TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395109 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 12:02:42 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Serije i ponavljanja  (Pročitano 3042 puta)
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #11 poslato: Decembar 28, 2016, 07:35:16 pre podne »

Nažalost tako je. Forum bi najmanji problem bio. Bez nekolicine vas, prosto se zabatali i ne troši se vreme na njega. Ali što kažeš, baš podseća na svakodnevnicu i opšte stanje.

Kamo lepe sreće da nam se omladina driluje kroz nekakav bezobrazluk, da malo u te njihove godine kako se kaže, iskeze zube na nama, pa da ih malo i pustimo ako treba. Da na kraju ipak ispadnu ljudi, sposobni i da brane i da se odbrane. Međutim, oštre zube i na pogrešnom mestu i na pogrešan način. Završiće na ražnju života ko i svaka ovca u vučijoj koži.
Kako ne shvatas da si ti najobicnija klosarcina,spermatozoid kog bolje da je otac izdrko na vc solji i pustio vodu da ode.I nemoj ovde da pretis da ti ne bi jebo mater jer ne znas ko sam.To sto ovde trazim savet ne znaci da sam klosar kao ti al znaci da mogu ti jebem mater u bilo koje doba dana.I da ti kazem jos nesto posto spominjes neku vernost ovde,zbog takvih govana kao sto si ti ljigo jedna ljudi se vise ni ne javljaju.Zbog takvog sljama najobicnijeg,izroda ljudskog roda niko ne zeli da pise.Svaka cast svim drugim ucesnicima ovde,koji komentarisu i daju misljenja i mnogi su ljudi u svakom pogledu al ti si najobicnije govno na ovom forumu
« Poslednja izmena: Decembar 28, 2016, 11:13:38 pre podne od strane Odin » Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #10 poslato: Novembar 27, 2016, 12:26:24 pre podne »

@Ranga Forum je pred raspadom. Omladina nema postovanja za godine i zvanje, To iz kuce ide. I u skoli se uci. Nazalost nije samo forum pred raspadom nego i mi kao narod .Dzabe serviras znanje ljudima na tacni.Ne znaju da cene to. I ne zele da cuju ono sto ti pricas , nego zele , da ti izgovoris ono sto su oni zamislili. Info koji im dajes tesko da ce negde naci na netu tako upakovano i sazvakano . Ali ipak umeju da laju i da  naravno , samo preko tastature . Tesko da ce se bilo ko od amdina javiti u skorije vreme. Pa seti se samo onog Petarke koji je mesecima trolovao.Nekoliko dobrih clanova je napustilo forum dok su se setili da ga banuju.Dok god delis znanje takoreci za "DZ"  nece te ni postovati... ;) A uvek ce biti onih koji ce platiti , jer znanje je uvek jeftinije u odnosu na to koliko glupost moze da bude skupa ;)
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #9 poslato: Novembar 26, 2016, 10:58:14 posle podne »

Moj post nije opravdanje za njegovo ponasanje, nego dobronamerni apel da usmeris energiju na pomoc onome kome je potrebna, a ne da se ubacujes tamo gde ne doprinosis nicemu osim jeftinoj sprdnji.

Sačuvana
R1
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1531

« Odgovor #8 poslato: Novembar 26, 2016, 08:44:56 posle podne »

Ragna umes biti naporan sa nepristojnim doskocicama u temama u kojima nije mesto takvim stvarima. Ako vec ne mozes da pomognes bolje se ni ne javljaj. Meni ne smeta, ignorisem takve gluposti, ali eto nasao se neko da ti vrati pa sad kao gde je admin. Ima dosta tema u kojima neko trazi pomoc, bolje se tu aktiviraj :)

Ontopic

Rekao bih, za osnovne vezbe, da je sweetspot negde 5-8 ponavljanja, ispod 4 ne bi isao, preko 10 mozda nekad, ali vecinom tu 5-8 pa sl trening vise kg na sipku ako se probije ta granica od 8.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #7 poslato: Novembar 26, 2016, 01:54:46 posle podne »

Nema na cemu :)
Mozes ponekad raditi i desetke ali onda idi do ili blizu otkaza.
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #6 poslato: Novembar 26, 2016, 01:51:54 posle podne »

Miletić Dušan HVALA PUNO NA SAVETU
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #5 poslato: Novembar 26, 2016, 01:37:19 posle podne »

Znaci za masu mi je dovoljno 4-5 izbacaja na bendžu

Broj ponavljanja zavisi od težine koju koristis. Ako radiš sa velikim kilazama sa kojima mozes da uradiš maksimum 6ponavljanja onda sa tom kilazom radi neke četvorke ili petice, nemoj ici do otkaza vec ostavi malo rezerve.
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #4 poslato: Novembar 26, 2016, 01:33:49 posle podne »

Ragnaroksu27 bezobrazan si i jedino sto mogu ti kazem je da mi popusis kurac majmune glupi
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #3 poslato: Novembar 26, 2016, 07:24:35 pre podne »

Znaci za masu mi je dovoljno 4-5 izbacaja na bendžu
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Novembar 25, 2016, 11:20:01 posle podne »

Moj savet je da teske i slozene vežbe radiš neke teske petice, dok izolacione vežbe mozes i po 15 ponavljnja. Ako zelis masu moras da radis sa vecim tezinama.
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #1 poslato: Novembar 25, 2016, 09:12:53 posle podne »

Uzeću kao primer bendž,gledam u teretani mnoge ljude od rekreativaca do profesionalnih sportista.Neki su čak šampioni,iz Pančeva sam inače.
E sad neki od njih recimo rade bendž serije po 4 x po 6-7 izbačaja,neki rade 10 serija po 1 izbačaj samo!
Svako ima neku svoju računicu,koga god da pitam zašto to radi tako odgovor je tako treba batice il tako mora batice.
Iskreno ja u zadnje vreme krenem sa 60% težine koju mogu da podignem recimo 10 puta i iz serije u seriju dižem tu težinu dok ne doĂ°em do jednog izbačaja i tu završavam tu vežbu.Ali ja bi da izgradim mišičnu masu pa me zanima za mišicnu masu koliki bi bio broj izbačaja minimalan na recimo bedžu?Čitam i po internetu i tu ima svega,od 8-12 izbacaja pa neki tvrde da je dovoljno i 3 izbačaja i sve tako.
Konkretno me zanima koliko serija i izbačaja je potrebno za izgradju mišične mase.Hvala unapred i dodo bi samo gledam te takmičare iz Pančeva,ljudi zaista razbijaju na tom bendžu i najbolji su klub u zemlji i svaki dan rade samo taj bendž?Čoveće oni valjda jednom u mesecu rade ledža,ramena,noge pa me zanima šta bi bilo kad bi i mi ostali svaki dan radili samo bendž kao i oni al bez toga to tako mora batice i sličnih odgovora.Hvala unapred
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 17 upita.