TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 04:34:43 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: List noge  (Pročitano 4126 puta)
stokton
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 152

« Odgovor #4 poslato: Mart 09, 2017, 12:32:17 posle podne »

Da brate, to je taj misic... ali bol je dole pri samom dnu i poslacu vam sliku pa cu hemijskom oznaciti. Trening sam odradio proslog cetvrtka, imao sam zagrevanje trcanje oko fudb terena, 15 min, i to sam se lepo zagrejao. Nakon toga pauza i krenuo sam u progresivna istrcavanja ali ne da zavrsim sa sprintom nego sa 60%-70% od sprinta. I na 5,6 istrcavanju osetim taj bol, grcenje gde mi je bio ogranicen pokret. Spakovao se i kuci da me deca gnjave haha. Masirao sam ledom 2,3 dana pa sam mazao posle liotom nakon masaze sa ledom. A juce sam imao jednu masazu od pola sata, kod druga koji se bavi masazom. Hodam normalno, ne znam kad bi potrcao kako bi bilo. Razmisljam da li sutra da proam sa treningom i sa vezbama opterecenja da bih video u kakvom mi je stanju misic. Sta mi vi predlazete? Neka fiz terapija, struja,sok vej? Nisam bio povredjivan tokom karijere,pa mi ovo sve tesko pada,i ovo mi je prvi put da imam problema sa listovima tj misicima oko lista.
Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #3 poslato: Mart 08, 2017, 11:48:40 posle podne »

Jel mozda otprilike ovde osecas bol?


Sačuvana
Marko Vlajic
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 709


« Odgovor #2 poslato: Mart 08, 2017, 11:47:19 posle podne »

Pozdrav!  :)
Taj bol moze cesto da izaziva peroneus longus, ako je taj bol sa strane lista. Sasvim moguce je da je pretegnut pripoj misica. Kakav si trening imao taj dan? Kakvog je bio intenziteta? I generalno u kakvom si trenutno ciklusu, koliko cesto i intenzivno treniras?
Sačuvana
stokton
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 152

« Odgovor #1 poslato: Mart 03, 2017, 11:11:09 posle podne »

Posle danasnjeg treninga pojavio mi se bol u listu leve noge, prilikom nekog progresivnog istrcavanja od 100m. Nije u pitanju sam list vec misici pord lista, konkretno misic sa spoljne strane koji ne znam kako se zove, a takodje imam bol i ispod lista. Naime bol se javlja u vidu nekog zatezanja, a narocito dok sam trcao na prste,kao da mi se zgrcio misic. Dok odmaram nemam bolova, a kad hodam osetim zatezanje. Drug mi rece da moze da bude mikrotrauma misica, stanje pred pucanje misica. Da li imate neki savet, sta da radim, da hladim, mazem sa necim, odmaram? Slicnu povredu sam imao u novembru ali na desnoj nozi i tada sa unutrasnje strane lista, i malo sam se posavetovao sa vasim kolegom Ognjenom, ali se on od tada izgubio. Inace treniram fudbal, ne profesionalno ali sa 3,4 trninga nedeljno.
Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.083 sekundi sa 18 upita.