TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395189 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 28, 2024, 07:48:41 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 20 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Do mase Ishranom  (Pročitano 62986 puta)
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #258 poslato: Novembar 30, 2009, 09:08:43 posle podne »

Pitam jer meni sve to deluje kao prenaduvana prica....
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #257 poslato: Novembar 30, 2009, 09:01:34 posle podne »

Milion puta je receno da se treba ograniciti na 4 nedeljno i to je sva filozofija. Ne treba nikakvu halabuku dizati oko toga, ali na tu kolicinu se treba ograniciti...

Izguglaj ako te bas interesuju kolicine, to je totalno nebitno, znaju svi da broje do 4 ;)
Sačuvana
bojanjolie
Ja samo BOLJI!
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 793


Be yourself no matter what they say!

« Odgovor #256 poslato: Novembar 30, 2009, 08:58:50 posle podne »

Da li neko zna koliko ima te famozne zive u tuni.....tj kolika je ta opasna doza?
Sačuvana
Johnny Bravo
Jonathan "Johnny" Bravo
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3776


Baby,I can tell we both love the same things,ME

Pansport
« Odgovor #255 poslato: Novembar 30, 2009, 01:37:10 pre podne »

 8) 8) 8)


poslusah Oktagona,Coolica i vas ostale i kupih danas junece meso.ici cu 50-50 sa junecim i pilecim mesom.nadam se jos boljim rezulatima.ogranicio sam tunu na 3 puta nedeljno i mjesto nje vise bjelaca unosim zbog sve te priche o zivi.

ti kako hoces,ali nema potrebe da se opterecujes sa zivom u tuni  :)


Niko nece da prizna a ja kazem da su BELI BUBREZI zakon.

jesu ako znas dobro da ih spremis...ali cak ni onda ne bih mogao da ih jedem svakodnevno  :)
Sačuvana

NEKADA...


I SAD..
senkovic
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1082


Klub sportova snage "Senkovic"

« Odgovor #254 poslato: Novembar 27, 2009, 06:03:51 posle podne »

Niko nece da prizna a ja kazem da su BELI BUBREZI zakon.
Sačuvana
Šampioni se ne stvaraju u teretanama. Šampioni se stvaraju od nečega što imaju duboko u sebi- želju, viziju i san!!
oktagon
Hero Member
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2037


« Odgovor #253 poslato: Novembar 22, 2009, 06:47:44 posle podne »

Samo cepaj... ;)
Sačuvana
I don't give a fuck
real
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 90


« Odgovor #252 poslato: Novembar 22, 2009, 06:38:34 posle podne »

poslusah Oktagona,Coolica i vas ostale i kupih danas junece meso.ici cu 50-50 sa junecim i pilecim mesom.nadam se jos boljim rezulatima.ogranicio sam tunu na 3 puta nedeljno i mjesto nje vise bjelaca unosim zbog sve te priche o zivi.
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #251 poslato: Novembar 22, 2009, 05:22:11 posle podne »

Skoro uvek treniram uvece  oko 7-7:30 (zbog obaveza ne mogu ranije). Da li treba posle treninga da jedem ugljene hidrate (mislim i na slatkise, ali naravno umereno), odnosno da li ce mi to otici u salo? Unapred hvala za brojne odgovore i sugestije

samo malo šećera.. zavisi od tvoje telesne težine i vrste treninga, ali ako ideš prema definiciji onda zaista samo odmah posle treninga sa proteinom..
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #250 poslato: Novembar 21, 2009, 03:04:39 posle podne »

Skoro uvek treniram uvece  oko 7-7:30 (zbog obaveza ne mogu ranije). Da li treba posle treninga da jedem ugljene hidrate (mislim i na slatkise, ali naravno umereno), odnosno da li ce mi to otici u salo? Unapred hvala za brojne odgovore i sugestije

s obzirom da radiš na masi treba...  ugljeni hidrati nakon treninga će teže da odu u salo... najpre je cilj popunjavanje glikogena, nije organizam glup da taloži masti ako mišići vape za ugljenim hidratima što je nakon treninga slučaj...

dakle nemoj preterivati... nakon treninga najbolje vitargo, dekstroza, maltodekstrin ili suvo grožĂ°e, a nakon toga čvrst obrok sa proteinima i ugljenim hidratima tipa krompir, pirinač...

slatkiše izbegavaj, biraj kvalitetnije izvore.
Sačuvana
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12783


Never give up!

« Odgovor #249 poslato: Novembar 21, 2009, 01:12:13 pre podne »

Bilo bi pozeljno da uneses malo prostog secera u vidu suvog grozdja a posle ide obavezno whey pa obrok u vidu proteina.S obzirom da je to vec vecernji period ne bih preporucio prevelik unos uh mada to opet zavisi od tvog cilja sta zelis postici.
Sačuvana
duxX
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #248 poslato: Novembar 21, 2009, 12:21:27 pre podne »

Skoro uvek treniram uvece  oko 7-7:30 (zbog obaveza ne mogu ranije). Da li treba posle treninga da jedem ugljene hidrate (mislim i na slatkise, ali naravno umereno), odnosno da li ce mi to otici u salo? Unapred hvala za brojne odgovore i sugestije
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #247 poslato: Novembar 19, 2009, 06:42:48 posle podne »

Slazem se, naravno da ih ima, ali ne mogu se uporedjivati broj goajznih i broj anoreksicnih ako cemo ih tako nazvati...

A i mnogi se tripuju da su suvise mrsavi, sve zavisi kako ko u odnosu na sta gleda. Po meni su za gojenje samo bas oni koji izgledaju jako neuhranjeno... mozda su sada mrsaviji nego sto bi zeleli, ali kasnije kada ostare i kada se metabolizam uspori i kada se smanji aktovnosti, moraju se ugojiti, tako da mozda posmatrano na duze staze je i bolje to :)

... Naravno ako neko bas zeli neznam koliko misica da nabaci, e tu vec nastaje prob. ako je bas mrsav

mnogi se ljudi tripuju da su gojazni...

ustvari prava gojaznost je zna tek kad se izmeri bf.... ovo bi u potpunosti promenilo naču priču....
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #246 poslato: Novembar 18, 2009, 12:41:49 posle podne »

mozda su sada mrsaviji nego sto bi zeleli, ali kasnije kada ostare i kada se metabolizam uspori i kada se smanji aktovnosti, moraju se ugojiti, tako da mozda posmatrano na duze staze je i bolje to :)

Da, to se dešava, znam dosta ljudi koji su pre više godina mogli da jedu šta god i koliko god, samo su zadržali takve navike i za par godina gojenje je postalo neminovno...
Sačuvana
Ognjen Stojanović
Gost
« Odgovor #245 poslato: Novembar 18, 2009, 09:15:32 pre podne »

Slazem se, naravno da ih ima, ali ne mogu se uporedjivati broj goajznih i broj anoreksicnih ako cemo ih tako nazvati...

A i mnogi se tripuju da su suvise mrsavi, sve zavisi kako ko u odnosu na sta gleda. Po meni su za gojenje samo bas oni koji izgledaju jako neuhranjeno... mozda su sada mrsaviji nego sto bi zeleli, ali kasnije kada ostare i kada se metabolizam uspori i kada se smanji aktovnosti, moraju se ugojiti, tako da mozda posmatrano na duze staze je i bolje to :)

... Naravno ako neko bas zeli neznam koliko misica da nabaci, e tu vec nastaje prob. ako je bas mrsav
Sačuvana
daniela svarc
lekar, savetnik za ishranu, doktor nauka
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 6125


« Odgovor #244 poslato: Novembar 17, 2009, 07:09:56 posle podne »

Ognjene, iako statistika govori da postoji epidemija gojaznosti, zaista ima puno ljudi koji zaista ne mogu da se ugoje, a kamoli nabace kvalitetnu mišićnu masu (posebno ovo drugo!)
Sačuvana
Stranice: 1 2 [3] 4 5 ... 20 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.061 sekundi sa 17 upita.