TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394998 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 19, 2024, 05:41:02 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Program treninga  (Pročitano 2852 puta)
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #10 poslato: Mart 12, 2017, 12:25:57 pre podne »

Ja se sa nekim stvarima slažem sa Nenadom.

I ja sam kao i ti u powerliftingu i većinu klinaca možeš primiti na taj fazon treninga jer se podizu velike tezine što njima odgovara za hvalisanje u skoli i na drustvenim mrezama. Ali pored toga već dugo radim i kao instruktor i kao lični trener i većina klijenata su ozbiljni poslovni, porodični muskarci i zene. Njima je cilj da malo poprave svoj izgled ili treniraju iz zdravstvenih razloga, a powerlifting je poslednje  što oni zele.

Ja sam razmisljao isto kao i ti pre par godina, čak i trenirao po istim principima ali sam vremenom neke stvari shvatio i promenio. Iako se takmičim i volim powerlifting ja ga nikom ne bih preporučio, pogotovo ne kao takmičarski sport.

Ne mogu reći a ne primenjujem elemente powerliftinga u svom radu sa klijentima ali to je sve u nekim granicama "normale".
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #9 poslato: Mart 12, 2017, 12:14:15 pre podne »

Ramena sa grudima i imaju smisla jer je taj tu deo vec prokrvljen ali ramena uz noge sanse nema ako noge radis kako treba  :) Posle njih ne mogu ni trbusnjaci ljudski da se urade  :D

Sa druge strane prokrvis bolseno noge pa onda kao zagrevas ramena i radis neeeeeee ne ide nikako  :)
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #8 poslato: Mart 12, 2017, 12:12:04 pre podne »

E kad ne znas onda nemoj da pises jer nisi siguran sta je momku cilj i ne znas da li je on mozda dete od 15 godina koje ne zeli powerlifting !!!

I trening za dodavanje mase NE POSTOJI to zapamti  :) Postoji samo ishrana za dodavanje mase e dodavanje snage je vec druga stvar
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #7 poslato: Mart 10, 2017, 10:41:14 posle podne »

Ja sam napisao trening za dodavanje mase i snage.Ne radim treningde bodibildinga.RAmena obicno radim zajedno sa grudima ali ponekad i noge-ramena ne znam sto to tako ne ide,ako mozes objasni mi . :D
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #6 poslato: Mart 10, 2017, 10:05:47 posle podne »

Sad ne znam kako ce ovo da zvuci, ali hajde da se ne daju saveti tek tako.

Prvo ramena sa nogama NE... Nikada i nikako. Jednostavno to tako ne ide.

Druga stvar, npr sto se ticen grudi fali vezba za donji deo itd.

Dalje, noge presiromasan trening.

Zaklucak, ne davati savete tek tako jer ce stvarno neki klinac uraditi kako mu je receno i nastace haos !!!
Sačuvana
Stefansimonovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1478


« Odgovor #5 poslato: Mart 10, 2017, 12:55:35 pre podne »

Po meni bi trebalo da odvojis jedan dan izmedju nogu i ledja.Mozda ti je bolje :
Ponedeljak: Noge 4 vezbe tipa zadni cucanj , mozes nozna presa , iskorake i sut za zadnju lozu.
Onda ramena 3 vezbe su dovoljne.
Utorak : Grudi-triceps plus stomak. ZA grudi 4 vezbe : Bench potisak-kosi bench-razvlacenja i pullover
triceps 4 vezbe .
Sreda Ledja-biceps . Za ledja mrtvo dizanje ,gornji kotur,potisak u pretkoloni,i malo zgibovi.
Biceps dve glavne vezbe i jedna izolaciona , potisak na scot klupi 6 serije x 6 - 8 pon ,hamerr potisak 4 serije pon od 7-11 i mozes da ubacis na sajlu izolacionu vezbu sporo-negativna ponavljanja. I taj dan mozes da ubaciss i bilo bi dobro podlakticu i nadlakticu.
Cetvrtak : Opet ides noge stomak i ramena.
Petak Grudi-triceps  :D tad vise radis zadnje rame ,letenja, naizmenicni potisak...
Subota i nedelja pauzaa kao sto si i rekao.I posle ides pon opet ledja i u krug kako ti padne..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #4 poslato: Mart 03, 2017, 09:23:01 posle podne »

Meni iskreno ne prija tolika pauza izmedju treninga iste misicne grupe ( nedelju dana), najbolje su se pokazali treninzi istih misicnih grupa ( u mom slucaju složenih vežbi)  na svaka 72-96h. Svaka pauza ispod ili iznad toga me je puno usporavala.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #3 poslato: Mart 03, 2017, 08:40:03 posle podne »

Pitao me je i na PP, ali ne moze ovako, ne mogu grudi da se urade, pa sa mrtvim rukama da se ide na biceps i triceps, jednostavno se takve stvari ne rade.

Dalje, noge imaju prednju lozu, zadnju lozu, gluteuse i listove, kako to planiras sa 6 vezbi da zakrpis, a npr za ruke ces uraditi 8... ???

Sto pre da se razviju misici, pa recimo jedno 5-6 ozbiljno dobrih i zdravih obroka. Sa tim nema greske.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16676


« Odgovor #2 poslato: Mart 03, 2017, 06:36:45 posle podne »

Mozes i tako, probaj pa ceš videti da li ti odgovara :)
Sačuvana
kejp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2017, 05:39:30 posle podne »

Pozdrav.. hteo sam da pitam u vezi program za trening


Jel bi mogao takav trening:

Ponedeljak : Grudi / 5,6 vezbi za grudi + stomak
Utorak : Ruke / 4 vezbe za biceps 4 za triceps + stomak
Sreda : Noge / 5,6 vezbi.
Cetvrtak :  Ledja / 6 vezbi + stomak
Petak : Ramena / 5 vezbi  +  stomak

Da radim svaki dan drugo,posto treniram 5dana,vikend mi je slobodan..
Sta mislite,bice rezultata ?

Ili sta je po vama boljee,naprednije,sto pre da se razviju misici ?

Pocetnik sam..Treniram mesec dana.. Koristim protein samo, za sad..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.109 sekundi sa 17 upita.