TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 02:01:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc No Reaktor  (Pročitano 2248 puta)
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #6 poslato: Novembar 01, 2016, 02:15:04 posle podne »

Odradi predložene preglede...

Kreni sa redovnim treninzima...

Sredi ishranu...pravilan odabir namirnica, upoznavanje sa njihovom nutritivnom vrednošću, upoznavanje sa principima za sastavljanje obroka, zdrav način pripreme hrane...

Preporuka za čitanje...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/kako-napraviti-plan-ishrane.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

Uz navedeni način ishrane i fizičku neaktivnost, nema tog suplementa koji može pomoći...ne idealizuj suplemente!
Sačuvana
vaske123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Novembar 01, 2016, 02:03:59 posle podne »

Hranjenje mi je katastrofalno uglavnom sam jeo suvu hranu, pio koka kolu svaki drugi dan  a od 9-12 uvece recimo sam znao da popijem 2 l koka kole i pojedem cips... slabo sam jeo voce, vrvtn je to taj problem.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Novembar 01, 2016, 01:19:07 pre podne »

Pa mladiću, glavni suplement za snagu i izdržljivost je REDOVAN TRENING I KVALITETNA ISHRANA( da isprati trenažne napore)...

Nema tog suplementa koji će raditi umesto nas...

Neki suplementi daju "maskirajući" efekat nadmoći( filovani "stimulansima"), dakle, vid "obmane", naš cilj je realnost, istina...

Ne zaboravi da i zdravstveno stanje diktira naš napredak, "banalne stvari" poput anemije npr. mogu umanjiti naš učinak treningu...a da ne pričamo o nekim drugim stanjima, bolestima i sl.

Da li si u skorije vreme odradio lab. nalaz krvi i urina( glikemija, trigliceridi, ukupni holesterol HDL, LDL, urea, kreatinin, enzimi jetre - AST, ALT...kompletna krvna slika, gvožĂ°e...rutinski pregled urina)?

Pratiš krvni pritisak? Ekh u miru?

Piješ neke lekove?

Kako se hraniš?
Sačuvana
vaske123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Oktobar 31, 2016, 06:12:33 posle podne »

Sta mi savetujes da radim da poboljsam snagu i izdrzljivost, i ima li kakav stimulans za to? :)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2 poslato: Oktobar 31, 2016, 03:23:28 posle podne »

Ili si skroz neutreniran i bez kondicije, ili si slabo jeo. I u jednom i u drugom slučaju reaktor ti neće pomoći.
Sačuvana
vaske123
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Oktobar 31, 2016, 03:18:12 posle podne »

Pozdrav svima  nov sam ovde :) . Slabo sam fizicki aktivan, medjutim moji na selu treba da ruse kucu i pozvali su mene da im pomognem. Moj problem je sto se posle recimo 5-6 sati umorim da nmg da stojim na nogama budem malaksao ciglu nmg da podignem bukvalno, dok moj mladji burazer ima vise snage nego ja. Pitao sam druga on mi je rekao za no reaktor Hot Blood i rekao mi je da popijem to i bicu izdrzljiviji i imati vise snage... Pa me zanima sta vi mislite o No reaktoru i dal njega da koristim kad me pozovu da pomognem tamo. Da ne duzim, kao sto sam rekao treba mi neki savet kako da povecam izdrzljivost na poslu i smanjim umor.  Hvala ! :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.057 sekundi sa 17 upita.