TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 04:03:47 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Mala pomoc oko ishrane  (Pročitano 10289 puta)
jode
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #41 poslato: Decembar 24, 2013, 12:59:40 posle podne »

Pa probacu sto da ne.. ali ne mora bas sve biti zdravo :D
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #40 poslato: Decembar 24, 2013, 08:53:35 pre podne »

Probaj Zlatiborski rezanac integralnu testeninu, takoĂ°e u zdravim hranama može da se naĂ°e malo pakovanje integralne testenine, ima jako dobrih, možda ti ta jedna vrsta nije odgovarala.  Da su drugačije jesu, ali su i bolje.
Sačuvana
jode
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #39 poslato: Decembar 24, 2013, 08:03:16 pre podne »

Jesam, em sto mi je odvratna, ali to nije jedini problem, vec mi nikako ne prija stomaku.. par puta sam probao bas da vidim da nije mozda slucajno, i nije.. ne odgovara mi i eto..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #38 poslato: Decembar 24, 2013, 12:26:56 pre podne »

A da li ste probali integralnu testeninu, heljdinu, onu sa povrcem?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #37 poslato: Decembar 23, 2013, 03:38:19 posle podne »

Pa ako baš moraš to mleko ,onda ga pij uz doručak :D Znam to za testo,ništa mi ne govori,ali kad mora bez njega :D
Sačuvana
jode
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #36 poslato: Decembar 23, 2013, 02:54:53 posle podne »

Testeninu izbaci,stvarno nema potrebe za njom. Orašaste plodove jedi za užinu a ne za večeru.Tako da samo zameni ta dva obroka.I nemoj dan počinjati sa mlekom nego odmah doručkuj tako kako si napisao :)
a kad bi po tebi bilo dobro da ubacim mleko onda? :D posto mi je to tih 30ak gr proteina koji mi menjaju blend.. :D a sto se testenine tice - volEm je pa to ti je.. sta da radim :D
Sačuvana
jode
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #35 poslato: Decembar 23, 2013, 02:53:26 posle podne »

Hahaha..bas opsta konfuzija.. Evo ovako izvinjavam se, sto nisam odmah pojasnio sve, dakle - Trenutno sam na masi, dakle dizem kilazu.. Uobicajen dan mi izgleda ovako : Cim ustanem popijem oko 1l organskog mleka.. Krenem na posao, nekih sat vremena posle mi je dorucak, koji se uglavnom sastoji od : jaja, ovsene, integralno testo, salate, nekad przena slanina, whey(sa ovsenim kad ga imam) i jos lar namirnica ali to je uglavnom to.. uzina posle toga je bio blend sa bananama, sad je samo neko voce posto nemam blenda.. rucak : testenina, pirinac, krompir, kombinovano sa mesom (belo, govedje, nekad svinjsko, riba) salate, povrce itd.. posle toga idem.na trening, pre treninga kreatin, u toku treninga amino x, pwm- izolat, kreatin dekstroza.. jelo posle treninga kao i za rucak recimo.. i vecera bademi/orasi/lesnik/kikiriki sa pola ella sira, nekad ceo kad osetim da imam potrebu(nekad tunjevina ili druga riba).. i to je otprilike to..naravno jelovnik gledam da mi je sto raznovrsniji, a trenutne mere su kao sto sam.napisao nekih 2gr proteina po kg, 5-6gr UH, 0,5gr masti, proste secere unesem samo u pwm, 50gr recimo, i vlakna nzm salatu lomim na kile :D

Onda je sve ok! Lepo si to iskombinovao. Samo bi mogao da doruckujes ranije, a da tu dozu mleka podelis, ali ako ti ovako odgovara samo nastavi.
Stvarno nemam problema sa mlekom, laktozom i ostalo i odgovara mi ovako.. A sto se tog dorucka ranije tice, tu mi je malo problem, jer na poslu mi je pauza za dorucak u 9.. a svakako ustajem ranije svaki dan da bih pravio sve to sto nosim, znaci da bih kuci doruckovao treba jos ranije da ustajem, sto mi je haos jer sam spavalica :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #34 poslato: Decembar 22, 2013, 11:59:45 posle podne »

Hahaha..bas opsta konfuzija.. Evo ovako izvinjavam se, sto nisam odmah pojasnio sve, dakle - Trenutno sam na masi, dakle dizem kilazu.. Uobicajen dan mi izgleda ovako : Cim ustanem popijem oko 1l organskog mleka.. Krenem na posao, nekih sat vremena posle mi je dorucak, koji se uglavnom sastoji od : jaja, ovsene, integralno testo, salate, nekad przena slanina, whey(sa ovsenim kad ga imam) i jos lar namirnica ali to je uglavnom to.. uzina posle toga je bio blend sa bananama, sad je samo neko voce posto nemam blenda.. rucak : testenina, pirinac, krompir, kombinovano sa mesom (belo, govedje, nekad svinjsko, riba) salate, povrce itd.. posle toga idem.na trening, pre treninga kreatin, u toku treninga amino x, pwm- izolat, kreatin dekstroza.. jelo posle treninga kao i za rucak recimo.. i vecera bademi/orasi/lesnik/kikiriki sa pola ella sira, nekad ceo kad osetim da imam potrebu(nekad tunjevina ili druga riba).. i to je otprilike to..naravno jelovnik gledam da mi je sto raznovrsniji, a trenutne mere su kao sto sam.napisao nekih 2gr proteina po kg, 5-6gr UH, 0,5gr masti, proste secere unesem samo u pwm, 50gr recimo, i vlakna nzm salatu lomim na kile :D

Onda je sve ok! Lepo si to iskombinovao. Samo bi mogao da doruckujes ranije, a da tu dozu mleka podelis, ali ako ti ovako odgovara samo nastavi.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #33 poslato: Decembar 22, 2013, 10:02:03 posle podne »

Testeninu izbaci,stvarno nema potrebe za njom. Orašaste plodove jedi za užinu a ne za večeru.Tako da samo zameni ta dva obroka.I nemoj dan počinjati sa mlekom nego odmah doručkuj tako kako si napisao :)
Sačuvana
P. Heath
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1967


NO PAIN - NO GAIN

« Odgovor #32 poslato: Decembar 22, 2013, 04:04:47 posle podne »

Druze, u danima kada ne treniras mozes slobodno da pojacas hidrate, jer tada se raste, zasto bi ih smanjivao.Ako proste secere unosis samo u PWM-u onda nemas razloga za brigu.
« Poslednja izmena: Decembar 22, 2013, 04:06:59 posle podne od strane P. Heath » Sačuvana
jode
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #31 poslato: Decembar 22, 2013, 01:48:45 posle podne »

Hahaha..bas opsta konfuzija.. Evo ovako izvinjavam se, sto nisam odmah pojasnio sve, dakle - Trenutno sam na masi, dakle dizem kilazu.. Uobicajen dan mi izgleda ovako : Cim ustanem popijem oko 1l organskog mleka.. Krenem na posao, nekih sat vremena posle mi je dorucak, koji se uglavnom sastoji od : jaja, ovsene, integralno testo, salate, nekad przena slanina, whey(sa ovsenim kad ga imam) i jos lar namirnica ali to je uglavnom to.. uzina posle toga je bio blend sa bananama, sad je samo neko voce posto nemam blenda.. rucak : testenina, pirinac, krompir, kombinovano sa mesom (belo, govedje, nekad svinjsko, riba) salate, povrce itd.. posle toga idem.na trening, pre treninga kreatin, u toku treninga amino x, pwm- izolat, kreatin dekstroza.. jelo posle treninga kao i za rucak recimo.. i vecera bademi/orasi/lesnik/kikiriki sa pola ella sira, nekad ceo kad osetim da imam potrebu(nekad tunjevina ili druga riba).. i to je otprilike to..naravno jelovnik gledam da mi je sto raznovrsniji, a trenutne mere su kao sto sam.napisao nekih 2gr proteina po kg, 5-6gr UH, 0,5gr masti, proste secere unesem samo u pwm, 50gr recimo, i vlakna nzm salatu lomim na kile :D
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #30 poslato: Decembar 22, 2013, 12:52:12 posle podne »

Opsta konfuzija!:-) Sta ti sada radis onda, odrzavas formu ili radis na masi? Ajde kao sto kaze Dusan napisi nam plan ishrane, da vidimo sta je.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #29 poslato: Decembar 22, 2013, 12:43:07 posle podne »

Onda menjam odgovor :D  U off danima,možeš eventualno da malo smanjiš uh,proteini neka ostanu isti. Da li si nam napisao negde plan isrhane? Da vidimo šta jedeš u toku jednog dana.
Sačuvana
jode
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 32

« Odgovor #28 poslato: Decembar 22, 2013, 12:40:05 posle podne »

Ma ne,smanji i smanji sve namirnice jednako.Ili ono što bi inače jeo,samo smanji količinski i to je to. Mislim,ja nisam u tom fazonu da merim išta :D Tako da opušteno možeš i odokativno.A sad da se baviš time ,onda bi emrio u gram sve...
Ma ne smanjujem ja nista, kazem ti, klasicni sam ektomorf, namucio sam se debelo da nabacim koji misic, sad samo odrzavanje :D  ma kad nedeljom odokativno izmerim pola babine pite sa mesom za rucak da vidis sta je posao :D kao da sam pojeo kilo masti.. manje vise :D

Jaoooj,pa izvini stvarno.Da li nisam dobro pročitao ili sam prevideo,ali nisam shvatio da održavaš kilažu :D
Ne, ja sam kriv pogresno sam napisao, ne samo da odrzavam vec trenutno i povecavam masu :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #27 poslato: Decembar 22, 2013, 12:35:33 posle podne »

Ma ne,smanji i smanji sve namirnice jednako.Ili ono što bi inače jeo,samo smanji količinski i to je to. Mislim,ja nisam u tom fazonu da merim išta :D Tako da opušteno možeš i odokativno.A sad da se baviš time ,onda bi emrio u gram sve...
Ma ne smanjujem ja nista, kazem ti, klasicni sam ektomorf, namucio sam se debelo da nabacim koji misic, sad samo odrzavanje :D  ma kad nedeljom odokativno izmerim pola babine pite sa mesom za rucak da vidis sta je posao :D kao da sam pojeo kilo masti.. manje vise :D

Jaoooj,pa izvini stvarno.Da li nisam dobro pročitao ili sam prevideo,ali nisam shvatio da održavaš kilažu :D
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 17 upita.