TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 09:32:03 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Pomoc oko treninga (Duza pauza)  (Pročitano 1181 puta)
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #3 poslato: Februar 21, 2017, 10:26:19 pre podne »

Neki predlog kako bi trebao da izgleda nedeljni program posle ovih kruznih treninga? Iz tog razloga bi radio 2x nedeljno noge . A sto se tice suplementacije,iz nekog posebnog razloga da cekam mesec dana ili ?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Februar 20, 2017, 08:03:53 posle podne »

Pozdrav i dobrodošao na forum :)
Za početak možeš krenuti sa kruznim treninzima kako si planirao, takoĂ°e sačekaj barem mesec dana sa suplementacijom.
Što se tiče odabira vežbi sve zavisi od toga koje pokrete mozes da odradiš bez smetnji i bolova, noge bi bilo dobro da sto vise ojačaš kako bi oporavak od operacije kasnije bio sto brzi i efikasniji.
Sačuvana
Manjane
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 13

« Odgovor #1 poslato: Februar 20, 2017, 06:41:07 posle podne »

Postovani , potrebna mi je pomoc oko plana i programa za teretanu.
Pre nego sto pocnem sa mojim idejama , ono sto treba da znate je da sam pauzirao godinu dana.
Imao sam povredu desnog ramena,otisao mi ligament pri spustanju sa kontra kosog.
Zatim sam dobio posao koji mi nije dozvoljavao slobodno vreme,neki privatni problemi,stres..Sa 80 kg sam spao na 72.
A sad imam taj peh , sto treba da operisem meniskus u septembru (MALER) , ali sam dobio dozvolu od hirurga da radim u teretani.
Posto vise nisam u radnom odnosu , spreman sam da se maksimalno posvetim teretani,vracanju u staru formu i jos bolju.
Cilj mi je da probam da vratim prvobitnu kilazu,a posle i da probam da doguram do 85kg.
Dvoumim se da li da krenem zbog duze pauze sa Proteinom,kreatinom i BCAA ili da krenem sa Gejnerom i BCAA?
Naravno sve to sa dobrom ishranom ! I ono sto me muci je sto ne znam sa kojim programom da krenem,
na koje vezbe da se fokusiram u pocetku,a najvise kod dana kad se rade noge zbog problema sa meniskusom.
Planirao sam da prve dve nedelje radim kruzne treninge,a posle toga da krenem sa nekim programom za masu.
Tu mi je potreban vas savet,hvala unapred  :)
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.058 sekundi sa 17 upita.