TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395036 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 02:28:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Preforsiranje  (Pročitano 1565 puta)
giska
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Jun 03, 2016, 09:58:46 posle podne »

Slavisa hvala na savetima, upoznat sam sa terminima i pogledacu predloge sto si postavio za citanje.
A sto se tice lose postavke treninga tu se u potpunosti slazem.
P.S. Do sada nisam imao nikakvih problema sto se povreda u teretani tice nisam imao nikakvih problema.
Pozdrav.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Jun 03, 2016, 09:41:03 posle podne »

Siguran sam da će se Dušan složiti, ali sistem "manje težine, veći broj ponavljanja" nema nikakvog efekta...

Daj svojoj muskulaturi dovoljnu stimulaciju za rast...hm, 70-85% od 1 RM...( nadam se da si upoznat sa značenjem termina...hipertrofija...trening snage...)...dakle, dovoljna trenažna stimulacija, ishrana i bazična suplementacija da isprate trenažne napore, kao i dovoljno odmora izmeĂ°u 2 treninga, kao i dovoljno noćnog sna...

Može ti trening trajati i po 6 sati, ali da je efekat nikakav...

Pre bih rekao da napredak izostaje zbog loše postavke treninga...

Predlog za detaljno čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/kako-da-poveate-miinu-masu.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-radu-na-poveanju-miine-mase.html

P.S. nadam se da nema ograničenja( trenažnih) koja se tiču zdravstvenog stanja...tj. eventualnih povreda...
« Poslednja izmena: Jun 03, 2016, 09:46:07 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
giska
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Jun 03, 2016, 08:56:58 posle podne »

Svaki trening mi pocinje kardiom od 10-20min(traka,bajs....)Dacu ti primer treninga recimo grudi\biceps
1.Benc u super seriji sa bucicama i na masini simulacija posle toga izdrzaj 30sek (To su znaci 4 vezbe sve jedna za drugom i tako 4 serije)
2.Kosi benc isto u super seriji sa bucicama i razvlacenje na masini i opet izdrzaj sa podignutim nogama.
3.Kontra kosi isto sa bucicama u super seriji i sa sajlama razvlacenje.
4.Ponekad odradim razvlacenje na ravnoj i na kosoj klupi i tu zavrsavam sa grudima i prelazim na biceps.
Biceps:
To su uglavnom vezbe sa bucicama:Cekic i obicno podizanje zatim na sajli razvlacenje i na skot klupi isto ide 4 serija bez pauze izmedju vezbi.
I uvek radim trbusnjake na kraju.
To bi bilo to.... ;D ;D ;D
PS... Ne radim sa prevelikim kilazama baziram se na principu manja kilaza vise ponavljanja..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #2 poslato: Jun 03, 2016, 06:41:30 posle podne »

Čini mi se da tu ima dosta toga da se menja, praviš standardne početničke greške po pitanju rasporeda mišićnih grupa po danima.
Kako ti izgledaju treninzi kad provedeš 2h u teretani ?
Sačuvana
giska
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Jun 03, 2016, 02:05:59 posle podne »

Pozdrav svima....
Za pocetak da kazem da sam nov na forumu i prezadovoljan sam opsegom tema kojima raspolaze ovaj forum.Da predjemo na stvar.Imam 20 godina, visok sam 180cm i tezak 72kg,hranim se relativno zdravo i veliki sam ljubitelj sporta(bivsi fudbaler).E sad....zanima me da li ja malo preterujem u svemu tome treniram 3 dana pa dan pauze (standardan program 1.Grudi\Biceps 2.Ledja\Triceps 3.Ramena\Noge a dan pauze koristim za rad sa visokim intenzitetom tipa treninzi HIIT,Insanity....)Napredak nije neki (Vide se svi misici ali nisu preterano veliki) ali se osecam spremno.Moje pitanje je da li preopterecujem svoje misice (S obzirom da radim dosta vezbi i da provedem minimum 2 sata u teretani)i ako preopterecujem sta treba tu da se menja.
Hvala...Pozdrav :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.06 sekundi sa 17 upita.