Pansport Forum                                                            
User Info
Dobrodošli, Gost. Molimo, prijavite se ili se registrujte.
Jeste li propustili aktivacijsku email poruku?
Jul 25, 2014, 07:14:56 pm

Prijavite se korisničkim imenom, lozinkom i trajanjem prijave
Traži:     Napredno pretraživanje
News Box
DOBRODOŇ LI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU

Key Stats
246708 Postova 8888 Tema 16637 Članova
Najnoviji Član: Vicko
Forum Pomoć Prijava Registracija
Pansport Forum  |  Trening  |  Teretana  |  Bodibilding  |  Weight training (Moderatori: Zoltan Kozma, MARKO DIMITRIJEVIC)  |  Simetrija « natrag napred »
 Str: [1] 2 3 Dolje Preporuka Ispis
Autor Tema: Simetrija  (Poseta: 2736 )
M a r k o n i
Top poster

« Odgovor #30 : April 04, 2007, 11:55:38 am »

A da li je moguce da nesimetrija grudnih misica nastane zbog skolioze kicme?  Huh

moguce je , tj. tkzv. stiff upper pec je jedan od pokazatelja skolioze

to je moguce resiti istezanjem kako grudi tako i istezanja zadnje loze i ledja 
Evidentirano

mikiveliki
Gost
« Odgovor #29 : April 04, 2007, 11:20:08 am »

A da li je moguce da nesimetrija grudnih misica nastane zbog skolioze kicme?  Huh

Sigurno da narusavnje posture kicmenog stuba usled degenerativne promene na misicnom tonusu i vidnog misicnog disbalansa u pogledu drzanja tela ima svog uticaja na vizuelni dozivljaj frontalne strane tela. Prosto receno moguce je!
Evidentirano
Johnn1e
√ąlan
**

« Odgovor #28 : April 04, 2007, 11:15:13 am »

Evidentirano
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster

The Heat-h is on!

« Odgovor #27 : Mart 16, 2007, 12:54:02 am »

E vidis pametno,hvala miki.
Evidentirano

BRING IT ON BAYBE Cheesy
mikiveliki
Gost
« Odgovor #26 : Mart 15, 2007, 09:56:07 pm »

Meni je levi list manji od levog,doduse samo kada ga kontrahujem se to vidi.Kako u ovom slucaju da izjednacavam miki?

Pomalo si se konfuzno izrazio na koji si list mislio?
NO manje bitno

evo ovako, vrlo jednostavno... da se ne bi slabiji list "slepao" uz ovaj jaci radi vezbe za listove kontrakcijomnaizmenicno jedne pa druge strane. Za pocetak izaberi onu nogu ciji list je slabiji iskoristi tezinu celog tela i dodatno opterecenje ako je potrebno i maksimalno stresuj gastro knemijus...zatim promeni nogu
Evidentirano
TeH FiLiP
Barbarian
Top poster

The Heat-h is on!

« Odgovor #25 : Mart 15, 2007, 03:29:05 pm »

Meni je levi list manji od levog,doduse samo kada ga kontrahujem se to vidi.Kako u ovom slucaju da izjednacavam miki?
Evidentirano

BRING IT ON BAYBE Cheesy
Johnn1e
√ąlan
**

« Odgovor #24 : Mart 07, 2007, 05:32:23 pm »

I ja imam isto dobre rezultate sa potiskom sa bucicama umesto sa sipkom i stvari su krenule na bolje. Hvala na savetima  Wink
Evidentirano
Decky_Nis
Zainteresovan èlan

No limit

« Odgovor #23 : Februar 28, 2007, 09:24:29 pm »

Da da isti slucaj... desni i levi grudni misic se razlikuje.. mada u zadnje vreme kao da se to ispravlja jer forsiram i jednorucne potiske pa se ne primecuje (osim ako se bas ne zagleda).
Evidentirano

Don't settle for average!
mikiveliki
Gost
« Odgovor #22 : Februar 28, 2007, 09:09:33 pm »

U slucaju da postoji ( a uvek je tako) nesklad izmedju leve i desne strane tela savetujem da u svom trening planu obavezno uvrstite po neku vezbu koja se izvodi unilateralnom tehnikom (jednorucno). Na ovaj nacin pruzicete sansu delu tela sa disproporcijom da sustigne svog parnjaka.

Osim ovog tipa disproporcije koji je vezan za parne misine partije postoji i disproporcija izmedju pojedinacnih msicnih partija na telu sto je mnogo vidljivije i smatra se 'zescim" nedostatkom. Nije redak slucaj da vidjate momke koji zaboravljaju da grade svoje noge dok im je torzo neuporedivo veci.

U potpunosti se slazem sa Fanatic-om u vezi proporcija glede zenskog tela. Bice da imamo isti ukus.
Evidentirano
crazy_boy
√ąlan po√®etnik
*

« Odgovor #21 : Februar 28, 2007, 08:21:43 pm »

Pa ja koliko znam misici su cesto razlicitog oblika. Ramena na primer, cesto se razlikuje desno od levog ramena. Ali za snagu bas i nisam upucen.
Evidentirano

Never give up until u made it!!!
MadDoG
√ąlan po√®etnik
*

« Odgovor #20 : Februar 28, 2007, 08:11:26 pm »

hm, i ja imam problema sa simetrijom, osjecam da su mi lijevi triceps, pektoralis i rame slabiji od desnih, ali to ne moze da se primjeti bez neke pazljive inspekcije (osim mene naravno, osjecam to i nervira me). Odlucio sam da smanjim tezinu i probam da vjezbe izvodim sporije i malo vise koncentrisan ta to sto radim. Valjda mi se nece desiti da mi desna strana bude monstrum a lijeva zgoljavko Smiley))
Evidentirano
crazy_boy
√ąlan po√®etnik
*

« Odgovor #19 : Februar 27, 2007, 12:45:09 am »

Znam da je glupo pitanje ali sta da radim? Bojim se da kad telo nabildujem glava ce mi ostati mala!Telo veliko glava mala, kakva simetrija?

Ovo je najbolje pitanje koje sam procitao,bez dileme.  Wink
Evidentirano

Never give up until u made it!!!
P-Rex
Napredni èlan

Aj, aj, do√įi ako smeŇ°!

« Odgovor #18 : Februar 24, 2007, 11:28:00 am »

Idealna Cheesy
Evidentirano

Ja joŇ° nisam video da je neko koga su dobro istabanali to zaboravio, ali sam sto puta video da ljudi zaboravljaju i najlepse savete i pouke.
Ivo Andriæ

There ain't nothing to it but to do it.

Tvoj Ňĺivot je moŇĺda ne√®iji san
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster

Sponsored by PANSPORT NOVI SAD

« Odgovor #17 : Februar 24, 2007, 11:22:03 am »

Ja najvise volim kada vidim kod zena ogromne grudi i guzu a mala glavica...koja simetrija   Grin
Evidentirano

TeH FiLiP
Barbarian
Top poster

The Heat-h is on!

« Odgovor #16 : Februar 18, 2007, 08:24:59 pm »

Majke mi bash je car  Grin Grin Grin Pa necesh ti brate posle 2 meseca biti ko Rambo na tvom avataru  Cheesy Cheesy Cheesy

mali je bio rambo,u filmu je stalone imao jedva 85 kg al definicija na vrhu
Evidentirano

BRING IT ON BAYBE Cheesy
 Str: [1] 2 3 Gore Preporuka Ispis 
« natrag napred »
Skoči na:  

Pansport Forum | Powered by SMF 1.1.18. © 2005, Simple Machines. All Rights Reserved.
Theme by Nesianstyles | Buttons by Andrea
Stranica je generirana za 0.31 sekundi uz 21 upita.