TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 11:18:12 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Gubljenje kilograma  (Pročitano 3938 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #7 poslato: Novembar 12, 2015, 01:56:52 pre podne »

Pozdrav i od mene Ivana...

Kao što je Nenad to napomenuo, pravilan odabir namirnica je bitna stvar u celoj priči...a naravno sve te namirnice posmatramo sa aspekta dnevnih potreba za energijom( u skladu sa nivoom fizičke aktivnosti i zadatih ciljeva), a naravno tu energiju izražavamo i kroz potrebe za proteinima, hidratima, mastima...dakle, upoznaj se sa nutritivnom vrednošću namirnica da bi mogla pravilno da ih kombinuješ u skladu sa ciljem, u ovom slučaju, to je "skidanje masnih naslaga"...

Preporuke za obavezno detaljno čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html

Da li je zdravstveno sve ok? Da li si u skorije vreme odradila lab. pregled krvi i urina? Ekg? Hormonski je sve ok? Ciklusi redovni? Štitna žlezda? Piješ li neke lekove?

Uzalud svi suplementi ovog sveta ako se ne pokreneš ( redovni treninzi), i ne okaneš se loših navika u ishrani...kako to kaže čuvena kineska poslovica - "ono si što jedeš" !


Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #6 poslato: Novembar 11, 2015, 11:13:50 posle podne »

Zdravo Ivana, sto se tice sagorevaca ima vremena,prvo moras da sredis ishranu.
Nikako kao pocetnica i kao neko ko jede junk u velikim kolicinama ne smes na striknu dijetu,ne znam zasto ali devojke jako cesto bas tu grese i desi se da puknu za pet dana,kroz dve nedelje ces ih videti sa dodatim kg.

Dakle na tebi je da za pocetak pocnes da unosis zdrave namirnice,pa cak i da budu manje dijetalne ili u pogresno vreme nije strasno,vazno je da napravis sto blazi prelaz,a da ipak napravis "posao" . Neka zdrava hrana bude nova stranica u tvom zivotu.
Pocni da treniras,lagani treninzi u teretani i povremeni kardio,za pocetak nekoliko puta nedeljno,a kasnije povecavaj kako budes ulazila u formu. :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #5 poslato: Novembar 11, 2015, 10:43:28 posle podne »

Da li treniraš ?
Sačuvana
Nemanja Gušić
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 128

« Odgovor #4 poslato: Novembar 11, 2015, 09:57:33 posle podne »

Zdravo!Ja imam oko 10kg viska,slatkise tamanim naisao mi je takav period i odatle ovaj visak.Zelela sam da pitam kakvu mi ishranu savetujete ?Da li bi bilo dobro da kupim sagorevac masti?Unapred hvala.Ivana
Sačuvana
Peki
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 542


ALL NATURAL !!!

« Odgovor #3 poslato: Mart 26, 2014, 11:39:12 pre podne »

Pozdrav :)
Najbolje je da se hrani visokoproteinskom hranom, a to je pileće belo meso, jaja, riba. TakoĂ°e da smanji unos masti i ugljenih hidrata, pogotovu onih loših!!! 4-6 obroka u toku dana koji se sastoje pretežno iz proteina i vlakna. Od ugljenih hidrata može kuvan krompir, pirinač, integralni hleb i sve povrće (krastavac, paradajz, luk, zelena salata itd)
Moj brat ti je sve pojednostavio i reko sta i kako treba :D
Sačuvana
Još uvek sanjam mračne oblake da prolaze,
još uvek mislim kako jedna reč promeniće svet!
I onog dana kada mene više ne bude,
ni tada nema povlačenja, nema predaje!!!!
Beast90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #2 poslato: Mart 26, 2014, 11:32:54 pre podne »

Hvala puno ;)
Sačuvana
Beast90
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 58

« Odgovor #1 poslato: Mart 21, 2014, 10:39:17 pre podne »

Pozdrav. Imam drugaricu 96' godiste, 165cm i 92kg. Krenula je skoro u teretanu, i lepo radi za sada. Ono sto je zanima se odnosi na ishranu, kako je najbolje da se hrani da bi postigla zeljene rezultate?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.064 sekundi sa 17 upita.