TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394576 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 05:38:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 68 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: savet za ishranu  (Pročitano 182938 puta)
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #999 poslato: Jul 05, 2016, 01:26:06 posle podne »

Slikacu sve samo mi recite gde da kliknem ovde da bih okacio slike? :)

Vise je izrazen list nego kvadriceps, ali i kvadriceps se uvek vidi fino i kad ne treniram, uostalom, videcete slike...
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #998 poslato: Jul 05, 2016, 01:20:18 posle podne »

Ima dosta viska ali se vidi i poveci misic ( pogotovo list ). Slikacu danas pa cu okaciti. Samo mi recite kako da okacim slike, gde da kliknem? Posto prvi put kacim a ne vidim ovde opciju za kacenje slika u poruci.

Mogu da okacim i celo telo pa da mi kazete sta mislite, na cemu najvise da poradim i to. Msm slike su smesne jer treniram 20 dana tek a i imam oko 10 kg viska, ali opet se vide i misici, negde malo vise, negde manje, pa reko da cujem vase misljenje i o genetici i slicno :D
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #997 poslato: Jul 05, 2016, 12:06:43 posle podne »

Jooooj a da li je to visak ili je u pitanju isic :)

Slikaj te jake kvadove bez cucnjeva da pogledao :)
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #996 poslato: Jul 05, 2016, 08:37:52 pre podne »

Videcu, mozda se i predomislim ( znam i sam da cu duplo brze napredovati od tegova ), nego ovako sam isplaniro pa ono...

Sto se tice nogu imam bas masivne i jake noge, izrazen kvadriceps i list uvek i kad ne treniram, tako da se oko toga ne brinem :D
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #995 poslato: Jul 04, 2016, 10:14:33 posle podne »

Ceste su jako te zablude da treba prvo da se ojaca na sipci pa onda u teretanu :)

Gde ste videli alfe u parkicu ;) pravac teretana
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #994 poslato: Jul 04, 2016, 09:38:21 posle podne »

I moj predlog je da odmah počneš sa teretanom. Kažeš da ćeš raditi  na primer čučnjeve ? čučnjeve bez tegova ? a na primer neke  devojke posle par meseci rade čučanj sa 80+kg. Tako da sam doĂ°i do zaključka :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #993 poslato: Jul 04, 2016, 09:42:49 pre podne »

Nema potrebe da cekas da ojacas, vec odmah kreni u bolje opremljenu teretanu i ojacaj na pravi nacin "uz dovoljno gvozdja", nema vremena za gubljenje...  :D

Sto se tice predvidjanja, ne bih se bavio istim...
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #992 poslato: Jul 04, 2016, 09:17:58 pre podne »

Nista onda cu na bazalni metabolizam od 2 154 unositi 1 990 kcal - 161.4 g proteina, 123.8 g uh

S obzirom da je to 164 kcal manje u odnosu na bazalni metabolizam, ako tako jedem svaki dan, jel izvodljivo da tako skinem 5 kg za narednih mesec dana uz takav trening??  Nadam se da mozete bar okvirno da predvidite koliko mogu da skinem?

Prethodna dijeta vrlo slicna ovoj mi nije uopste skinula misicnu masu, a i nisam imao nikakav yo yo efekat.

Naravno da cu trenirati u teretani, necu sigurno 6 meseci da radim prirodne vezbe jer ce se telo verovatno navici i necu imati rezultate, ovako planiram samo prva 2-3 meseca max dok malo ne ojacam i onda se bacam na tegove :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #991 poslato: Jul 04, 2016, 08:20:39 pre podne »

Sta reci? Lakonski odgovor bi bio - pokusaj...mozda i uspes u zacrtanom...bilo bi savrseno da neke stvari mozemo tako lako predvideti...

Mislim da smo u drugim temama govorili dosta o znacaju dobro formulisanog treninga sa opterecenjem i kardio treninga, sredjene ishrane...a i o posledicama lose vodjene dijete...
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #990 poslato: Jul 04, 2016, 06:08:58 pre podne »

Psihičko topljenje masti  ;D
Sačuvana
NVK
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 110

« Odgovor #989 poslato: Jul 04, 2016, 02:41:14 pre podne »

Pozdrav :D

Imam jedno pitanje - Da li mogu ovako da smrsam i ako mogu koliko i za koje vreme ? Inace imam 25 godina, 183cm i 98.5 kg.

Unosio bih malo vise kalorija od bazalnog metabolizma, ali uz intenzivan redovan trening i vrlo mali unos ugljenih hidrata.

Bazalni metabolizam mi je 2 154 kcal. Hocu da smrsam i da dnevno unosim 2 270 kcal - 171 g proteina, 179 g ugljenih hidrata, 94 g masti ( ne znam koliko zdravih i nezdravih jer sam izracunao dnevni unos svojih namirnica preko sajta ).

Trenirao bih vrlo intenzivan trening prirodnih vezbi 5-6 puta nedeljno ( bez kardia ) . Na svakom treningu uradim odjednom, zaredom i bez ikakve pauze po 100 sklekova, 100 trbusnjaka, 100 ledjnjaka i 100 cucenjva. Nakon toga radim jos 4 serije dodatnih vezbi istog tipa - propadanja i trbusnjaci ili sklekovi i cunjevi.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #988 poslato: Jun 24, 2016, 10:29:42 posle podne »

Jedno instant pitanje, samo sa bih znao u kom smeru da razmisljam i sta da menjam.
Visina 1.89, kilaza 96kg. Ugojio sam se u proteklih pola godine oko 7-8kg. Posto sam toliko smoren zbog toga i nmg da obucem pola stvari, hocu da se bacim na skidanje tog sala. Da li i u kojoj meri moze da mi pomogne sagorevac i koji? Ishranu cu promeniti, sniziti proste UH, povecati malo slozene, povecati proteine i dobre masti, uz neki trening ne toliko jakog intenziteta. Pitam za sagorevac jer mi je dosta bitno psihicki da krenem sto pre da topim to, tj da vidim neki rezultat sto pre, a posle polako prirodno sto bi se reklo :)

Polako...

Loše si postavio prioritete...

Nisi dovoljno upoznat sa upotrebnom vrednošću suplementacije...

Prvo, kao što ti je i Dušan pomenuo poradi na treningu, korekciji ishrane...jer je najbolje sagorač masti naše telo u pokretu na pogon korigovane ishrane...

Da bi sagorevači ostvarili maximalni učinak posveti se osnovama...obadir sagorevača je u drugom planu...

Molim za pažnju i detaljno čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/cesto-postavljana-pitanja/zlatna-pravila-gubitka-masnih-naslaga.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/dodaci-ishrani-suplementacija/sagorevai-masti-istine-i-zablude.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html

Najbolja motivacija smo mi sami, a ne suplementi...dakle, motivacija dolazi iznutra, a ne od "bajkovitog" reklamnog slogana proizvoĂ°ača nekog suplementa...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #987 poslato: Jun 24, 2016, 09:02:57 posle podne »

Prvo ti promeni ishranu i reguliši trening pa ćeš lako kupiti sagorevač, bez žurbe sa suplementima :)
Sačuvana
KoLe_WiReLeSS
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13


« Odgovor #986 poslato: Jun 24, 2016, 08:39:53 posle podne »

Jedno instant pitanje, samo sa bih znao u kom smeru da razmisljam i sta da menjam.
Visina 1.89, kilaza 96kg. Ugojio sam se u proteklih pola godine oko 7-8kg. Posto sam toliko smoren zbog toga i nmg da obucem pola stvari, hocu da se bacim na skidanje tog sala. Da li i u kojoj meri moze da mi pomogne sagorevac i koji? Ishranu cu promeniti, sniziti proste UH, povecati malo slozene, povecati proteine i dobre masti, uz neki trening ne toliko jakog intenziteta. Pitam za sagorevac jer mi je dosta bitno psihicki da krenem sto pre da topim to, tj da vidim neki rezultat sto pre, a posle polako prirodno sto bi se reklo :)
Sačuvana
OPEL - Wir leben autos
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #985 poslato: Maj 31, 2016, 10:36:28 pre podne »

E to, hvala.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 68 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.052 sekundi sa 18 upita.