TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 12:22:54 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potrebna masa i dobra ishrana  (Pročitano 1831 puta)
BorcaniCZ
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 18

« Odgovor #1 poslato: April 09, 2014, 10:52:00 posle podne »

Pozdrav,
Juce sam definitvno resio da se posle 6 meseci pauze vratim u teretanu, jer sam zakljucio da nista korisno kuci ne radim i da ne zelim vise da zivim nezdravim nacinom zivota. Iritira me da sedim za kompom ako vec mogu da treniram i ako sam jako voljan da uspem, zelim da se resim nezdrave hrane i gaziranih pica. Generalno prvo sam kad ustanem isao turn on comp pa hrana kad pogledam sta me zanima, zgadilo mi se to i zelim da od sad bude stalno na off.

Prvo bih zeleo da napisem nesto vise o sebi, kao prvo student sam, moram da se vucaram do dalekog Vozdovca zbog cega sam vrlo cesto preskakao obroke, i onda sam skoro shvatio da mi je stvarno dosta toga i da bez obzira na sve zelim zdravu i normalnu ishranu i naravno zelim da treniram. Imam 20 god i oko 190 cm i nekih 76 kg, ukupno sam isao u teretanu pre ovoga nekih 8 meseci i mogu priznati da sam bas video rezultate, ali to nekako nisu bili rezultati u dobijanju mase, nego su misici nekako buknuli, dobijao sam bas dosta pohvala o velicini ruku, kao da je sve islo tu..

Kao sto mozete zakljuciti potrebna mi je masa, te mi s' toga treba plan ishrane kako doci do nje. Pokusacu da vam objasnim kako planiram svoje dane narednih par meseci.

U mogucnosti sam da primenjujem vojnicki sistem (skoro svaki dan isti).

Ustajao bih oko 9, pola 10, tu mi treba neki dobar dorucak. zatim bih nakon pola sata, sat, isao u teretanu, tamo mi obicno trening traje izmedju 1h i 1h i 30 min, vrlo brzo sam kuci (nekih 15 ak min), imam nesto malo slobodnog vremena (za neki obrok i mali odmor?), pa idem na fax gde obicno ostajem nekih 3-4 h a nekad samo 1h i 30 min( i ovde ide neki obrok?), kada izadjem sa faxa ili idem direktno kuci ili ostajem sa dev u gradu, znaci ili cu jesti cim dodjem kuci ili sam primoran da jedem u gradu(sta u gradu pametno da jedem?). Ako dodjem kuci npr. oko 19h da li imam vremena za 2 obroka pre spavanja(Inace lezem negde oko 12 h).

Ovako bi mi izgledao bukvalno svaki dan, pa mi treba pomoc kako da prilagodim obroke i takodje sta bi valjalo ubaciti od suplementacije.

Hvala unapred :)
« Poslednja izmena: April 09, 2014, 10:54:37 posle podne od strane BorcaniCZ » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.097 sekundi sa 17 upita.