TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394964 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 04:48:05 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pocetnik - Zamjena za par vjezbi  (Pročitano 10770 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #70 poslato: April 22, 2017, 09:48:27 posle podne »

Telo je moralo da odreaguje na trening u tih prvih 3 meseca, sada će to ici još sporije ako trening i ishranu ne podignes na jedan viši nivo.
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #69 poslato: April 22, 2017, 08:43:49 posle podne »

Iskreno za 2 godine  i nije bas neki napredak, da li si trenirao u kontinuitetu  ili si pravio pauze ?

Ne, nisam trenirao dvije godine :). Treniram 3 mjeseca, nego su prve slike od prije 2 godine, tada sam htio da krenem u teretanu i preselio se i na tome je ostalo. Nisam se slikao sada kada sam poceo, a te su najblize mom pocetku (manje vise ista tezina i makar mislim da sam ovako i sada prije 3 mjeseca izgledao).
« Poslednja izmena: April 22, 2017, 08:47:14 posle podne od strane mmiikkii » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #68 poslato: April 22, 2017, 08:38:16 posle podne »

Iskreno za 2 godine  i nije bas neki napredak, da li si trenirao u kontinuitetu  ili si pravio pauze ?
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #67 poslato: April 22, 2017, 07:58:58 posle podne »

Evo ih slike od prije par dana. Napomena da su slike od prije stare oko dvije godine, mada ista mi je kilaza i sve bilo kao kada sam poceo da treniram (makar ovako odokativno), nisam se slikao kad sam poceo da treniram.




Slika nogu nemam, zato sto sam prije par dan gledao da kopiram ove stare. Izbacit cu za neki dan i noge, imam bruka dugacke noge, ali su one fino napredovale :)
« Poslednja izmena: April 22, 2017, 11:58:02 posle podne od strane mmiikkii » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #66 poslato: April 22, 2017, 07:16:15 posle podne »

Postavi neku sliku da vidimo koje mišićne grupe slabije napreduju i gde treba da stavis akcenat, ako ti je glupo ne mora lice da se vidi :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #65 poslato: April 22, 2017, 05:08:08 posle podne »

Nista, onda cu tako. Fala opet .
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #64 poslato: April 22, 2017, 04:15:40 posle podne »

Nenad ti je dao odličan predlog, odradi letenja za srednje rame. Za njih ćeš imati dovoljno snage na kraju treninga grudi/triceps, tu ne trebaš "siliti" već lagano i koncentrisano radi kako bi koristio samo srednje rame bez uključivanja trapezijusa.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #63 poslato: April 22, 2017, 01:03:11 pre podne »

Zato i nisam napisao nigde prednje rame :)
A kao sto rekoh, ubaci srednje rame uz grudi, a zadnje uz ledja i stvar resena.

Ako bi ih spajao sa necim onda bi to bile cele ruke jer mi je sve ispod toga gubljenje vremena. Ramena i triceps bez bicepsa ces odraditi za 30 min, zamisli da odes kuci posle toga, nikako.
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #62 poslato: April 21, 2017, 10:42:32 posle podne »

Nisam mislio da radim ramena sama, vec da ih spojim sa jos necim. Na dosta programa sto sam nasao na netu, stavljeno je:
Ramena i triceps;
Ledja;
Grudi i biceps;
Noge.

Sto mislite o tome? Ili neku drugu preporuku mozda?

Dusane mislim da su mi i ramena napredovala, ali ne ni blizu kao ostali misici + posle svakog treninga imam osjecaj kao da nisam odradio ni upola koliko sam mogao, da nisam vec bio premoren.
Do sada nisam koristio nikakve suplemente, najvise zbog budzeta :), ali planiram uskoro da kupim makar whey.

« Poslednja izmena: April 21, 2017, 10:44:58 posle podne od strane mmiikkii » Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #61 poslato: April 21, 2017, 09:43:21 posle podne »

Ja nikad ne radim "vezbe za prednje rame" niti ih rade moje klijenti a svima odlicno napreduje jer je prednje rame aktivno kod svakog potiska za grudi. Jedino radim izolaciju za srednje rame.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #60 poslato: April 21, 2017, 06:25:18 posle podne »

Ma nece mu ni napredovati ako polu mrtav krene da ih radi svaki put, nekako je to najlogicnija stvar, zato i reko da rasturi kako ne bi trpela ta partija.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #59 poslato: April 21, 2017, 06:14:15 posle podne »

To što si izmoren na kraju trening pa imaš osećaj da ramena uradiš slabije to je jedna stvar, tebe treba da zanima da li ramena napreduju ili zaostaju za ostatkom tela ?
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #58 poslato: April 21, 2017, 05:08:41 posle podne »

Ramena su generalno mala misicna partija i ne treba trositi citav trening na njih. Mozes uz grudi da ubacis srednje rame, a uz ledja zadnje.

Ako se odlucis da ih ipak radis sama, tj citava ramena na jednom treningu onda se potrudi da ti budu dovoljno odvojena od treninga za grudi :)
Sačuvana
mmiikkii
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 53

« Odgovor #57 poslato: April 21, 2017, 01:20:55 posle podne »

Evo me opet, proslo je skoro tri mjeseca od kako treniram sa ovim programom (prebrzo vrijeme proslo :) ).

 Imam sad jedno pitanje, razmisljao sam da pocnem da treniram 4 puta nedeljno(ne 3 kao do sad). Razlog su ramena, posle treninga grudi i tricepsa se izmorim poprilicno i trening ramena mi "pati" zbog toga.

Pa sam razmisljao da odvojim grudi i triceps za jedan dan, a ramena za drugi. Sta mislis (mislite o tome). I ako mislite da je dobra ideja, kako bi mi izgledao onda trening? Da li bi trening grudi i tricepsa ostao isti? I sta bih sve trebao da radim na treningu ramena?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16665


« Odgovor #56 poslato: Mart 20, 2017, 06:53:04 posle podne »

Za farmer walk treba ozbiljna kilaza a ja skoro da sma siguran da ti neces umeti pravilno da je nosis i da je velika sansa da se povredis.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 ... 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.082 sekundi sa 18 upita.