TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 04:17:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Da li je ovaj doručak OK?  (Pročitano 11143 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #3 poslato: Mart 18, 2014, 02:12:43 posle podne »

Ako imaš whey,bilo bi odlično da ga dodaš.Ili direktno u ovsene ili popij zasebno.ALi ti protein treba za doručak.
Jaja su ok,al kontam da ih pržiš :D Tako da ako se rešiš neki dan za jaja,skuvaj ih i izbaci hleb,ali dodaj salatu npr.
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Mart 18, 2014, 01:37:33 posle podne »

Holesterol ti nece biti uvecan od jaja,ali ne treba da ih jedes 2 puta dnevno, pa svih sedam dana. Ovsene(100-200gr.),whey i voda. Mozes dodati suvog voca ako si na masi. Mnogo bolja opcija nego ovo iz Novakove knjige.
Sačuvana
nikola1970
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #1 poslato: Mart 18, 2014, 12:14:24 posle podne »

Pošto mi je više dosadilo da jedem jaja (uglavnom mi je doručak 3 jaja na oko, jogurt, hleb) za doručak otišao sam do zdrave hrane i nakupovao neke stvari koje planiram da jedem za doručak. Inače treniram uglavnom pre podne, najkasnije oko 12h počnem, imam napretka u masi, a hteo bih malo da skinem salo stomaka. Visok sam oko 195, 93 kg.

Videh na mondu članak koji se zove "Djokovićev doručak" pa me je to inspirisalo.


1. Oko 5 velikih kašika ovsenih
2. Oko 350ml mleka (1.5% masti)
3. Mleveni bademi, 3 velike kašike
4. Suncokretove semenke, dodam oko šaku.
5. Bundevine semenke, isto oko šaku.
6. Brusnica, oko 3 šake.
7. Banana cela

E sada me zanima, pošto mi je cilj i dalje da dobijem još malo mase, ne znam da li je ovo dovoljno da se jede za doručak? Ne znam koliko proteina ovde ima ali sumnjam da ima puno? Da li je bolje jesti ovo ili jaja koja imaju poprilično proteina (ali sa obzirom da ih jedem skoro uvek i za doručak i za večeru, dobiću holesterol :D )

Varijanta koju mogu da uradim je da eventualno stavim mericu whey-a u sve gore navedeno?

Molim za savet, pozdrav! :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.