TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 11:40:22 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening isključivo svaki dan isti  (Pročitano 1739 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #7 poslato: Februar 07, 2017, 10:11:47 posle podne »

Upravo tako !!! Vrlo je moguce da dodje i do greske jer nekad tip treninga mozde da dovede do zblude

Ima treninga na kojima vezem 10 i jace vezbi za kvadove i uradim ih odjednom kao Sarcevov veliki krug ili gigantski set :)

To uradim jednom u dva meseca npr i klinac koji me je samo tad ali naglasavam samo tad sreo kaze pa on sve radi po deset vezbi :( Poenta je da ne mozemo bas o svima voditi racuna !!! Da se borimo da ispravimo to moze :)

A sa druge strane mozda stvarno momci svakog dana guraju benc  :D
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #6 poslato: Februar 07, 2017, 04:01:05 posle podne »

Jos jedna bitna stvar koju nisi zeleo da pomenes je to ko su ti takmicari. Mozda si ti lose video i nisi ukapirao koncept njihovog treninga. Mozda se samo uvek zateknes tamo kada to rade.Kao sto sam iznad pomenuo imena takmicara su veoma bitna da bi znao da li kopiras ozbiljnog takmicara ili nekog sarlatana. Na zalost u Srbiji je situacija takva da su neke kategorije prazne i da neko moze biti prvak i sa podignutis 40kg na bencu a kada su klubovi u pitanju tu je jos smesnija situacija.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #5 poslato: Februar 07, 2017, 02:49:33 posle podne »

Takodje nikada nisam bio pristalica takvog nacina vezbanja jer ljudi bukvalno naprave nakaze od sebe kada forsiraju samo neke partije. Skladnost i 3d oblik nemaju zamenu !!!
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #4 poslato: Februar 07, 2017, 11:38:08 pre podne »

Ja iskreno ne mislim da je takav princip dobar, pogotovo ne da se svaki dan rade iste vezbe makar to bili bench i cučanj. Ja ti mogu preporučiti neki powerlifting princip vežbanja ili ti napisati kako ja treniram.

Šta je tvoj cilj, šta želiš da postineš ?
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #3 poslato: Februar 07, 2017, 11:29:19 pre podne »

Druze lepo kazem,dodju i pocnu sa bendzom na ravnoj klupi i posle predju na cucnjeve i to je sve
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16687


« Odgovor #2 poslato: Februar 07, 2017, 10:11:23 pre podne »

Moguće je da nisi baš lepo primetio jer se ne rade isti treninzi svaki dan.
Ja treniram na sličan način, kada se spremam za takmičenje ne radim leĂ°a, biceps, ramena mada te misicne grupe rade i kod izvoĂ°enja drugih vezbi.
Sačuvana
Odin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 23

« Odgovor #1 poslato: Februar 07, 2017, 09:09:12 pre podne »

Kod mene u teretanu u koju idem dolaze momci koji prave rezultate na takmičenjima.Nije red da ih ovde spominjem jer nisu prisutni al gde god da odu oni osvajaju zlatne medalje,čak su prošle godine proglašeni za najbolji bendz klub.E sad ima i drugih koji osvajaju medalje i u drugim disciplinama ali svi oni svaki dan rade isti trening?Gledam jednog od njih evo već šest meseci radi svaki dan samo bendž na ravnoj klupi i posle njega radi čučnjeve i to mu je to.Možda jednom mesečno uradi biceps ali iskreno još ga nisam video da radi ledja,ramena il nešto drugo.Sramota me da ga pitam jer sam takav covek jednostavno a ovako mi lakse jer me niko ne zna,koja je svrha takvog treninga?Šta bi bilo kad bi ja kao on krenuo tako svaki dan da treniram s obzirom da mišićima treba odmor?
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.053 sekundi sa 17 upita.