Saveti lekara > Sportske povrede

GRCEVI U MISICIMA

(1/8) > >>

tozaNS:
svasta ljudi pricaju......

Ognjen Stojanović:
Pre par godina je zabranjena prodaja od jedne firme koja ih je pravila (to je bio kao bracni krevet, samo je trebalo spavati svako vece u njemu :)) Ali inace koliko ja znam nije zabranjeno, jel to je isto kao kada bi ti zabranili da ides na visinske pripreme... Lako oni mogu da uoce da li povecanje krvnih zrnaca na taj, ajd da kazemo prirodni nacin ili mozda od EPO-a...

tozaNS:

--- Citat: Ognjen Stojanović  Jun 07, 2009, 09:49:17 posle podne ---Hiperbaricna komora  ;D

Mislim da u nekoj banji valjda blizu zajecara imaju, 60 eur pola sata mislim :) Kao visinske pripreme  :D

--- Kraj citata ---
ja sam cuo da je sportistima zabranjena da pre trke ulaze u te komore,kao nesto u vezi krvnih zrnaca,verovatno ima veze sa crvenim krz.  :) :) ??

Ognjen Stojanović:
Hiperbaricna komora  ;D

Mislim da u nekoj banji valjda blizu zajecara imaju, 60 eur pola sata mislim :) Kao visinske pripreme  :D

daniela svarc:
amin! ;)


kiseonik je jako bitan u oporavku - kad god možete istežite se na otvorenom ili bar blizu prozora (o O23 tokom aktivnosti da i ne govorim ali sad pričamo o oporavku pa sam se setila)

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

Idi na punu verziju