Pansport Forum                                                            
User Info
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrujte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
Februar 21, 2017, 08:30:22 am

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i trajanjem prijave
Traži:     Napredno pretraživanje
News Box
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU

Key Stats
327301 Postova 10661 Tema 20274 Članova
Najnoviji Član: silkermtw
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Pansport Forum  |  Ishrana  |  Način ishrane u odnosu na cilj (Moderator: Slavisa Stojic)  |  Savet Ponovo « natrag napred »
 Str: 1 ... 7 8 [9] Dolje Ispis
Autor Tema: Savet Ponovo  (Poseta: 8223 )
Systemyc
Član početnik
*

« : Oktobar 08, 2014, 11:00:58 am »

Zdravo evo me drugi put oko iste teme,naime koristeći savete vaše smršao sam oko 10-12kg otislo je dosta masnih naslaga Smiley Ali ostalo je ne mnogo ali ima na stomaku.Sad me interesuje da se ugojim tj da nabacim masu jer sam i masu izgubio prilikom tog procesa najvise u rukama na ostalim delovima je oko manje vise.

Moj trenutni jelovnik je

8:00- 4 kašike ovsenih,100gr ella sira,4 belanca i paprika slatka
11:00 500ml jogurta 0,5 Meggle
14:00 To je jedini obrok koji moram familijarno i ne mogu da izbegnem ali trudim se obicno je ili Musaka,Punjena Paprika,Grasak,Boranija,Pasulj sa svinjetinom ali uglavnom bela vešalica uz sto manje masti.
16:00 Zavisi ovde ili uzmem Tunjevinu ili Pileći batak sa pirinčem
19-20H najveci problem treniram oko 17h jer putujem i dok se vratim prodje dosta vremena jedem pileci batak sa pirincem i uzmem solju suklijasa obicno u to vreme ili posle ručka solja 250ml
22:00 zadnji obrok Tunjevina sa 200gr ella sira

Ne poštujem 100% ali se trudim maximalno koliko mogu od prosle godine tačnije od februara do avgusta i zadovoljan sam rezultatima,20 dana u septembru sam prekrsio jer je bilo more i raznih gluposti koji su se jeli pa je tako ceo septembar propao ali opet sam se vratio.Neki savet za ovaj cilj sto imam da li je dobro i ako nije sta da menjam ?
Evidentirano

Čovek je sam sebi najveći neprijatelj.
 Str: 1 ... 7 8 [9] Gore Ispis 
« natrag napred »
Skoči na:  

Pansport Forum | Powered by SMF 1.1.18. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
Theme by Nesianstyles | Buttons by Andrea
Stranica je generirana za 0.055 sekundi uz 18 upita.