Pansport Forum                                                            
User Info
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrujte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
Februar 25, 2017, 02:33:12 pm

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i trajanjem prijave
Traži:     Napredno pretraživanje
News Box
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU

Key Stats
327518 Postova 10668 Tema 20358 Članova
Najnoviji Član: carlineerebiam3v
Forum Pomoć Traži Prijava Registracija
Pansport Forum  |  Ishrana  |  Način ishrane u odnosu na cilj (Moderator: Slavisa Stojic)  |  Kako dobiti definisane trbusnjake i veliko telo bez hemije? « natrag napred »
 Str: 1 2 3 [4] Dolje Ispis
Autor Tema: Kako dobiti definisane trbusnjake i veliko telo bez hemije?  (Poseta: 5035 )
Miki91
Zainteresovan član

« Odgovor #7 : Novembar 09, 2014, 01:08:36 am »

Kad ustanem ispecem oko 5,6 jaja ili sendvic napravim a kad idem ujutru u skolu pojedem musli i onda u skoli pojedem neki integralni keks ili bananu ili cokoladno mleko, onda kad se vratim iz skole jedem pasulj,pirinac,grasak uglavnom tako nesto pa odradim trening i popijem hyper mass i onda posle toga pojedem ili ribu neku ili meso neko i onda uvece jedem jabuku neku ili plazmu Cheesy
Pa sa jabukom uvece, plazmom, cokoladnim mlekom, i keksom, neces bas moci da napravis trbusnjake kakvse si zamislio. Morao bi dosta da korigujes ishranu. Isto, trbusnjake bi trebalo da radis na kraju treninga, nema potrebe da ih radis zasebno, i ja mislim da je 3 puta nedeljno sasvim dovoljno. Mogao bi da ubacis i kardio, kako bi ubrzao proces topljenja naslaga oko stomaka Smiley
Evidentirano

“He who says he can and he who says he can’t are both usually right.”
AleksandarAesthetic
Član početnik
*

« Odgovor #6 : Novembar 09, 2014, 01:02:52 am »

Kad ustanem ispecem oko 5,6 jaja ili sendvic napravim a kad idem ujutru u skolu pojedem musli i onda u skoli pojedem neki integralni keks ili bananu ili cokoladno mleko, onda kad se vratim iz skole jedem pasulj,pirinac,grasak uglavnom tako nesto pa odradim trening i popijem hyper mass i onda posle toga pojedem ili ribu neku ili meso neko i onda uvece jedem jabuku neku ili plazmu Cheesy
Evidentirano
Miki91
Zainteresovan član

« Odgovor #5 : Novembar 09, 2014, 12:58:55 am »

Napisi malo detaljnije ishranu, od ujutru, do uvece, kada jedes, sta jedes, koliko... Racunajuci i voce, plazme, ili sta si vec naveo.
Evidentirano

AleksandarAesthetic
Član početnik
*

« Odgovor #4 : Novembar 09, 2014, 12:57:02 am »

Pa ono odradim trening ujutru npr grudi i ramena i posle toga popijem hyper mass 5000, i jedem belo meso,tunjevinu,ribu neki uglavnom.. a u toku dana pojedem po bananh ili plazmu ne pijem ne pusim ne jedem slatko, a trbusnjake radim uvece npr
5 serija
40-50 cruches
20 leg rises
20 side crunch
30 bicikle crunch
i dodam sa tegovima ponekad
ali nikad mi nije isti ab workout stalno nesto promenim ili dodam Smiley
Evidentirano
Miki91
Zainteresovan član

« Odgovor #3 : Novembar 09, 2014, 12:50:52 am »

Malo je 4x nedeljno, radi 7x nedeljno i naravno sipke su zakon, <3 sipke , mani se teretane sipke su zakon Cheesy
Haha, Pedjoni, ne shvataju svi sarkazam, pocece da stvarno radi 7x nedeljno Cheesy
Evidentirano

pedjoni986
Entuzijasta

Jebivetar

« Odgovor #2 : Novembar 09, 2014, 12:49:09 am »

Malo je 4x nedeljno, radi 7x nedeljno i naravno sipke su zakon, <3 sipke , mani se teretane sipke su zakon Cheesy
Evidentirano

Znaci pored puta bez mnogo smisla, nakrivljene zgrade kilometri kabla, prigušene trube automobila, pogled u suton događaj dana..
Miki91
Zainteresovan član

« Odgovor #1 : Novembar 09, 2014, 12:47:23 am »

Druze, nema programa u teretani koji moze da ti napravi trbusnjake.
Oni se prave u kuhinji, pa ti lepo nama reci, kako se hranis, sta jedes u toku dana, pa da resimo taj problem oko "crte sa strane" .
Mozes i trening da napises, pa da vidimo sta i tu ima za ispravljanje Smiley
Evidentirano

AleksandarAesthetic
Član početnik
*

« : Novembar 09, 2014, 12:34:34 am »

Evo ovako, krenuo sam sa 60kg i trenirao sam street workout 8 meseci i nabio sam 75kg misica naravno imao sam i trbusnjake a sad sam krenuo sam sa aesthetic bodybildingom, treniram vec 1 mesec i imam 79kg i bolji su mi trbusnjaci ali vec duze vreme pokusavam da dobijem crtu sa strane kod bocnih trbusnjaka radim 4 puta nedeljno trbusnjake, ako neko moze da mi napise dobar plan za definisane trbusnjake i treba mi neka dijeta ali da ne izgubim i telesnu tezinu posto hocu i veliko telo,.. Smiley
Treba mi pomoc hitnoo nisam napomenuo imam 15 god i 185cm sam visok Smiley
Evidentirano
 Str: 1 2 3 [4] Gore Ispis 
« natrag napred »
Skoči na:  

Pansport Forum | Powered by SMF 1.1.18. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
Theme by Nesianstyles | Buttons by Andrea
Stranica je generirana za 0.041 sekundi uz 18 upita.