TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:35:39 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko jelovnika za Keto dijetu  (Pročitano 10056 puta)
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #10 poslato: Jul 19, 2014, 02:11:08 posle podne »

A ja pitao za ''malo tacnije'' :D negde sam procitao 5 dana pa ono...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #9 poslato: Jul 19, 2014, 11:31:45 pre podne »

Da ne otvaramo novu temu...da li neko zna tacnije koji vremenski perio bez UH ce nas uvesti u ketozu ?
Sačuvana
Panta rei, panta res.
pedjoni986
Gost
« Odgovor #8 poslato: Mart 08, 2014, 11:11:19 pre podne »

Pa malo je 7 dana a i 15 po meni, ja bih isao ciklus rotacije 30-40 dana, pa low carb isto toliko..
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #7 poslato: Mart 08, 2014, 10:26:31 pre podne »

Aha, ok.
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #6 poslato: Mart 07, 2014, 07:54:44 posle podne »

Nema, sve je individualno, moraju se traziti svoje cifre, ali neka univerzalna cifra je do 150 gr UH
Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #5 poslato: Mart 07, 2014, 06:44:50 posle podne »

Izvinjavam se sto upadam, jel low carb ima definisan unos ispod koliko UH se ide?
Sačuvana
eXe GYM - Novi Sad
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 911


eXe GYM - Novi Sad
« Odgovor #4 poslato: Mart 07, 2014, 01:12:44 posle podne »

ja sam jeo 1.3kg belog dok sam bio na keto :) doduse to mi je bio jedini izvor proteina :) sto kaze pedjoni rotacije posle malo kardio i cao... jako malo ljudi ima potrebu i za low carbom cak :)
Sačuvana
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Mart 07, 2014, 10:40:07 pre podne »

Nije ti dobar jelovnik, jer ces imati problem sa retencijom vode kada krenes da povecavas UH, jer neces znati kako da ih izbalansiras.. Najbolja opcija ti je rotacija pa posle toga low carb, pa ponovo rotacija i tako stalno shokiras telo..a i dugo ces odrzati dobru formu..jer nije poenta, na silu i mukom sve skinuti, i biti u tom ok izgledu nedelju dve i posle se ponovo zavodenis..em dok si na keto rizikujes zdravlje, em neces nista uraditi kvalitetno. Bolje ubacuj vise kardio treninga i budi na low carb,i imaces bolje rezultate..a i pola kilo mesa je jako malo za keto, sve to ce ti otici na primarnu energiju dok treniras, da bi ti telo prezivelo..a misice ce se lagano topiti ;)
Sačuvana
supermicko2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #2 poslato: Mart 07, 2014, 12:12:28 pre podne »

Pozdrav svima!!! Do skoro sam radio rotacije UH   i polako osecam da me vise ne rade pa bih da predjem na keto! Skinuo sam  vise od 10 kg i mogu da se pohvalim da sam se lepo istopio,ali ostalo mi je malo sala u abdomenu pa bih da skinem i te poslednje centimetre. Sastavio sam jelovnik a vi mi recite da li je dobar! 76 kg visina 176 cm BMR 1800.                                                                                                                                               1. 4 cela jaja
2. 150 g belog mesa +zelena salata
3. 150 g belog mesa +zelena salata +30 g oraha
4. 100 g belog mesa +zelena salata +kasika maslinovog ulja
5. 100 g belog mesa + 30 g oraha
6. 100 g belog mesa
Punjenje bi bilo subotom i nedeljom npr.(u 2 obroku 60 g pirinca i u 5 isto 60 g pirinca)?????????
Dyma Burn , kompleks vitamina i minerala,BCAA,omega-3 jednu 5 kom.
Što ne ubaciš malo druge izvore proteina?! Recimo riba... Malo ti je ovo UH za punjenje, trebao bi oko 6g po Kg, a može i više...
Pa razmisljao sam da u drugom obroku ubacim tunjevinu! A sto se tice punjenja nisam planirao da radim klasicno punjenje vec samo malo da ubrzam metabolizam,ali videcemo sta nasi bilderi kazu :)
Sačuvana
supermicko2
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #1 poslato: Mart 06, 2014, 09:17:36 posle podne »

Pozdrav svima!!! Do skoro sam radio rotacije UH   i polako osecam da me vise ne rade pa bih da predjem na keto! Skinuo sam  vise od 10 kg i mogu da se pohvalim da sam se lepo istopio,ali ostalo mi je malo sala u abdomenu pa bih da skinem i te poslednje centimetre. Sastavio sam jelovnik a vi mi recite da li je dobar! 76 kg visina 176 cm BMR 1800.                                                                                                                                               1. 4 cela jaja
2. 150 g belog mesa +zelena salata
3. 150 g belog mesa +zelena salata +30 g oraha
4. 100 g belog mesa +zelena salata +kasika maslinovog ulja
5. 100 g belog mesa + 30 g oraha
6. 100 g belog mesa
Punjenje bi bilo subotom i nedeljom npr.(u 2 obroku 60 g pirinca i u 5 isto 60 g pirinca)?????????
Dyma Burn , kompleks vitamina i minerala,BCAA,omega-3 jednu 5 kom.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.074 sekundi sa 18 upita.