TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 394580 Teme od strane 25004 Članovi Poslednji član: Sandra1986

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Mart 29, 2024, 02:37:55 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Epididymitis i bodibilding? Iskustva?  (Pročitano 3084 puta)
Best0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #5 poslato: Mart 21, 2017, 12:56:01 pre podne »

Pa moje iskustvo upala epidimisa i upala testisa,proslo me je,ostalo je dole jos uvek tvrdo i malo uvelicano u odnosu na normalno.
Dalje lecenje par tura antibioticima,sto tabletama,sto inekcijama,posle pet dana od pojave me je prosao bol,i ostalo samo to dole.
Danas je vec dva meseca malo jace kako se upalilo,od tad niti trenirao niti radio na poslu ni nista,za osam meseci trebam se javiti urologu i to je to.
Poceo sam da radim,danas uradio kao neki Full body trening,nesto bezveze cisto da pocnem nazad u formu,i evo ga,sve je dobro. :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #4 poslato: Mart 20, 2017, 11:31:55 posle podne »

Kakva su tvoja iskustva?

Posledice? Rekurentni, hronični( mada bih rekao da to ovde nije slučaj)? Udružene infekcije...prostatitis? Oporavak? Primenjena terapija? Iskustvo sa urolozima?  ;)
Sačuvana
Best0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #3 poslato: Mart 20, 2017, 11:18:46 posle podne »

Da,da hvala na odgovoru,mene vise interesuju iskustva drugih posle iste bolesti,vracanje na trening,nakon koliko vremena,da li se kome vratilo nazad itd? :D Kako se ko ponasao,i kako su danas? :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2 poslato: Mart 20, 2017, 01:17:52 posle podne »

Hm, jako zanimljiva tema oko koje se vode polemike...a malo urologa nekada cilja na pravu "stvar"...  ;)

Znate ono, u žurbi ste, niste se ni valjano pripremili za trening...ma kakvo zagrevanje, nemam vremena ni da svratim do wc da ispraznim bešiku...  ;)

I tako, zasecali ste kao nenormalni, a niste ni razmišljali da deo urina može kroz "vas deferens", iz "prepune" bešike da stigne čak i do vašeg epididimisa...i eto problema...da, da, veliki napor nekada može biti i veliki problem...



A da ne pominjemo inf. uzročnike - hlamidija, "gonoreja", E.coli...eh...

Sačuvana
Best0
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 3

« Odgovor #1 poslato: Mart 20, 2017, 11:37:20 pre podne »

Pozdrav svima,resih da napravim temu,posto slabo ima informacija ovde.
Kakva su vasa iskustva sa epididimitisom (upala epidimisa koji se nalazi na testisu iz raznih razloga) i posle odlezanog istog,vracanja na trening itd? Doduse skoro sam ga dobio bez razloga odjednom,bavim se bodibildingom vec neko vreme,pa sam pauzirao dva ipo meseca do sada,kako ste se vratili na trening,sta su vam savetovali,kakva su iskustva,smatram da ima dosta ljudi u vezi ovoga,pa da podelimo ovde.
Ukratko epididimitis se moze dobiti polnom bolescu,ili iz drugih nepoznatih razloga,cak sam citao i ako ne ispraznite besiku,a tipa trenirate,ili dizete tesko u tom trenutku moze se vratiti tecnost u epidimis zbog tereta koji dizete.
Voleo bih i da cujem misljenje strucnijih clanova i clanova koji treniraju posle toga,da napomenem da nisam na lekovima trenutno i nemam bolova.
Ova tema ce pomoci svima koji su se susreli ili koji ce se susresti sa ovim..
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.055 sekundi sa 18 upita.