TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:05:18 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik - Zamjena za par vjezbi  (Pročitano 10773 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #85 poslato: Jun 13, 2017, 09:22:40 pre podne »

Ako budes u mogućnosti snimi cucanj i mrtvo dizanje da vidim kako to tehnički izgleda na većim težinama :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #84 poslato: Jun 12, 2017, 11:46:15 posle podne »

Nista onda pocinjem 2 puta nedeljno vjezbe za listove :).
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #83 poslato: Jun 12, 2017, 10:19:50 posle podne »

Možeš ih raditi 2x nedeljno, magareće podizanje na prste, jednonozno podizanje i slicne vezbe :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #82 poslato: Jun 12, 2017, 11:46:02 pre podne »

I da samo ako moze neki predlog za listove, posto mi bas dosta slabo napreduju (mada me je tu i genetika usrala sto se tice koliko su tanke :) ). Sto da radim da povecam broj vjezbe, ponovljanja ili?
« Poslednja izmena: Jun 12, 2017, 12:47:10 posle podne od strane mmiikkii » Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #81 poslato: Jun 12, 2017, 11:43:39 pre podne »

Sto se tice snage ovako stoje stvari. Cucanj sam poceo sa oko 50kg, sad radim serije sa 110g i dosta duboke. Mrtvo ne znam tacno koliko je bilo na pocetak, ali mi manje vise prati cucanj u tezini. Bench mi je najgori, 70kg serije.

Samo od pocetka imam problem kao sto sam ti napisao  sa teretanom. Npr nemamo kavez za cucanj (ili kako se vec zove) pa improvizujemo i onda me strah dosta kad povecam tezinu, tako da ne povecavam dok  nisam 10000% siguran da mogu da odradim. I prvih mjesec dana sam dosta polako i dizao tezinu, gledao sam da prvo da sam siguran da mi je forma kako treba, pa tek onda ostalo.

Siguran sam da sam sve mogao dosta povecati, ali sam isao "polako", da ne budep povrede pa veca steta nego korist i da je neko samnom ko zna sta radi. Naravno i tezine na sve ostale vjezbe su mi se povecale dosta i jos uvijek povecavam redovno. 
Manje vise sam zadovoljan svime osim bencom.



Izvrsio sam male izmjene, dodao sam na dan kad radim ledja zgibove. I sad umjesto kontra kosog bencha radim na razboju.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #80 poslato: Jun 12, 2017, 08:56:33 pre podne »

Kakav je napredak po pitanju snage i ako si malo modifikovao trening napiši sta si tacno radio da napravimo neke izmene.
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #79 poslato: Jun 11, 2017, 09:30:27 pre podne »

Jesam, imao sam realan cilj od pocetka i mislim da sam ok napredovao. Sve u svemu zadovoljan sam, sa obzirom da sam bio skroz ravan prije i imao tanke ruke kao zena :). Znam da treba jos dosta dosta da se radi, ali dobro.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #78 poslato: Jun 10, 2017, 08:48:04 posle podne »

Da li si ti zadovoljan kako si napredovao ?
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #77 poslato: Jun 10, 2017, 01:05:33 posle podne »

Evo par slika od sinoc i jutros, mada su mi ove zadnje dvije malo ukrivo zato sto se nije lako slikat sam :).

Stavit cu nocas slike nogu, mada su mi one najtanje. Uvijek sam imao bas tanke noge, ali ima napretka i na njima.

Ovo je sad otprilike 5-ti mjesec kako treniram, po Dusanovom planu.

« Poslednja izmena: Jul 17, 2017, 03:24:12 posle podne od strane mmiikkii » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #76 poslato: April 24, 2017, 10:37:54 posle podne »

Naravno da može, tu smo da pomognemo :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #75 poslato: April 24, 2017, 10:28:33 posle podne »

Moz
Samo bih dodao u vezi onih slika da ramena nisu zaostajala već i se čini da je sve podjednako napredovalo. Pošto tu ima dosta posla tesko da ćeš primetiti neke bitne razlike u zaostatku nekih mišićnih grupa.

Imam dosta uska ramena prirodno, pa moze bit da sam se malo utripovao :).
Posto sam iz Podgorice, a ovamo nema Pansporta ako mogu nekome od vas dvoje da posaljem na PM linkove od par domacih prodavnica, pa da mi pomognete u odabiru proteina i kreatina. Nesto tipa da je best buy, da nije preskupo, a da je dobar odnos cijena kvalitet.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #74 poslato: April 24, 2017, 09:44:29 posle podne »

Samo bih dodao u vezi onih slika da ramena nisu zaostajala već i se čini da je sve podjednako napredovalo. Pošto tu ima dosta posla tesko da ćeš primetiti neke bitne razlike u zaostatku nekih mišićnih grupa.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16687


« Odgovor #73 poslato: April 23, 2017, 01:25:34 posle podne »

Za početak neki kreatin i protein su dovoljna kombinacija :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #72 poslato: April 22, 2017, 11:34:53 posle podne »

Da, da znam, sto bi Ameri rekli noob gains. Znam da nisam mnogo napredovao, ali zadovoljan sam i ne zurim nidje :). Moglo je bolje, sada treba da popravim ishranu, mislim na kolicinski. Non stop citam u vezi svega sto valja i ne valja, mislim da se solidno hranim jos samo da povecam porcije. I naravno suplemente da ubacim, ali tijesan budzet ne dozvoljava previse.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #71 poslato: April 22, 2017, 10:55:08 posle podne »

Na pocetku telo reaguje pa reaguje jer je sok za organizam nastupio ali ces kasnije morati raznim promenama u treningu i ishrani da ga sokiras kako ne bi doslo do zasicenja odnosno ustaljenosti i stagnacije :)
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.