TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394566 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 28, 2024, 10:41:20 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 10 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: ISHRANA vs. SUPLEMENTACIJA  (Pročitano 25866 puta)
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #138 poslato: Mart 25, 2015, 12:21:01 posle podne »

...ili je skontao, ali mu je dosadno...
;D
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #137 poslato: Mart 25, 2015, 12:17:31 posle podne »

Nije Doktor skontao da je tvoj post iskopiran pa je odgovorio.
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #136 poslato: Mart 25, 2015, 11:52:09 pre podne »

Tek sada ne kontam...
Na koga se odnosi Slavišin odgovor...
;D ;D ;D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #135 poslato: Mart 25, 2015, 11:39:44 pre podne »

Nemam neka iskustva sa preterano puno suplemenata.
Krenuo sam sa sagorevačem (i to sam pio jedan na dan, 'mesto 4 kako piše na njemu); "trenirao" sam kod kuće i sredio ishranu (4 meseca bez ikakvog čit mila).
Oslabio sam 14kg; ne znam da li je sagorevač imao i tih 5% udela u svemu tome, ali sam bio zadovoljan rezultatima.

Pa da si samo sedeo i/ili lezao, lose se hranio, sigurno da "placebo efekat" poddoziranog sagorevaca ne bio tako izrazen...  ;)

Dakle, KOREKCIJA ISHRANE, KARDIO TRENING + TRENING SA OPTERECENJEM...pa tek sagorevac...Dyma Burn Extreme je bio u pitanju ili...?

Jos jedno pitanje je i koliko si misicne mase izgubio, a koliko je to bilo "ciljano-efektno na masno tkivo"...ipak, kucni uslovi ne pruzaju mnogo mogucnosti...mogucnosti "za napredak" su ogranicene...

Gladovanje ne znaci uvek "neuzimanje hrane", vec i nedovoljan unos makro i mikronutrijenata, kao i lose izabalnsiran odnos istih...a tu je i efekat na "ukupni metabolizam" - stagnacija i usporavanje procesa skidanja masnih naslaga( predugo na niskom unosu hidrata), kao i "jo-jo" efekat...

Ali bitno je da si postigao zeljeno? Hm?  ;)
Sačuvana
semi-pro
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 693

« Odgovor #134 poslato: Mart 25, 2015, 10:15:41 pre podne »

Hahah sto te iskopirao ovaj :D
Sačuvana
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #133 poslato: Mart 25, 2015, 08:50:26 pre podne »

Nemam neka iskustva sa preterano puno suplemenata.
Krenuo sam sa sagorevačem (i to sam pio jedan na dan, 'mesto 4 kako piše na njemu); "trenirao" sam kod kuće i sredio ishranu (4 meseca bez ikakvog čit mila).
Oslabio sam 14kg; ne znam da li je sagorevač imao i tih 5% udela u svemu tome, ali sam bio zadovoljan rezultatima.

Nemam neka iskustva sa preterano puno suplemenata.
Krenuo sam sa sagorevačem (i to sam pio jedan na dan, 'mesto 4 kako piše na njemu); "trenirao" sam kod kuće i sredio ishranu (4 meseca bez ikakvog čit mila).
Oslabio sam 14kg; ne znam da li je sagorevač imao i tih 5% udela u svemu tome, ali sam bio zadovoljan rezultatima.

 :o  ???  :o  ???  :o
Sačuvana
Samanid
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 4

« Odgovor #132 poslato: Mart 25, 2015, 08:23:05 pre podne »

Nemam neka iskustva sa preterano puno suplemenata.
Krenuo sam sa sagorevačem (i to sam pio jedan na dan, 'mesto 4 kako piše na njemu); "trenirao" sam kod kuće i sredio ishranu (4 meseca bez ikakvog čit mila).
Oslabio sam 14kg; ne znam da li je sagorevač imao i tih 5% udela u svemu tome, ali sam bio zadovoljan rezultatima.
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #131 poslato: Decembar 11, 2014, 11:27:59 posle podne »

Meni je cale u pocetku vikao Dejane mani se tih praskova, jel si ti normalan, jel ti znas sta je to, ti si lud tolke pare dajes na tu hemiju...... A burazer ga samo lozi tipa- Jeste jeste cale on toga mozes da ostanes sterilan, eno jedan moj drugar poludeo od tih praskova samo cuti i gleda ljude, znas ti koje on pare baca na tu hemiju, od toga mu izlaze bubuljice silne po ledjima, od toga moze i alergiju da dobije.... Cirkus.
I onda sam ga uslovio. Ja prestajem koristim ''hemiju'' kada mi on bude kupovao dnevno 1kg belog i 10 jaja ili kada on prestane da pusi. Od tada pa do sada mi ni jednom nije nista dobacio za praskove.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #130 poslato: Decembar 11, 2014, 11:08:45 posle podne »

Uslikaću moj stash suplementacije koji stoji u kuhinji...

Evo to je otprilike sve od 'hemudže' što uzimam  ;D Malo li je?  :D :D

Hahahahah...ja imam, dve fioke "u radnom stolu", koje su prepune "kemije"( suplementacija)...

Obično moja baka kada me vidi kako redovno "brčkam" po "kemiji", uzdahne onako tužno, i konstatuje - "odmori malo od tih otrova"...

I tako, vreme proĂ°e, i baka se "navukla"...sad uz svaki doručak delimo po jednu tableticu  My Favorite Multiple Energizer multivitamin od Natrola...i tako..."babino unuče"  ;D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #129 poslato: Decembar 11, 2014, 03:17:03 posle podne »

to mi je stash, ne koristim sve odjednom, bilo bi ludo da sve to zgutam u jednom danu. Kako kad, pravim različitu dozu na 3-4 nedelje, a generalno vitamina C nikad dosta  ;D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #128 poslato: Decembar 11, 2014, 02:02:20 posle podne »

Bolje da ne računam koliko je ovde para potrošeno :D
Sačuvana
Ironman.
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2208


« Odgovor #127 poslato: Decembar 11, 2014, 12:54:10 posle podne »

Uslikaću moj stash suplementacije koji stoji u kuhinji...

Evo to je otprilike sve od 'hemudže' što uzimam  ;D Malo li je?  :D :D
Sačuvana
Arbeit macht frei.
srdjan82
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1558


« Odgovor #126 poslato: Decembar 08, 2014, 11:20:31 posle podne »

Hvala.
:)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #125 poslato: Decembar 08, 2014, 11:17:34 posle podne »

Pa, to da.
Mislio sam konkretno na link za preparat u PanSportovoj prodavnici ako ga ima.
:)

Bata Srki, evo jednog teksta koji će te detaljno uputiti o svim benefitima suplementacije cinkom i magnezijumom( ISHRANA + SUPLEMENTACIJA), kao i čuvenom ZMA...topla preporuka za čitanje, akcenat sam u tekstu stavio i na formulaciju samog oblika dostupnih nam minerala koja ima maksimalni učinak, tj. efikasnost... http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/sinergija-u-dodacima-ishrani-magnezijum-i-cink.html
« Poslednja izmena: Decembar 08, 2014, 11:19:12 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #124 poslato: Decembar 08, 2014, 06:25:16 posle podne »

Trebalo bi ovde neke slikovnice da se ubace i opcija za teletabise da im se crta. Zato ljudi ne napreduju i tapkaju u mestu sto nisu zainteresovani da mrdnu guzicu i nesto sami saznaju i upgrejduju svoje postojece (ne)znanje. Oce sve na tacni, nije to samo na ovom forumu nego generalno, tako se pojave i uzivo neki teletabisi koji su pogubljeni po teretani, i samo zapitkuju 1464564 pitanja, a nista ne usvajaju.
Imamo isti stav. Ja sam jedno 100 puta do sad napisao ovde isto to. Ljudi ovde nema mnogo filozofije, pogotovo za rekreativce naturalce. Nema mnogo namirnica koje se mogu jesti, pa opet ljudi komplikuju i to malo... Sto se supsta tice za rekreativce, izbor (stvarno trebovanje) je jos manji od hrane... Shut up and train!!!
Sačuvana
Panta rei, panta res.
Stranice: [1] 2 3 ... 10 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.078 sekundi sa 18 upita.