Saveti lekara > Sportske povrede

GRCEVI U MISICIMA

<< < (7/8) > >>

MightyMO:
na takmicenju kad sam  prelazila iz ledjne u bocnu pozu me je strefio grc u struku koliko sam se zarotirala... boliiiiiiiiiiiii

Robert:
Ponekad me uhvati grc u tabanu. Ni sam ne znam zbog cega bas tu ali eto...
Dobro je makar da nemam problema sa grcevima vecih misicnih partija jer verujem da to mnogo vise boli.

Beka_S:
I ja sam imala problema ranije sa grcevima,narocito u listu i sto kaze Monika u toku noci me probudi iz sna i samo sto ne urlam od bola.Gadno zna da bude.Desi se nekad i na treningu ali bas retko.
Sada mi se redje desava ali s vremena na vreme se ipak desi,najcesce od premora,kad sam, na bas jakim treninzima.
A i mnogi prijatelji iz teretane mi se zale na to
Gadno iskustvo u svakom slucaju

vuksa:
mene redovno hvataju grcevi kad skidam kile za takmicenje...u listu,dupetu,ledjima..

jovo18:

--- Citat: ~Monika~  Mart 31, 2008, 10:16:29 posle podne ---da li vam se javljaju grcevi?

meni se desilo pre nekoliko dana ( a desavalo mi se i ranije, dosta davno) da me uhvati nepodnosljiv grc u listu, i to uglavnom u sred noci (spavanja) - i traje dobrih 10-15 sekundi........ bol je uzasan!!!

:(

pojacala sam vitaminsko - mineralne dodatke, pogotovo magnezijum, a mislim da sam usla u pretreniranost.

Da li imate slicna iskustva?

--- Kraj citata ---

Jedno vreme su me hvatali grcevi, takodje nocu, u zadnjoj lozi. Supre iskustvo(ne ponovilo se). Cak me je jednom uhvatio u kaficu dok sam sede s drustvom. Uzas! Kada sam krenuo da se istezem nakon cucnjeva i mrtvog dizanja i grcevi su prestali, medjutim ako slucajno propustim istezanje, obavezno se ponove.

Navigacija

[0] Indeks poruka

[#] Sledeća strana

[*] Prethodna strana

Idi na punu verziju