TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394582 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 03:54:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik - Zamjena za par vjezbi  (Pročitano 10743 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #55 poslato: Mart 20, 2017, 05:47:31 posle podne »

Ubacis samo jednu, ja sam ti dao izbor koliko toliko pa ti ces shodno svojim potrebama i mogucnostima u teretani da ubacis nesto od navedenog :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #54 poslato: Mart 19, 2017, 10:57:53 posle podne »

Oprostite sto nisam odgovorio ranije.

@Miletic Dusan kao sto sam i ocekivao, nema ovih sajli sto se vezu za nogu. Sto sad da ubacim?

@Kolev Nenad Da dodam sve tre tri vjezbe za rame ili samo jednu od njih? I sta tacno od svih tih vjezbi za noge da ubacim? Pretpostavljam da nisi mislio sve, vec samo neke :). Prednji i zadnji sut ne mogu, posto nema te sprave.


I mislio sam da ubacim neku vjezbu za podlaktice, posto su mi porpilicno tanke (+ dugacke ruke i izgleda jos tanje). Citam dosta dobrih stvari u vezi Farmer Walk, sta mislite da ubacim to? I ako bih ubacio, na koji dan da ubacim?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #53 poslato: Mart 12, 2017, 01:04:29 pre podne »

Ponekad imam utisak kao da sam u kavezu sa majmunima, one se penju na sprave , skacu negde okolo, prosto da covek ne poveruje sta ce im sve pasti na pamet.Smao zenska teretana pa imaju vecu slobodu da se glupiraju, mozda da ima muskara i publike ne bi toliko impovizovale. Mada verujem da si se i ti nagledao takvih stvari
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #52 poslato: Mart 12, 2017, 12:59:19 pre podne »

Oooo da :) marketing je cudo :) Zna se sta radi posao a ko je slep da ne vidi ili ne ume da pita ostaje u mraku i problemu na veliku zalost  :(
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #51 poslato: Mart 12, 2017, 12:54:24 pre podne »

Koliko vec radim u ženskoj teretani doktorirao sam te vežbe sa gluteus, dosta tih vežbi umeju da budu veoma teske i efikasne ali ima i puno gluposti sa interneta kojih se devojke nagledaju pa dolaze i "glupiraju" se sa tim u teretani.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #50 poslato: Mart 12, 2017, 12:45:30 pre podne »

Upravo ta :) Veruj mi sve te zenskaste vezbe radim bez problema i sve nazovi muskarcine dolazeda pitaju kako sam napravio gluteus i rade kad vide da nemaju kud :)

Ne postoje zenske vezbe to je samo mit !!!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #49 poslato: Mart 12, 2017, 12:40:15 pre podne »

Ako na istu vezbu za gluteus na lopti mislimo ( moze da se radi i na trx-u), iako deluje zenskato ume da napravi jako dobru upalu.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #48 poslato: Mart 12, 2017, 12:37:42 pre podne »

Ocigledno sam procitao predrucenje  :) Za srednje rame mozes da radis letenje pod nagibom za donji pripoj srednjeg i kontra nagibom za drugi pripoj srenjeg ramena onda povlacenje siroko do brade :)  Zatm letenje na klrosu sa kablovima :)

A sto se nogu tice uski i siroki cucnjevi pa onda uska i siroka presa pored regularne :) Bugarski cucanj pa npr penjanje na kocku zatim sut :)

Lezeci pregib za zadnju lozu onda sedeci i stojeci takodje :)

Sumo za gluteuse pa npr jednonozno na sajli za gluteuse pa na lopti ili klupi isto tu partiju :)

Onda sedeci na smit masini mozes listove pa jednonozne na steperu sa tegom u ruci itd itd itd mozemo ovako do sutra :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #47 poslato: Mart 09, 2017, 01:46:04 posle podne »

@Kolev Nenad zar nije i letenje odrucenje isto za srednje rame? Sta jos da dodam tacno za srednje rame? I sta jos da dodam za noge?

@Miletic Dusan moram prvo da provjerim ima li ove sajle sto se veze za nogu.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #46 poslato: Mart 09, 2017, 11:28:42 pre podne »

Upravo manjak vezbi za noge i generalno osim tog povlacenja do brade ne vidim nista sto ce aktivirati srednje rame i to pod uslovom da je povlacenje skroz siroko .  Zna se sta daje loptast izgled ramenima kada se pogleda spreda, srednje rame definitivno, tako da ispravi to.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #45 poslato: Mart 09, 2017, 08:29:58 pre podne »

Evo nekih zamenskih vezbi za zadnju lozu :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #44 poslato: Mart 09, 2017, 08:18:04 pre podne »

Sto se tice izolacionih vezbi za noge mogao bi da koristis sajlu sa donjeg kotura na lat masini :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #43 poslato: Mart 09, 2017, 08:15:28 pre podne »

Za sad ubaci samo jednu vezbu " za donji deo grudi" i to ce biti dovoljno :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #42 poslato: Mart 09, 2017, 01:25:58 pre podne »

Cucanj radim sa 70kg, dubina je valjda u redu, kao kad bi htio da sjednem na malu stolicu :).
Prednji i zadnji sut ne mogu da ubacim jer nema te sprave u teretani, jedino ako moze da se radi na neki drugi nacin.

Sto da ubacim od toga za donji dio grudi i da li da ubacim jedno od tih ili vise?


Sto se tice tezina svudje sam ok napredovao, samo mi bench ide losije. Trenutno radim sa 55kg.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16621


« Odgovor #41 poslato: Mart 08, 2017, 01:12:19 pre podne »

Ima propusta i u ostalim danima, na primer u drugom treningu nemas vezbu koja ce primarno gadjati donji deo grudi. Neki kontra kosi potisak (sipka ili bucice), mozda razvlčenje ili propadanja, nešto od toga ubaci.
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.091 sekundi sa 17 upita.