TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395021 Teme od strane 25006 Članovi Poslednji član: Vlad77

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
April 20, 2024, 01:10:20 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 ... 14 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SAGOREVAČI MASTI  (Pročitano 62607 puta)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #203 poslato: Oktobar 04, 2011, 09:22:48 pre podne »

Izmedju fat burnera i animala imas jos sagorevaca koje treba probati.Nije mi jasno sto vecina vas pocetnika ide odmah na animal? polako,ne zurite pa odmah na najjace da idete.Manite nas sto mi uzimamo animal jer vecina nas ovde ima poduzi staz i probali smo dosta toga.Ja na primer kada radim defku uzimam animal cuts,ali krenuo sam od slabih ka jacem.To savetujem svima.
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #202 poslato: Oktobar 03, 2011, 09:59:06 posle podne »

Mozes nastaviti odmah da pijes AC,obrati paznju na to da ima mnogo vise kofeina,pojacaj unos tecnosti i nemoj ici vise od 1 kesice,idealno ujutru ako radis jutarnji kardio pre toga mozes da popijes.I naravno ukoliko nemas sredjenu ishranu nece ti pomoci !
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #201 poslato: Oktobar 03, 2011, 09:54:33 posle podne »

Mozes on je odlican sagorevac...Nadam se samo da se i kvalitetno hranis?
Sačuvana
BrankaOpi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #200 poslato: Oktobar 03, 2011, 09:02:22 posle podne »

paa trenutno pijem super fat burner,i ostalo mi je jos da pijem 15ak dana ali bih da predjem na animal cuts pa sam zato u nedoumici :/
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #199 poslato: Oktobar 03, 2011, 08:58:35 posle podne »

Pa ne moras posle jedne kutije praviti pauzu mozes i da nastavis..Mozes sto ne bi mogla...Pila si neki sagorevac?
Sačuvana
BrankaOpi
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 5

« Odgovor #198 poslato: Oktobar 03, 2011, 08:53:15 posle podne »

Postoo sam cula razne pricee o sagorevacima interesuje me da li kada se zavrsi sa kutijom sagorevaca tj kada se popije sve kolika pauza se pravi i da li se pravi uopste pauza da bi nastavila sa koriscenjem? I da li posle jednih sagorevaca moze da se pije animal cuts? :D
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #197 poslato: Oktobar 03, 2011, 08:39:20 posle podne »

bcaa je najbolje sto mozes da uzmes
glutamin ne sprecava katabolizam i ne cuva misic, bacanje para

Boki nisi u pravu, hejtujesh glutamin stalno, mozda se tebi nije dopao ali meni npr bash daje punocu mishica i oporavlja me odlichno. Uz dobru proteinsku ishranu i BCAA efekat postizanja i ochuvanja mase, kao i oporavak su zagarantovani. Samo treba povecati dozu glutamina na 10 grama, 5 g je malo i na mojih 50 i neko kilo.
A ja kazem da imas rezultate zato sto se zoves Sladjana, imam isto toliko dokaza koliko i ti(ili bilo ko) za glutamin. Osim ako nemas svoju projekciju u paralelnom prostoru koja radi sve isto ko i ti ali bez glutamina i otpali su joj misici :)
Jedan lep citat : " many people get results IN SPITE of what they do, not because what they do is optimal ".

Al ajde da ne bude da samo hejtujem glutamin, nije los ako imas GI disorder, ali za sprecavanje katabolizma ili anabolizam ne radi nista




:)
To da mi se mishici "lepe" stoji, ali to su dvochasovni pa i duzi treninzi, kao i pamcenje mishica od ranije, pa samim tim se budi i ogromna mishicna glad za aminokiselinama- glutamin spada u jednu od njih, a veliki postotak mishica se od njega sastoji, kazem ti da sam primetila da mi daje punocu mishica i da me oporavlja, bolje je sa glutaminom nego ranije.
I da, imam paralelno bice, samo je vishe duhovne prirode, optimistichno i vrlo autosugestivno, i mnogo mi pomaze u svemu shto radim ;)
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #196 poslato: Oktobar 03, 2011, 05:36:45 posle podne »

bcaa je najbolje sto mozes da uzmes
glutamin ne sprecava katabolizam i ne cuva misic, bacanje para

Boki nisi u pravu, hejtujesh glutamin stalno, mozda se tebi nije dopao ali meni npr bash daje punocu mishica i oporavlja me odlichno. Uz dobru proteinsku ishranu i BCAA efekat postizanja i ochuvanja mase, kao i oporavak su zagarantovani. Samo treba povecati dozu glutamina na 10 grama, 5 g je malo i na mojih 50 i neko kilo.
A ja kazem da imas rezultate zato sto se zoves Sladjana, imam isto toliko dokaza koliko i ti(ili bilo ko) za glutamin. Osim ako nemas svoju projekciju u paralelnom prostoru koja radi sve isto ko i ti ali bez glutamina i otpali su joj misici :)
Jedan lep citat : " many people get results IN SPITE of what they do, not because what they do is optimal ".

Al ajde da ne bude da samo hejtujem glutamin, nije los ako imas GI disorder, ali za sprecavanje katabolizma ili anabolizam ne radi nista


Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #195 poslato: Oktobar 03, 2011, 05:02:57 posle podne »

bcaa je najbolje sto mozes da uzmes
glutamin ne sprecava katabolizam i ne cuva misic, bacanje para

Boki nisi u pravu, hejtujesh glutamin stalno, mozda se tebi nije dopao ali meni npr bash daje punocu mishica i oporavlja me odlichno. Uz dobru proteinsku ishranu i BCAA efekat postizanja i ochuvanja mase, kao i oporavak su zagarantovani. Samo treba povecati dozu glutamina na 10 grama, 5 g je malo i na mojih 50 i neko kilo.

upravo to što kaže SlaĂ°a.  I ja ga uzimam, ne bez razloga...

Uz Cuts - šta može da se koristi....   Protein čist naravno, BCAA, glutamin, ili tečne amino...  vitamini, omega 3 - to se podrazumeva :)

Cuts će ti dati energiju a ostalo je tu da te bolje oporavi :)
Sačuvana
Opsenark@
Sladza
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1821


« Odgovor #194 poslato: Oktobar 03, 2011, 12:55:13 posle podne »

bcaa je najbolje sto mozes da uzmes
glutamin ne sprecava katabolizam i ne cuva misic, bacanje para

Boki nisi u pravu, hejtujesh glutamin stalno, mozda se tebi nije dopao ali meni npr bash daje punocu mishica i oporavlja me odlichno. Uz dobru proteinsku ishranu i BCAA efekat postizanja i ochuvanja mase, kao i oporavak su zagarantovani. Samo treba povecati dozu glutamina na 10 grama, 5 g je malo i na mojih 50 i neko kilo.
Sačuvana
Hrabri mogu sve ;)
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #193 poslato: Oktobar 02, 2011, 02:51:19 posle podne »

Aha, a napr jel moze i ove 'obicne' aminokiseline (5600) ? posto te sam vec dosta koristila a bcaa jos nisam probala.. pa me zanima jel velika razlika
a znam da su bcaa leucin, izoleucin i valin- osnova a koji glutamin napr je onako najbolji?
hvala

Bcaa je uvek osnova ako moze da se bira u tim situacijama jer je sklop tri aminokiseline koje nas organizam ne proizvodi a jako su neophodne.Glutamin opet mora da se unosi u povecim kolicinama da bi se osetilo njegovo dejstvo u smislu brzeg oporavka.Ali sve zavisi od novca kojim se raspolaze ako je fond mali onda samo bcaa kao prioritet.A te aminokiseline 5600 su svakako dobrodosle.
Sačuvana
BojanLeet
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1269


BRO-SLAYER

« Odgovor #192 poslato: Oktobar 02, 2011, 01:49:26 posle podne »

bcaa je najbolje sto mozes da uzmes
glutamin ne sprecava katabolizam i ne cuva misic, bacanje para
Sačuvana
You know how dumb the average person is, right? Well by mathematical definition, half of everybody is even dumber than that.
seena91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #191 poslato: Oktobar 02, 2011, 01:20:56 posle podne »

Aha, a napr jel moze i ove 'obicne' aminokiseline (5600) ? posto te sam vec dosta koristila a bcaa jos nisam probala.. pa me zanima jel velika razlika
a znam da su bcaa leucin, izoleucin i valin- osnova a koji glutamin napr je onako najbolji?
hvala
Sačuvana
X' fusion
Zoltan Kozma
ADMINISTRATOR
Top poster
********
Van mreže Van mreže

Poruke: 12779


Never give up!

« Odgovor #190 poslato: Oktobar 02, 2011, 01:05:18 posle podne »

A napr. sta koristi sa Animal Cuts-om ? (osim proteina, imam Anabolic Whey od Scitec-a )
( o:

sve zavisi od cilja i naravno finansija.Ali ono sto je isto nezobilazno u celoj prici ukoliko je zelja definicija i ocuvanje misica su BCAA i GLUTAMIN.Naravno tu jos moze vitaminsko mineralni kompleks,omega 3...
Sačuvana
seena91
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #189 poslato: Oktobar 02, 2011, 12:50:42 posle podne »

A napr. sta koristi sa Animal Cuts-om ? (osim proteina, imam Anabolic Whey od Scitec-a )
( o:
Sačuvana
X' fusion
Stranice: [1] 2 3 ... 14 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.075 sekundi sa 17 upita.