se ugojim pa cu zatim "oblikovati" telo.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 17 upita.