TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 11:55:39 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: gojenje  (Pročitano 1985 puta)
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #6 poslato: Decembar 22, 2013, 02:49:53 pre podne »

Razumem, ali zasto bas do nove godine? Zar nije mogao ranije krenuti sa tim? Ne znam koliko ti mozes da mu objasnis sada bilo sta posto kazes da ima izrazen kompleks, ali postoji mogucnost da ce se tesko gojiti i da nece biti rezultata koje ocekuje pa ga to moze dodatno demoralisati.

Ako je jako mrsav, tesko da ce bilo sta vidljivo uraditi za tako kratko vreme. Ako hoce neka nam se pridruzi ovde, ima momaka koji su isto tako krenuli pa ce mu mozda znaciti njihovo iskustvo.
Sačuvana
linolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #5 poslato: Decembar 22, 2013, 02:39:59 pre podne »

Ok, slažem se..radi se o mom dobrom drugu koji ima kompleks od izražene mrsavosti i rešio da do Ng sedi kući i goji se a od januara da krene da trenira i sredi ishranu... ja se kao neko ko je baš pobornik zdrave ishrane nisam složio sa tim uopšte i upali smo u neku raspravu pa me eto taj današnji razgovor inspirisao da ostavim kom. ovde :-)
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #4 poslato: Decembar 22, 2013, 02:05:14 pre podne »

Ne mora da bude samo nadutost u stomaku, opet kazem, od osobe zavisi gde ce ti kilogrami otici i da li ce se i koliko videti. Videla sam kako je  devojka za 7 dana dodala 4 kilograma i izgledala kao loptica, a najvise se to videlo u licu i na rukama, jer se ona tako inace goji ( noge joj uvek budu mrsave ). Jeste tu bilo dosta vode ( a kod zena je taj efekat zadrzavanja izrazen ) ali se videlo.

Bez uvrede, ali ako neko razmislja na ovaj nacin, pitanje je sta je zdrava ishrana za njega i kako misli da odrzava postignuto.
Sačuvana
linolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #3 poslato: Decembar 22, 2013, 01:23:28 pre podne »

Osoba koja je premrsava želi da dobije na kilazi za 10 dana brzinski unoseci gomile kalorijs i onda navodno zdravom ishranom da održava, samo što ja tvrdim da takvim gojenjem za kratko vreme vaga će da pokaže npr 5kg više a da neće da se primeti po rukama i nogama jer je to ipak prekratak period i samo nadutost u stomaku...? Možda i grešim zato i pitam..
Sačuvana
Dr Gorana Grkovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2082


« Odgovor #2 poslato: Decembar 22, 2013, 01:15:13 pre podne »

To zavisi od osobe do osobe. Nekome se kilogrami kad se ugoje rasporede svuda ravnomerno, nekome odu samo u stomak, zadnjicu, donji ili gornji deo tela...Uglavnom ide tamo gde ne zelimo!;-) Moguce je da dobije na kilazi, ako, izmedju ostalog, jede dosta ugljenih hidrata pa navuce i dosta vode, ali to sve opet zavisi.
Da je nezdravo, jeste, nosi rizike po zdravlje a pitanje i kako ce izgledati.
Sačuvana
linolino
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 12

« Odgovor #1 poslato: Decembar 22, 2013, 01:01:46 pre podne »

E ovako..imam jedno pitanje, mnogima će zvučati glupo ali mene zanima npr.. kad bi se neko ugojio za 10ak dana oko 5kg unoseći ogromne količine kalorija da li bi se to i primetilo na celom telu ili bi samo stomacina porasla od nezdravog brzinskog gojenja? Naravno ne mislim to da radim negoiz drugih razloga(prisustvovao danas nekoj raspravi lika koji želi da se ugojiti do Ng) pa tvrdim da je to ne moguće...
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.077 sekundi sa 17 upita.