TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:33:06 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Skljocanje lakta i ramena (iritacije bez bola)  (Pročitano 7094 puta)
Jovan9797
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #5 poslato: Jun 22, 2016, 01:06:12 posle podne »

Radio sam Ognjene ova istezanja ali to bas slabo. Nekad sam ih i preskakao i kad sam radio to je dva puta po 5sec i zdravo. Bas sam se slabije istezo u odnosu na noge. U teretanu sam isoao samo jednom i to mjesec dana jer vecina vjezbi mi smeta za lakat . na primer kad radim potisak za ramena i kad ima vece opterecenje znalo je da me zaboli kad skljocne. Zato sam radio najvise ove vjezbe vratilo do devedeset stepeni gdje mi ne skljoca lakat i vratilo,tako neke vjezbe gde ga ne iritira puno. A sto se istezanja tice bas slabo sam radio :)
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #4 poslato: Jun 22, 2016, 11:22:41 pre podne »

da li si radio ovo istezanje za triceps?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #3 poslato: Jun 22, 2016, 11:20:49 pre podne »

da li si radio ovu vežbu istezanja za podlaktice?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #2 poslato: Jun 22, 2016, 11:19:19 pre podne »

Pozdrav Jovane dobrodošao na Pansport forum  :)
- da li radiš vežbe/trening u teretani (ruke)?
Sačuvana
Jovan9797
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 15

« Odgovor #1 poslato: Jun 20, 2016, 03:27:22 posle podne »

Pozdrav Pedja. Imam 19 godina i bavio sam se borilackim sportovima posebno rvanjem. Imam sindrom skljocanja lakta evo vec dvije godine (snyping sindrome). Bio sam kod ortopeda on mi je rekao da ne postoje vjezbe koje to mogu da vrate i jedini nacin je operacija. Medjutim mene to ne boli samo sto mi preskace ali ne mogu da radim vjezbe u teretanu poput bendza i nekih vjezbi koje taj lakat iritiraju. Prsti mi ne trne ,zadnja dva sto znaci da nije u pitanju nerv nego tetiva.Radim vjezbe pretezno vratilo i razboj. Prije par dana desava mi se kad podignem istu tu ruku a lakat je pod devedeset stepeni,znaci kad ga podignem u visini brade ispred sebe,osjetim kako mi tetiva preskoci. Takodje nista me ne boli ali me dosta iritira. Sa tim do prije 15 dana nisam imao problem. STo se istezanja tice,radim ali ne posvecujem paznju toliko koliko si naveo u jednom tvom clanku. Sve to na brzinu. Htio bih da te pitam dali mogu te probleme rijesiti vjezbama istezanja,jer kako ste rekli to je posledica zategnutih tetiva. Premlad sam sto mi je ortoped naglasio a i ove godine sam izrastao 5-6 centimetara pa mislim da je sve to povezano.  Hvala unaprijed
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.087 sekundi sa 17 upita.