TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394579 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 09:51:10 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Kako dobiti definisane trbusnjake i veliko telo bez hemije?  (Pročitano 12034 puta)
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #8 poslato: Novembar 09, 2014, 01:08:36 pre podne »

Kad ustanem ispecem oko 5,6 jaja ili sendvic napravim a kad idem ujutru u skolu pojedem musli i onda u skoli pojedem neki integralni keks ili bananu ili cokoladno mleko, onda kad se vratim iz skole jedem pasulj,pirinac,grasak uglavnom tako nesto pa odradim trening i popijem hyper mass i onda posle toga pojedem ili ribu neku ili meso neko i onda uvece jedem jabuku neku ili plazmu :D
Pa sa jabukom uvece, plazmom, cokoladnim mlekom, i keksom, neces bas moci da napravis trbusnjake kakvse si zamislio. Morao bi dosta da korigujes ishranu. Isto, trbusnjake bi trebalo da radis na kraju treninga, nema potrebe da ih radis zasebno, i ja mislim da je 3 puta nedeljno sasvim dovoljno. Mogao bi da ubacis i kardio, kako bi ubrzao proces topljenja naslaga oko stomaka :)
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #7 poslato: Novembar 09, 2014, 01:02:52 pre podne »

Kad ustanem ispecem oko 5,6 jaja ili sendvic napravim a kad idem ujutru u skolu pojedem musli i onda u skoli pojedem neki integralni keks ili bananu ili cokoladno mleko, onda kad se vratim iz skole jedem pasulj,pirinac,grasak uglavnom tako nesto pa odradim trening i popijem hyper mass i onda posle toga pojedem ili ribu neku ili meso neko i onda uvece jedem jabuku neku ili plazmu :D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #6 poslato: Novembar 09, 2014, 12:58:55 pre podne »

Napisi malo detaljnije ishranu, od ujutru, do uvece, kada jedes, sta jedes, koliko... Racunajuci i voce, plazme, ili sta si vec naveo.
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #5 poslato: Novembar 09, 2014, 12:57:02 pre podne »

Pa ono odradim trening ujutru npr grudi i ramena i posle toga popijem hyper mass 5000, i jedem belo meso,tunjevinu,ribu neki uglavnom.. a u toku dana pojedem po bananh ili plazmu ne pijem ne pusim ne jedem slatko, a trbusnjake radim uvece npr
5 serija
40-50 cruches
20 leg rises
20 side crunch
30 bicikle crunch
i dodam sa tegovima ponekad
ali nikad mi nije isti ab workout stalno nesto promenim ili dodam :)
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #4 poslato: Novembar 09, 2014, 12:50:52 pre podne »

Malo je 4x nedeljno, radi 7x nedeljno i naravno sipke su zakon, <3 sipke , mani se teretane sipke su zakon :D
Haha, Pedjoni, ne shvataju svi sarkazam, pocece da stvarno radi 7x nedeljno :D
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
pedjoni986
Gost
« Odgovor #3 poslato: Novembar 09, 2014, 12:49:09 pre podne »

Malo je 4x nedeljno, radi 7x nedeljno i naravno sipke su zakon, <3 sipke , mani se teretane sipke su zakon :D
Sačuvana
Miki91
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 658


« Odgovor #2 poslato: Novembar 09, 2014, 12:47:23 pre podne »

Druze, nema programa u teretani koji moze da ti napravi trbusnjake.
Oni se prave u kuhinji, pa ti lepo nama reci, kako se hranis, sta jedes u toku dana, pa da resimo taj problem oko "crte sa strane" .
Mozes i trening da napises, pa da vidimo sta i tu ima za ispravljanje :)
Sačuvana
"Put the victim to bad, and wake the hero instead."
prole32
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 34


« Odgovor #1 poslato: Novembar 09, 2014, 12:34:34 pre podne »

Evo ovako, krenuo sam sa 60kg i trenirao sam street workout 8 meseci i nabio sam 75kg misica naravno imao sam i trbusnjake a sad sam krenuo sam sa aesthetic bodybildingom, treniram vec 1 mesec i imam 79kg i bolji su mi trbusnjaci ali vec duze vreme pokusavam da dobijem crtu sa strane kod bocnih trbusnjaka radim 4 puta nedeljno trbusnjake, ako neko moze da mi napise dobar plan za definisane trbusnjake i treba mi neka dijeta ali da ne izgubim i telesnu tezinu posto hocu i veliko telo,.. :)
Treba mi pomoc hitnoo nisam napomenuo imam 15 god i 185cm sam visok :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.