TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395460 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 10, 2024, 01:16:25 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: PRE U TOKU I POSLE TRENINGA - SUPLEMENTACIJA  (Pročitano 68632 puta)
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #96 poslato: Avgust 27, 2009, 12:14:10 posle podne »

tako ti je to kad si jedino zensko na forumu :P
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #95 poslato: Avgust 27, 2009, 12:05:33 posle podne »

Citat
da li mozda ima jos neki sporedni ucinak kod muskaraca kao npr.
Tokom testiranja vršenog prilikom ispitivanja proizvoda, veći broj korisnika primećuje povećanu seksualnu aktivnost, poboljšanje kvaliteta seksualnog života, dobro raspoloženje i snagu.



Jao Pedja, pa nisam ja taj odgovor trazio od tebe nego od Monike :))))
Ali dobro, hvala ti na vec poznatoj informaciji!
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #94 poslato: Avgust 27, 2009, 10:31:57 pre podne »

Vala blue up radi do bola  :D :D
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #93 poslato: Avgust 27, 2009, 09:39:51 pre podne »

Citat
da li mozda ima jos neki sporedni ucinak kod muskaraca kao npr.
Tokom testiranja vršenog prilikom ispitivanja proizvoda, veći broj korisnika primećuje povećanu seksualnu aktivnost, poboljšanje kvaliteta seksualnog života, dobro raspoloženje i snagu.


Sačuvana
   
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #92 poslato: Avgust 27, 2009, 09:39:18 pre podne »

Tad jedino i ima smisla uzimati trib,i to obicno u dozama koje treba da budu vece nego naznaceno na pakovanju...a inace i tad kolko brzo trib pomaze zavisi sta se uzimalo na ciklusu...nekada oporavak moze mnogo da potraje i koriste se jace stvari a tribulus tek pred kraj
Sta god da se uzimalo,vremenska pauza od aas i tribulus ce odraditi svoj posao.Jace stvari koriste se u slucajevima kada se prave kratke pauze ili kada se ne prave pauze uopste.
Sačuvana
DM
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 457


« Odgovor #91 poslato: Avgust 27, 2009, 09:33:26 pre podne »



Stanite malo, posto ja nisam na AAS a nikad nisam ni bio, dali to znaci da mi je Tribulus suvisan!?

Nije tribulus direktno povezan sa AAS,vec se radi o tome da on poveceva lucenje testesterona kada
je ono iz nekog razloga smanjeno,kao sto je period nakon uzimanja AAs,zbog godina(preko 30god starosti se polako smanjuje)
ili zbog nedovoljnog odmora i sna.Ako si mlaĂ°i od 30godina,i imaš dovoljno odmora i sna,i nisi skoro uzimao AAS
verovatno neceš imati neke efekte od uzimanja tribulusa,jer je ono vec najace moguce,a nemože se dalje
povecavati.



ovo je konkretno i najbolje objašnjenje u vezi tribulusa, sve je rečeno...
[/quote]
Razumem ja to, zbog toga ga i koristim.
Imam 32 god, imam periode kad zaista lose spavam i naravno tu je jos stres vezan za posao...
Nego Monika, da li mozda ima jos neki sporedni ucinak kod muskaraca kao npr... ;)
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #90 poslato: Avgust 27, 2009, 09:27:36 pre podne »

Citat
Sto se tice nekih suplemenata kao sto su tribulus ici pre treninga i posle treninga

Jel postoje nezeljeni efekti od TRIBULUSA jer sam cuo da oni povecavaju testosteron na maximum??
 I sta ce se desiti kada  ih prestanem koristiti??


Nema nezeljenih efekata od upotrebe tribulusa,a nakon
prestanka uzimanja se nivo testosterona vraca na nivo koji
si imao pre pocetka uzimanja.

Neoj da brkas upotrebu i koriscenje Tribulusa koji dize prirodno lucenje
testosterona sa uzimanjem stereoida Testosterona,koji sa sobom vuce
nezeljene efekte i posle koga je potrebno obaviti terapiju radi vracanja
hormona u normalan rad i ravnotezu.

« Poslednja izmena: Avgust 27, 2009, 09:34:17 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #89 poslato: Avgust 27, 2009, 08:18:17 pre podne »

nema razloga da se bojis da ces imati neki side efekat, dakle nije doping u pitanju vec prirodna stimulacija tvog organizma da sam luci testosteron
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #88 poslato: Avgust 27, 2009, 12:06:07 pre podne »

Tad jedino i ima smisla uzimati trib,i to obicno u dozama koje treba da budu vece nego naznaceno na pakovanju...a inace i tad kolko brzo trib pomaze zavisi sta se uzimalo na ciklusu...nekada oporavak moze mnogo da potraje i koriste se jace stvari a tribulus tek pred kraj
Sačuvana
MARKO DIMITRIJEVIC
DO YOU KNOW YOUR NUMBERS ?
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 8654


www.dimitrijevicmarko.com

« Odgovor #87 poslato: Avgust 26, 2009, 10:45:04 posle podne »

On podize nivo test,ali nista spektakularno ne ocekivati od njeg.Idealan u oporavku od AAS,veoma brzo vraca prirodno lucenje testo.
Sačuvana
Nitro
Gost
« Odgovor #86 poslato: Avgust 26, 2009, 07:41:48 posle podne »

kamo srece da povecava na maximum,a da povecava ja to ne bi nazvao nezeljenim efektom  :D
Sačuvana
Nikolic
Zainteresovan član
***
Van mreže Van mreže

Poruke: 348


« Odgovor #85 poslato: Avgust 26, 2009, 03:59:19 posle podne »

Pa ne verujem da ima neke stetne efekte, tj. ako si ti zdravstveno ok. onda sibaj slobodno. Nista se specijalno nece desiti ni kad pocnes da ga pijes a kamo li kad prestanes.
Sačuvana
dmaxx
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 27

« Odgovor #84 poslato: Avgust 26, 2009, 03:32:59 posle podne »

Citat
Sto se tice nekih suplemenata kao sto su tribulus ici pre treninga i posle treninga

Jel postoje nezeljeni efekti od TRIBULUSA jer sam cuo da oni povecavaju testosteron na maximum??
 I sta ce se desiti kada  ih prestanem koristiti??
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #83 poslato: Jul 13, 2009, 07:38:53 posle podne »



Stanite malo, posto ja nisam na AAS a nikad nisam ni bio, dali to znaci da mi je Tribulus suvisan!?

Nije tribulus direktno povezan sa AAS,vec se radi o tome da on poveceva lucenje testesterona kada
je ono iz nekog razloga smanjeno,kao sto je period nakon uzimanja AAs,zbog godina(preko 30god starosti se polako smanjuje)
ili zbog nedovoljnog odmora i sna.Ako si mlaĂ°i od 30godina,i imaš dovoljno odmora i sna,i nisi skoro uzimao AAS
verovatno neceš imati neke efekte od uzimanja tribulusa,jer je ono vec najace moguce,a nemože se dalje
povecavati.

[/quote]


ovo je konkretno i najbolje objašnjenje u vezi tribulusa, sve je rečeno...
Sačuvana
PANSPORT BEOGRAD
PeĂ°a
Global Moderator
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 3439


Prodavnica u YBC-u

Pansport
« Odgovor #82 poslato: Jul 11, 2009, 03:34:23 pre podne »

Slozio bih se sa gore navedenim i samo jos dodao da je velika greska pocetnika koji ga uzmu misleci da ce im on dati neku veliku snagu.Njegova uloga je u vecem slucaju za oporavak prirodnog nivoa testosterona posle uzimanja aas.

E a vis ja kad sam ga roknuo prvi put i to sam bio bas pocetnik, dobio sam snagu jos na prvom treningu i to bas dobru. A sad kad bi ga popio nista, ko bombona. :D Imam pola kutije od sni, cekam da skape pa da bacim :D

Verovatno je ta snaga kod prvoga puta bila od placeba.

Stanite malo, posto ja nisam na AAS a nikad nisam ni bio, dali to znaci da mi je Tribulus suvisan!?

Nije tribulus direktno povezan sa AAS,vec se radi o tome da on poveceva lucenje testesterona kada
je ono iz nekog razloga smanjeno,kao sto je period nakon uzimanja AAs,zbog godina(preko 30god starosti se polako smanjuje)
ili zbog nedovoljnog odmora i sna.Ako si mlaĂ°i od 30godina,i imaš dovoljno odmora i sna,i nisi skoro uzimao AAS
verovatno neceš imati neke efekte od uzimanja tribulusa,jer je ono vec najace moguce,a nemože se dalje
povecavati.
« Poslednja izmena: Jul 11, 2009, 03:41:36 pre podne od strane PANSPORT BEOGRAD » Sačuvana
   
Stranice: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 16 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.105 sekundi sa 18 upita.