TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395112 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 23, 2024, 08:02:02 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Povreda kolena na fudbalu  (Pročitano 1115 puta)
Nemanja_Nikolic_MMA
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 353


« Odgovor #3 poslato: Mart 29, 2017, 08:15:40 posle podne »

Slazem se sa Dusanom obavezno kod lekara,jer koleno je samo po sebi slozeno i treba neko strucan da ti kaze dijagnozu i princip lecenja,a kasnije kad budes znao o cemu se radi mozda ti neko moze pomoci ako se vec susretao sa tom vrstom povrede. Pozdrav i brz oporavak !
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16700


« Odgovor #2 poslato: Mart 29, 2017, 05:46:48 posle podne »

Najbolje da posetiš nekog stručnog lekara koji će ti dati mišljenje na osnovu snimaka i pregleda. Jako je nezgodno da ti dajemo savete sta da radiš a nemamo ni tačnu dijagnozu o čemu se radi :)
Sačuvana
nemanjadz
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 168

« Odgovor #1 poslato: Mart 29, 2017, 05:15:38 posle podne »

Pozdrav svima!

Novi problem, nova povreda...

Na fudbali prilikom suta u punom trku desnom nogom,leva se odvojila od zemlje, desna je stala na zemlju, drugi igrac me je gurnuo i telo je krenulo na stranu a stopalo ostalo na zemlji...nisam siguran da li je doslo do rotacije kolena ili samo jakog istezanja spoljne strane, jer je koleno krenulo ka unutra.
Mislim da se cak i culo kako je kvrnuclo nesto, mislio sam odmah da je prelom u pitanju koliko je zaboleo...uglavnom nogu sam odmah skroz ispravio i savio, otisao kuci sa blagim bolovima, preko noci se hladilo i jak bol sam osecao. U nedelju ujutru koleno ukoceno skroz, bol, ne mogu da se krecem. Danas vec mogu da se krecem tako sto sepam, bol sa unutranje strane kolena je nestao, ali je prisutan jak bol na dodir sa spoljne strane zbog kojeg ne mogu da savijem nogu skroz, osetim ostar bol i prilikom pokusaja savijanja. Ne mogu ni da ispravim nogu skroz jer osetim nekakvo zatezanje na pripoju kvadricepsa i kolena, mislim da je to zbog otoka koji se tu pojavio, takodje kvadriceps mi je upaljen kao i list zbog nepravilnog hoda. Radio sam rentgen, sve u redu. Ultrazvuk jos uvek nisam, ne znam da li ima potrebe, i mislio sam da krenem na fizikalne terapije nekoliko dana ovde kod lokalnog doktora.Podliva nemam nigde. Stavljam led i lioton i bandaziram jer moram da radim i odmaram maximalno mimo toga. Prilazem slike. Oznacio sam priblizno koliko sam mogao tacku bola i na drugoj slici visinu otprilike gde se nalazi, mislim da je to to

Bol je jako ostar na dodir i pokusajem savijanja noge, kao i kada pomeram nogu. Mogu da se oslonim na nogu iako je malo savijena u kolenu, mogu i da stojim na toj nozi





« Poslednja izmena: Mart 29, 2017, 05:20:46 posle podne od strane nemanjadz » Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.101 sekundi sa 17 upita.