TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395139 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 25, 2024, 11:46:26 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Bol u levoj lopatici  (Pročitano 4221 puta)
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #10 poslato: Jun 22, 2012, 11:42:08 posle podne »

Ok, dobro je da ide na bolje. Najverovatnije si istegao mišić. Pretpostavljam da nema bolova kad pomeraš vrat?
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #9 poslato: Jun 22, 2012, 05:15:29 posle podne »

Aha sleganje ramenom... nemam sad nista tesko u kuci al probacu u teretani pa cu napisati ako bol ne prestane, mada mi je danas dosta lakse nego juce...
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #8 poslato: Jun 22, 2012, 04:36:40 posle podne »

Hmm de malo pojasni ne razumem pitanje... Btw danas sam radio benc pres, i radio sam blizu svog 1rm, tj podigao sam 105kg tri puta i nisam osjetio nikakvu bol (radio sam pl varijantu), ali jos uvijek osjetim bol malo i to kada stojim normalno i zadignem glavu nazad ako razumes sta hocu da kazem.
uzmeš nešto teško u ruku, držiš ruku uz nogu i podigneš rame.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #7 poslato: Jun 22, 2012, 02:15:14 posle podne »

Hmm de malo pojasni ne razumem pitanje... Btw danas sam radio benc pres, i radio sam blizu svog 1rm, tj podigao sam 105kg tri puta i nisam osjetio nikakvu bol (radio sam pl varijantu), ali jos uvijek osjetim bol malo i to kada stojim normalno i zadignem glavu nazad ako razumes sta hocu da kazem.
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #6 poslato: Jun 22, 2012, 07:22:27 pre podne »

Prosli mesec sam osetio bolove na levoj strani ledja i to u predjelu kod zadnjeg ramena, nije me bolio misic, vec sam tacno osjetio da je neka ramena kost, i pretpostavio sam da je uzrok toga bio to sto kad sam radio cucanj (pl varijanta) ruke sam drzao previse usko uz tijelo pa me je tako nesto ukocilo (i to mi je smetalo da radim normalno potisak iznad glave) ili je mozda i bio neki drugi razlog ali uglavnom taj bol me je prosao, ali sad pre nekih 7 dana jedno jutro sam se probudio i osjetio veoma jak bol u levoj lopatici (nije vise ono isto mjesto), ne mogu da se sjetim sta sam dan prije toga radio ali nekad me bol prodje a nekad opet naidje. Uglavnom sinoc kad sam lego potrbuske nisam mogao dici glavu nazad koliko me bolilo, i evo i danas me boli a trebam da radim potiske iznad glave... Sta da radim, zna li neko resenje za ovaj bol, i da li je pametno da danas radim potiske iznad glave.
najverovatnije je povreda mišića podizača lopatice. Da li boli kada podižeš ruku prislonjenu uz telo (sa tegom ili bez)?
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #5 poslato: Jun 21, 2012, 06:27:16 posle podne »

Ma ne idem ja nikad kod doktora, nisam radio potiske danas radio sam noge, ali opet kad sam radio cucnjeve tacno na levoj strani osetim bol a na desnoj nista, ali opet sam uspeo da uradim cucanj sa 130kg.... Necu raditi benc i vojnicki potisak dok se bol ne smanji...
Sačuvana
Beka_S
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1372


Personalni trener u teretani - Dipl hemičar

« Odgovor #4 poslato: Jun 21, 2012, 05:13:33 posle podne »

Ako te vec toliko nepodnosljivo boli odi kod lekara...
Sačuvana
Be Happy!!!
NATURE
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1655


Чекам васкрсење мртвих, и живот будућег веka

« Odgovor #3 poslato: Jun 21, 2012, 04:11:45 posle podne »

Nista ne radi ako te boli. Sacekaj da se javi Pedja ili idi kod doktora.
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #2 poslato: Jun 21, 2012, 01:07:16 posle podne »

Pomagajte ljudi, oči ispadaju...
Sačuvana
Starfucker
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 824


Nec Hercules contra duos

« Odgovor #1 poslato: Jun 21, 2012, 11:59:14 pre podne »

Prosli mesec sam osetio bolove na levoj strani ledja i to u predjelu kod zadnjeg ramena, nije me bolio misic, vec sam tacno osjetio da je neka ramena kost, i pretpostavio sam da je uzrok toga bio to sto kad sam radio cucanj (pl varijanta) ruke sam drzao previse usko uz tijelo pa me je tako nesto ukocilo (i to mi je smetalo da radim normalno potisak iznad glave) ili je mozda i bio neki drugi razlog ali uglavnom taj bol me je prosao, ali sad pre nekih 7 dana jedno jutro sam se probudio i osjetio veoma jak bol u levoj lopatici (nije vise ono isto mjesto), ne mogu da se sjetim sta sam dan prije toga radio ali nekad me bol prodje a nekad opet naidje. Uglavnom sinoc kad sam lego potrbuske nisam mogao dici glavu nazad koliko me bolilo, i evo i danas me boli a trebam da radim potiske iznad glave... Sta da radim, zna li neko resenje za ovaj bol, i da li je pametno da danas radim potiske iznad glave.
Sačuvana
Stranice: [1] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.11 sekundi sa 19 upita.