TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 05:45:44 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: sve ispoecetka ovaj put sa suplementima.  (Pročitano 2287 puta)
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #9 poslato: Avgust 29, 2013, 06:05:42 pre podne »

Pre ce biti da stomacne probleme mleko izaziva nego gainer!
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #8 poslato: Avgust 28, 2013, 01:24:29 posle podne »

I jos nesto sam htio sto sam zaboravio u proslom postu , cuo sam na raznim mjestima da u pocetku uzimam po 1 mjericu , pa postepeno da povecavam da ne bih imao dijareju dok se malo ne naviknem jel to tacno htio sma vas pitat?

Ne bi trebalo da izaziva stomačne probleme, ali u svakom slučaju nije loše probati sa manjom dozom za prvi put... probaj sa 1 mericom, pa ćeš videti da li ti smeta ili ne... ako ne, slobodno povećaj na dve.

Drugo, možda u nekim slučajevima nije u pitanju gejner koji stvara probleme, već mleko - mnogima je mlečni šećer laktoza problematičan... tako da je bolja opcija sa vodom  (posle treninga svakako sa vodom da bi se što pre apsorbovalo)
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #7 poslato: Avgust 27, 2013, 09:07:11 posle podne »

I jos nesto sam htio sto sam zaboravio u proslom postu , cuo sam na raznim mjestima da u pocetku uzimam po 1 mjericu , pa postepeno da povecavam da ne bih imao dijareju dok se malo ne naviknem jel to tacno htio sma vas pitat?
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #6 poslato: Avgust 27, 2013, 07:11:49 posle podne »

Vazi hvala Ti puno
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #5 poslato: Avgust 27, 2013, 05:51:09 posle podne »

Ja sam ovo naveo samo kao primjer za ishranu inace jedem svaki dan razlicito , jer mi brzo dosadi da jedem jedno te isto,
Sasa mozete li mi kazati koliko grama gainera da pijem ujutru a koliko posle treninga da bi mi trajao otprilike mjesec dana. Pozzz

naravno, ni ne treba da uvek jedeš jedno te isto...

a u vezi pitanja za gejner - prostom matematikom za mesec dana treba ti tačno 150 g dnevno,  a gledajući sastav slobodno možeš sve posle treninga...  to je otprilike 2 jače merice.

Ako ti ne prija da popiješ sve odjednom, popij pola od navedene doze posle treninga sa vodom (obavezno) a drugu dozu ujutru, npr izmeĂ°u doručka i užine ili ručka

p.s. napominjem da ovaj proizvod nemamo u ponudi tako da sam sastav gledala na internetu i dala moju preporuku :)  pročitaj i deklaraciju...
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #4 poslato: Avgust 27, 2013, 03:18:50 posle podne »

Ja sam ovo naveo samo kao primjer za ishranu inace jedem svaki dan razlicito , jer mi brzo dosadi da jedem jedno te isto,
Sasa mozete li mi kazati koliko grama gainera da pijem ujutru a koliko posle treninga da bi mi trajao otprilike mjesec dana. Pozzz
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #3 poslato: Avgust 27, 2013, 01:55:43 posle podne »

mislim da bi trebalo značajno da proširiš listu namrinica koje unosiš, ishrana treba da bude raznolika, evo pomoćiću ti bar malo u tome

Protein:
- piletina, jaja, mladi sir, razne vrste riba, možeš i morske plodove, crveno meso povremeno

Ugljeni hidrati:
- integralni hleb, žitarice raznorazne, testenine integralne, krompir, pirinač, leguminoze - grašak,pasulj, boranija...
voće, uvek samo za sebe izmeĂ°u obroka, povrće u neograničenim količinama

Masti:
orašasti plodovi svih vrsta - lešnik,badem,orah,brazilski i indijski orah, kikiriki itd...
semenke
avokado
maslinovo ulje
laneno ulje

povremeno pojedi i nešto "zabranjeno" ako imaš želju...

bitno je da povećaš kalorijski unos, a biće ti lakše ako rasporediš u više obroka u toku dana, bar 3-4 glavna obroka i 2 užine
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #2 poslato: Avgust 27, 2013, 10:32:22 pre podne »

Ukucas kalorije.net i sve jednostavno izracunas.Ono sto tebi treba je 2500 do 3000 calorija dnevno 50% uh 35%protein 15% masti.Gainer pijes nakon treninga i ujutru.
Sačuvana
Didza
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 111

« Odgovor #1 poslato: Avgust 26, 2013, 09:47:14 posle podne »

Pozz ljudi evo sam se htio obratit ponovo vezano za amsu . Konacno sam razuvjerio roditelji da suplementi nisu stetni sada mi je mnogo lakse . Ovako kupio sam Muscle Juice od Ultimate Nutrition-a na akciji oko 5 kg 29 eura zaista jeftino. Posto sam od septembra 2 smjena u skoli necu moci da treniram ali cu gledati da mi ishrana bude sto bolja i radicu bodyweight kod kuce. Htio sam pocet od oktobra radit masu uz teretanu i gainer  i dobru ishranu naravno sad mi treba par vasih savjeta. Gainer sam htio smanjit malo dozu da bi mi trajao mjesec dana ako je ikako to moguce pa sam htio savjet od vas da mi kazete kad koliko da uzimam da bi mi trajao mjesec dana, to je pakovanje od 4750g. Inace sam visok 175 imam 56kg. A sto se ishrane tice ja sam mislio da u toku dana unesem sledece namirnice, pa da mi vi kazete koliko to ima kalorija sve ukupno i +gejner

200g ovsenih pahuljica
500g hleba
200g pirinca
200g kikirikija
200g mesa
5 jaja
upadne tu malo meda suvog grozdja i ostalih sitnica,

Sto se treninga tice

PON Grudi -triceps
UtO ledja -
SRE- odmor
CET ramena-biceps
PET- noge

RAdio bih naravno osnovne vjezbe prije svih mrtvo,cucanj,bench,military... Jel ok ovaj program, plss ako neko moze da mi kaze koliko sve ono sto sam nabrojao ima kalorija.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.114 sekundi sa 17 upita.