TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394997 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 18, 2024, 03:53:52 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Liposukcijska Dijeta  (Pročitano 11334 puta)
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #38 poslato: Februar 26, 2017, 09:32:00 pre podne »

Ubaci još jedan obrok...možda i još 2-3  ;) Već samo dali šemu obroka  ;)

Ne zaboravi na dovoljno zdravih masti...

Uzrok "slabosti na treningu", može biti i "nedovoljna" ishrana( uz faktor "neutreniranosti")...koliko vidim malo hidrata, malo masti...i eto problema  ;)

Nema dileme ili meso sa salatom ili "riža sa povrćem", tu ne ide "ili ili", već vraćanje na početak - šta su izvori proteina, ugljenih hidrata, masti i koliko nam okvirno čega treba?  ;)

Gladovanje nije samo neunošenje hrane, već i nedovoljno onoga što nam je potrebno...ne zaboravi - dovoljno nisko sa hidratima, umereno sa proteinima, dovoljno visoko sa mastima...  ;)


sad vidim gdje sam pogrijesio. Sto se tice neutreniranosti tu sam bas slab sto se tici teretana tegova jer nisam ni isao u teemretanu nit nesto posebno bucicama radio   sto se tice obroka tu nisam gladan ubacim meduobrok neku salatu paradjz zelena kupus smiksam nesto i fino se napuni stomak. Izbacio sam bijelo brasno i secer a uvest cu crni hljeb. Grickalice su na minimum svedena a prije navika svaku noc uz tv cips ili nesto. Ako nista drugo barem sam odlucno krenuo i rijesio drzati ispravnu ishranu stalno. Napredak vidim -3.5kg jos se navgao navecer.
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #37 poslato: Februar 26, 2017, 09:19:38 pre podne »

Kako si trenirao ovih dana, koje vezbe si radio, koliko serija i ponavljanja ?
vecinom ove vjezbe sto ste mi poslali eadio sam koliko sam mogao 10-15 ponavljanja po 3 serije. Nadam se drugi put da ce sa olaksanjem ici :D brzo se puls podigne
« Poslednja izmena: Februar 26, 2017, 09:25:29 pre podne od strane Detaljno » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #36 poslato: Februar 25, 2017, 08:56:53 posle podne »

Ubaci još jedan obrok...možda i još 2-3  ;) Već samo dali šemu obroka  ;)

Ne zaboravi na dovoljno zdravih masti...

Uzrok "slabosti na treningu", može biti i "nedovoljna" ishrana( uz faktor "neutreniranosti")...koliko vidim malo hidrata, malo masti...i eto problema  ;)

Nema dileme ili meso sa salatom ili "riža sa povrćem", tu ne ide "ili ili", već vraćanje na početak - šta su izvori proteina, ugljenih hidrata, masti i koliko nam okvirno čega treba?  ;)

Gladovanje nije samo neunošenje hrane, već i nedovoljno onoga što nam je potrebno...ne zaboravi - dovoljno nisko sa hidratima, umereno sa proteinima, dovoljno visoko sa mastima...  ;)

Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16676


« Odgovor #35 poslato: Februar 25, 2017, 07:30:01 posle podne »

Kako si trenirao ovih dana, koje vezbe si radio, koliko serija i ponavljanja ?
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #34 poslato: Februar 25, 2017, 07:15:20 posle podne »

Da li si danas započeo sa ishranom i treninzima, ako jesi kako je izgledao prvi trening ?
evo vec 5 dan sam bez problema na zdravijoj ishrani i imam -3.5kg znam da je dosta voda al barem se vidi napredak. Pa idemo dalje. Nisu dijete neke gladovanja vec  regulisao ishranu. Dorucak mi bude jaja sa posnim sirom i salatom bez kruha  sam do sada al cu poceti crni koristiti u manjim kolicinama. Rucak p.prsa i salata u tom smisli ili i riza sa povrcem. A vecera p.prsa sa zelenilom mix salata . Meduobrok uzmem koju vocku . Nadam se da sam tu  negdje sto se tice ishrane. Ugl. Riza , meso , jaja , mlijecni proizvodi , voce , povrce a za pice je voda i limunada.. Sto se tice treninga tu sam slab jer sad na pocetku se umorim za 20 min. ubrajajuci i vjezbe zagrijavanja , istezanja . I sa bucicama i onom multifunkcionalnom spravom. Ali vremenom ce biti bolje.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16676


« Odgovor #33 poslato: Februar 20, 2017, 09:12:31 posle podne »

Da li si danas započeo sa ishranom i treninzima, ako jesi kako je izgledao prvi trening ?
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #32 poslato: Februar 18, 2017, 10:30:22 posle podne »

Hleb nije tako neprihvatljiv...ako je provereno "integralni"( od celog zrna žitarica)...btw, jedini hleb u koji si siguran je onaj koji sam "ispečeš" od brašna u čiji si kvalitet siguran...lično smatram i da je priča oko glutena prenaduvana...

Moj izbor hidrata su ovsene, kočanski pirinač, krompir, pirinčane galete...suvo grožĂ°e ili banana posle treninga sa proteinskim suplementom...tonus hleb...

Malo o belom brašnu - jednoj od "belih smrti"( uz so i šećer)...mada nekad problem nije samo brašno, već i dodaci naših pekara - izbeljivači, aditivi i sl.  https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/belo-zlo-belo-brasno-beli-hleb

U obroku broj 1 i jaja i ovsene sa jogurtom...

Ne zaboravi da dovoljno zdravih masti...malo se detaljnije pozabavi "pričom", dakle studioznije se posveti iščitavanju podeljenih tekstova...

O zdravim mastima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/masti-u-ishrani-istine-i-zablude-0

Bilo bi nam drago da pratimo tvoj napredak...javljaj kako ide...


Evo kako sam rekao danas jos  istrazujem pomocu linkova sto si postavio ,i vjezbi sto mi je Dusan preporucio , sutra idem u uzimanje namirnica koje ce mi biti potrebne i od ponedjeljka zasigurno startujemo . I vidjet cemo napredak valjda za 30 dana bar nesto pa da mogu poslati da vidite da ima napretka ;) Hvala na pomoci
« Poslednja izmena: Februar 18, 2017, 10:55:55 posle podne od strane Detaljno » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #31 poslato: Februar 18, 2017, 10:05:17 posle podne »

Hleb nije tako neprihvatljiv...ako je provereno "integralni"( od celog zrna žitarica)...btw, jedini hleb u koji si siguran je onaj koji sam "ispečeš" od brašna u čiji si kvalitet siguran...lično smatram i da je priča oko glutena prenaduvana...

Moj izbor hidrata su ovsene, kočanski pirinač, krompir, pirinčane galete...suvo grožĂ°e ili banana posle treninga sa proteinskim suplementom...tonus hleb...

Malo o belom brašnu - jednoj od "belih smrti"( uz so i šećer)...mada nekad problem nije samo brašno, već i dodaci naših pekara - izbeljivači, aditivi i sl.
 
https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/belo-zlo-belo-brasno-beli-hleb

U obroku broj 1 i jaja i ovsene sa jogurtom...

Ne zaboravi da dovoljno zdravih masti...malo se detaljnije pozabavi "pričom", dakle studioznije se posveti iščitavanju podeljenih tekstova...

O zdravim mastima... https://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/masti-u-ishrani-istine-i-zablude-0

Bilo bi nam drago da pratimo tvoj napredak...javljaj kako ide...

« Poslednja izmena: Februar 18, 2017, 11:16:30 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #30 poslato: Februar 18, 2017, 04:59:21 posle podne »

Evo i ostatka vezbi :

1. potisak sa poda
2. pek dek
3. triceps ekstenzija
4. biceps pregib

Da li imas jos nekih pitanja vezano za vezbe ?
Ovo je samo jedan primer treninga ali ima jos puno vezbi koje mozes kombinovati u tvojim uslovima.
Super , ostale cu ja pronaci i poceti raditi. Hvala puno na pomoci. Jos me zanima kako Vi koristite u ishrani hljeb / kruh . Da li ste ga izbacili , smanjili kolicine ili neka zamjena ?
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #29 poslato: Februar 18, 2017, 04:57:49 posle podne »

Znaci ovim postupkom. Ujutro prije dorucka kardio pa : jaja ili ovsene sa jogurtom , 2. obrok  Meso / riba sa kuhanim pirinacem sa salatom npr. svjezi kupus.  Poslije 2. obroka nakon 1-2h trening . 3 obrok slican kao i drugi  i 4. posni sir ili ella sir- pred spavanje . A voce ide izmedu obroka i ili nakon trening.   :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16676


« Odgovor #28 poslato: Februar 18, 2017, 04:52:12 posle podne »

Evo i ostatka vezbi :

1. potisak sa poda
2. pek dek
3. triceps ekstenzija
4. biceps pregib

Da li imas jos nekih pitanja vezano za vezbe ?
Ovo je samo jedan primer treninga ali ima jos puno vezbi koje mozes kombinovati u tvojim uslovima.
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #27 poslato: Februar 18, 2017, 04:50:51 posle podne »

I "brzo hodanje", džoging, na početku može biti dobar izbor...sve u svemu, kreni u bolje opremljenu teretanu...daj svom telu dovoljnu stimulaciju "za napredak"...sredi ishranu...spavaj dovoljno...smršaj zdravo i mnoge probleme ćeš rešiti, od masnih naslaga do povišenog krvnog pritiska...

Ne budi sam sebi najgori neprijatelj!
Ok , sigurno ce biti tako. Hvala na savjetima
Sačuvana
Detaljno
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 25

« Odgovor #26 poslato: Februar 18, 2017, 04:49:57 posle podne »

Evo još par slika :
1.prednji sut
2. povlacenje ispred glave
3. povlacenje uskim hvatom
Super , Hvala na slikama
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Na mreži Na mreži

Poruke: 16676


« Odgovor #25 poslato: Februar 18, 2017, 04:45:19 posle podne »

Evo još par slika :
1.prednji sut
2. povlacenje ispred glave
3. povlacenje uskim hvatom
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #24 poslato: Februar 18, 2017, 04:44:22 posle podne »

I "brzo hodanje", džoging, na početku može biti dobar izbor...sve u svemu, kreni u bolje opremljenu teretanu...daj svom telu dovoljnu stimulaciju "za napredak"...sredi ishranu...spavaj dovoljno...smršaj zdravo i mnoge probleme ćeš rešiti, od masnih naslaga do povišenog krvnog pritiska...

Ne budi sam sebi najgori neprijatelj!
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 4 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.104 sekundi sa 18 upita.