TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395144 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 26, 2024, 12:38:15 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Trening program  (Pročitano 5948 puta)
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #30 poslato: Mart 09, 2017, 12:26:27 posle podne »

Sad tek vidim....i stomak ne moze dan za danom, tj moze, ali to su mali misici kojima treba odmora kako bi se oporavili. Sada ce neko reci pa kako fudbaleri rade svakodnevno po 300 i kusur, jasno, ali je druga namena takvog treninga, pritom ni to nije dobro jer odmor mora da postoji i to je amin.
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #29 poslato: Mart 09, 2017, 12:24:26 posle podne »

Pa i ne moze bas jer su ti pod jedan donja ledja vec naceta prvog dana, a sutradan bi da radis ledja.

Pod dva, ne mogu ramena posle grudi, nikakoooo ne mogu. Jos plus ruke, nego lepo napravi dan pauze izmedju, a ramena cak i ne moras da radis zasebno, vec srednje uz grudi, a zadnje uz ledja.

Ne znam sto forsiras to prednje rame kada vam je svima vece od svih ostalih delova ramena...??
Sačuvana
kejp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #28 poslato: Mart 09, 2017, 11:22:10 pre podne »

noge
ledja + stomak
grudi + stomak
ramena + ruke 

mozda ovako?

ili mozda prednje rame ubaciti kod grudi a srednje i zadnje kod ledja ? ili neke takve kombinacije?
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #27 poslato: Mart 09, 2017, 11:15:02 pre podne »

Moje vidjenje stvari je da posle treninga ledja mora dan pauze jer sa tako polu rasturenim rukama od silnih vycenja un sutradan radi biceps, ne ide nikako !!!

Veoma je vazno da se dobro i logicno porazmisli o nedeljnom split sistemu :)
Sačuvana
MarkoMare12
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2317


Prilagodi se svakoj situaciji, budi borac!

« Odgovor #26 poslato: Mart 09, 2017, 08:53:01 pre podne »

Bitno je u pocetku savladati tehniku, posle tezine dolaze same iako nekad nisu bitne koliko je tehnika bitnija naravno. Salji snimke , slike vrlo rado cemo pomoci :)
Sačuvana
MarkoMare12
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2317


Prilagodi se svakoj situaciji, budi borac!

« Odgovor #25 poslato: Mart 09, 2017, 08:42:21 pre podne »

Slazem se sa Dusanom, velike su pauze.
Drugi nacin mi je ok. Pokusaj
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #24 poslato: Mart 08, 2017, 08:27:32 posle podne »

To bi bilo odlicno, da bih mogao sto kvalitetnije da ti pomognem  treba mi sto vise povratnih informacija. Slika/snimaka, izvestaja sa treninga i slicno.
Sačuvana
kejp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #23 poslato: Mart 08, 2017, 08:24:06 posle podne »

Naravno da hoces, samo polako. Da bi osetio sve prednosti i koristi koje mozes imati od ove 3 vezbe koje sam pomenuo treba dosta vremena i truda. Tehnika je jako bitna a za njeno savladavanje su ponekad potrebni meseci. Zato bi bilo dobro da snimis izvodjenje I da postavis ovde ili posaljes u poruci da vidimo kako to tehnicki izgleda i na cemu treba raditi.
Mooze..Hocuu.. Postavicu onda
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #22 poslato: Mart 08, 2017, 08:11:34 posle podne »

Naravno da hoces, samo polako. Da bi osetio sve prednosti i koristi koje mozes imati od ove 3 vezbe koje sam pomenuo treba dosta vremena i truda. Tehnika je jako bitna a za njeno savladavanje su ponekad potrebni meseci. Zato bi bilo dobro da snimis izvodjenje I da postavis ovde ili posaljes u poruci da vidimo kako to tehnicki izgleda i na cemu treba raditi.
Sačuvana
kejp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #21 poslato: Mart 08, 2017, 08:04:30 posle podne »

Hvalaaa ti punooo druze.. Sredicuu ja to polakooo.. Ima vremenaa,sve vise i visee kontam vezbee.. bice to svee super.. Uz vasu pomoc naravnoo..
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #20 poslato: Mart 08, 2017, 07:56:53 posle podne »

Evo u ovoj temi mozes pogledati par mojih fotografija:
http://forum.pansport.rs/index.php?topic=219027.0

Vidi se da ima propusta kod nekih misicnih grupa, jednostavno cesto nemam vremena za trening pa na zalost moram da propustim neke misicne grupe i ne mogu da poradim na "slabijim tackama". Ali to sto je postignuto od  izgleda je bukvalno od samo 3 vezbe "cucnja, bencha i mrtvog dizanja(povremeno)". Sa malo vise vremena (koje ti imas) lako bi se mogle popraviti i te slabije partije koje zaostaju.


Meni nisu toliko bitne jer se takmicim u powerliftingu gde je cilj maksimalna snaga, onaj izgled je samo usputna stvar.
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #19 poslato: Mart 08, 2017, 07:48:39 posle podne »

Nema na čemu, tu smo da pomognemo. Malo je nezgodno da ti tek tako napisem par vezbi jer je trening program mnogo vise od ispisanih vezbi po danima. Ima tu dosta stvari koje su bitne i koje uticu na trening, ja pokusavam da te navedem da razmisljas kao ja i da na taj nacin  dodjes do resenja.
Sačuvana
kejp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #18 poslato: Mart 08, 2017, 07:45:37 posle podne »

Ajde videcu kad budem imao malo vise vremena da ti ispisem kako izgledjau moji treninzi. To je malo kompleksnije od tako napisanih vezbi po danima jer se stalno radi malo drugacije. Popravljaju se slabe tacke, one koje su dominantne se "pretrce". Akcenat je na slozene pokrete sa jako malo izolacionih vezbi. Iako bodibilderi cesto rade puno izolacionih vezbi za na primer zadnje rame, triceps... pa navode kako svaki misic mora da se trenira jednako kako bi bio simetrican i izgledao lepo moj pristup je drugaciji. Ja na primer smatram da ce bas takav pristup dovesti do nekog "loseg" izgleda i nesimetrije jer po samoj prirodi coveka nigde se ti u zivotu ne susreces sa takvim pokretima koji izoluju te male misice i slicno. Zadnje rame ti je ukljuceno kod svih vezbi za ledja, triceps kod svih potisaka i to sasvim dovoljno da bi napredovao. Ako mu jos pored tih slozenih potiska dodas 1 ili 2 izolacije od ce napredovati i vise nego odlicno. Zadnje rame, mozda 1 izoaciona vezba nakon treninga ledja i to samo ako zaostaje. Mada to je neki moj pritup, neko moje vidjenje a i lepota je individualna stvar pa tako da ne vredi puno raspravljati o tome.

Razumem tee,daa.. Mozee i takoo,hvala tii.. Pa kad budes imao vremenaa,kad ti bude dosadno pa ispisiii.. Hvala ti puno.. Jedini si koji mi na svako pitanje odgovoris.. hvalaa druzee
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #17 poslato: Mart 08, 2017, 07:40:54 posle podne »

Ajde videcu kad budem imao malo vise vremena da ti ispisem kako izgledjau moji treninzi. To je malo kompleksnije od tako napisanih vezbi po danima jer se stalno radi malo drugacije. Popravljaju se slabe tacke, one koje su dominantne se "pretrce". Akcenat je na slozene pokrete sa jako malo izolacionih vezbi. Iako bodibilderi cesto rade puno izolacionih vezbi za na primer zadnje rame, triceps... pa navode kako svaki misic mora da se trenira jednako kako bi bio simetrican i izgledao lepo moj pristup je drugaciji. Ja na primer smatram da ce bas takav pristup dovesti do nekog "loseg" izgleda i nesimetrije jer po samoj prirodi coveka nigde se ti u zivotu ne susreces sa takvim pokretima koji izoluju te male misice i slicno. Zadnje rame ti je ukljuceno kod svih vezbi za ledja, triceps kod svih potisaka i to sasvim dovoljno da bi napredovao. Ako mu jos pored tih slozenih potiska dodas 1 ili 2 izolacije od ce napredovati i vise nego odlicno. Zadnje rame, mozda 1 izoaciona vezba nakon treninga ledja i to samo ako zaostaje. Mada to je neki moj pritup, neko moje vidjenje a i lepota je individualna stvar pa tako da ne vredi puno raspravljati o tome.
Sačuvana
kejp
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 40

« Odgovor #16 poslato: Mart 08, 2017, 07:28:27 posle podne »

Mozee..Hvala tiii :) Od ponedeljka cu krenutii takoo..
Sačuvana
Stranice: 1 [2] 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.108 sekundi sa 17 upita.