TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395582 Teme od strane 25008 Članovi Poslednji član: DannyMet

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 16, 2024, 06:26:34 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 [2] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: NO reaktori, privikavanje ?  (Pročitano 5838 puta)
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #14 poslato: Januar 24, 2016, 09:48:02 pre podne »

I NO daje volju pogotovo ako je psihoaktivan kao ovaj asault :D
Ma trcim ja, sprintam, u fudbalu sam....nisam opterecen uzimanjem NO to je dodatak i na kao takvog ga i gledam samo eto pio bih to s pauzama od par nedelja..,,znaci 2-3 ned pijem pa pauza - isto 2-3 ned pa u krug da bi izbegao privikavanje tek da podignem trening u teretani na visi nivo jer sam bas usao u formu.
« Poslednja izmena: Januar 24, 2016, 09:49:53 pre podne od strane lonewolf » Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #13 poslato: Januar 24, 2016, 04:10:10 pre podne »

Ranga je dao najbolji predlog...ma kako zvučalo čudno, tačno je!!!

A koliko je pametno uzimati NO ujutru na prazan stomak (samo NO i nista drugo) i tako otici rano u teretanu ??

Moj dodatak na odgovor bi bio da ne preskačeš najbitniji obrok u toku dana - DORUČAK, tj. prvi jutarnji obrok...

A zašto, PROČITAJ DETALJNO...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/doruak-najvaniji-obrok-u-toku-dana.html

Dobar doručak mišić čuva  ;)
« Poslednja izmena: Januar 24, 2016, 05:39:21 pre podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #12 poslato: Januar 23, 2016, 09:31:29 posle podne »

A koliko je pametno uzimati NO ujutru na prazan stomak (samo NO i nista drugo) i tako otici rano u teretanu ??
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #11 poslato: Januar 23, 2016, 12:22:24 pre podne »

Pa da, slazem se, provalio sam greske, popravljam ih
Nije ostro, najostrija mi je bila borba protiv samog sebe sad sam se uzobiljio tako da mi ovo dodje kao samo podsticaj, danas posle vremena osecam umor, onaj bas prokrvljeni bol ne upala.
« Poslednja izmena: Januar 23, 2016, 12:42:59 pre podne od strane leevu » Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #10 poslato: Januar 22, 2016, 11:03:48 posle podne »

Pa da problem je sto kad sam druga smena jedem pre skole znaci oko 2 i tek dodjem kuci oko 8, a ne mogu da jedem u skoli jer mi je veliki odmor bukvalno za 1 sat i 40 minuta pa mi je to mnogo blizu a ostali su mi odmori po 5 minuta a previse mi je to malo vremena za jelo, ne znam, sporo jedem, mada kad razmislim i nije malo sat i 40 minuta, pocecu da praktikujem da jedem u skoli
izvini sto ti kvarim sad temu :/
Jednostavno jedi pola sata pre nego što kreneš u školu i na velikom odmoru možeš da jedeš bez problema.
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #9 poslato: Januar 22, 2016, 10:49:20 posle podne »

Da li je moguce navici organizam na NO reaktor tako da se vise i ne oseti njegovo dejstvo ? Pio sam Asault pola sata pre treninga u teretani i prvih nedelju dana je bilo neverovatno, snaga i energija, razgoropadio sam se skroz ali evo pred kraj druge nedelje nista kao da je odjednom prestao da radi ne osecam vise kick kao ranije ne samo psihicki vec i u snazi. Da li da prestanem da uzimam neko vreme pa ponovo da pocnem da bi osetio efekat ? Ovo mi je prvi NO

Jedno pitanje uzgred....da li ima ovaj assault da se kupi odvojeno po dozi ?

Da, "rezistencija" na efekte NO-reaktora je moguća, ali tek posle 2-3 nedelje redovnog uzimanja...ali nekada bi trebalo tražiti odgovor i u tzv. "placebo" zoni...kada moć autosugestije počne da jenjava, onda uvidimo da neki suplementi i ne rade kako smo očekivali..."pukao je balon od sapunice zvan, placebo"...

NO-reaktore ne čini samo kofein, mada i on čini deo "boost efekta" NO-reaktora...tu su i neke druge supstance...

Inače, imaš problema sa pritiskom? RaĂ°en lab. pregled krvi urina? Ekg u miru? Test opterećenja? Spirometrija?

Kako spavaš?

Koje si doze kofeina koristio?

Problem sa hemoroidima bi bio pre vezan za neke napore i dr...( porast "pritiska" na rektalne vene, venska staza, duže sednje, problemi sa zatvorom) nego li za efekte samih reaktora...mada to zavisi od stadijuma "napretka" hemoroida...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/zdravlje/hemoroidi-nisu-bauk-ni-sramota.html

Kako se hraniš? Unosiš li dovoljno vlakana? Tečnosti( vode)? Duže vremena provodiš u sedećem položaju? Začinjena hrana? Alkohol?

Koliko otprilike treba proci vremena da bi stomak bio prazan, msm znam da to zavisi od mnogo faktora ali orijentaciono, jer me slabo nesto radi NO a uzimam ga fazon oko 2 sata posle jela, a secam se pre kad sam ga uzeo aj lupam oko 5/6 sati posle vozilo me bas jako i brzo, isti NO je u pitanju MP ovaj

Slažem se sa Nendom...2-3 sata od obroka bi bilo najbolje..ali on počne da "radi" oko 30-45 min od uzimanja, tako da i to uzimi u obzir....
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #8 poslato: Januar 22, 2016, 10:46:09 posle podne »

Nemas vremena-stvori ga.

Da li zelis da budes od onih koji ne mogu da jedu u skoli i koji ne stignu da spreme ili jedan od onih koji su prezadovoljni svojim izgledom ??

Znas li koliko hrane moze da se pojede za 5 minuta, nemoj vise te stvari da koristis kao izgovor, bice te stid pred ogledalom.

Izvini na ostrini, ali mora da bi te trglo.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #7 poslato: Januar 22, 2016, 10:18:13 posle podne »

Pa da problem je sto kad sam druga smena jedem pre skole znaci oko 2 i tek dodjem kuci oko 8, a ne mogu da jedem u skoli jer mi je veliki odmor bukvalno za 1 sat i 40 minuta pa mi je to mnogo blizu a ostali su mi odmori po 5 minuta a previse mi je to malo vremena za jelo, ne znam, sporo jedem, mada kad razmislim i nije malo sat i 40 minuta, pocecu da praktikujem da jedem u skoli
izvini sto ti kvarim sad temu :/
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #6 poslato: Januar 22, 2016, 09:36:10 posle podne »

Koristio sam kofein 3 nedelje.....dakle to moze biti razlog? Inace NO pijem na prazan stomak...
Za sad nemam problema ali ranije sam imao problema sa venama (hemoroidi) pa me zanima moze li koriscenje NO da ima neki negativan uticaj ?? Do sada je ok sve.....da li bi valjalo izbegavai uzimanje NO kod nekih tezih vezbi kao sto su cucanj i mrtvo dizanje ??

I dalje smatram da nisi postao "imun" na reatktor. Mada sam sretao osobe koje jednostavno ne reaguju na tu vrstu suplemenata, cudno jako ali tako je.

Vezano za hemoroide nemam info, a ovo za izbegavanje kada se radi cucanj i mrtvo nema nikakvog smisla.

Prvo jer bi na dva treninga nedeljno izbegavao no, a drugo jer ti je bas kod tih ozbiljnih vezbi potreban podstrek.

Koliko otprilike treba proci vremena da bi stomak bio prazan, msm znam da to zavisi od mnogo faktora ali orijentaciono, jer me slabo nesto radi NO a uzimam ga fazon oko 2 sata posle jela, a secam se pre kad sam ga uzeo aj lupam oko 5/6 sati posle vozilo me bas jako i brzo, isti NO je u pitanju MP ovaj

Maksimum dva sata, ali opet zavisi sta si jeo itd. Tih 5\6 sati nikako nije pametno, plus trening i ispadne skoro 8 sati bez hrane, trecina dana. Uzmimo da toliko i spavas i onda je broj obroka, a verovatno sa njim i kolicina u problemu.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #5 poslato: Januar 22, 2016, 09:06:56 posle podne »

Koliko otprilike treba proci vremena da bi stomak bio prazan, msm znam da to zavisi od mnogo faktora ali orijentaciono, jer me slabo nesto radi NO a uzimam ga fazon oko 2 sata posle jela, a secam se pre kad sam ga uzeo aj lupam oko 5/6 sati posle vozilo me bas jako i brzo, isti NO je u pitanju MP ovaj
Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #4 poslato: Januar 22, 2016, 08:41:04 posle podne »

Koristio sam kofein 3 nedelje.....dakle to moze biti razlog? Inace NO pijem na prazan stomak...
Za sad nemam problema ali ranije sam imao problema sa venama (hemoroidi) pa me zanima moze li koriscenje NO da ima neki negativan uticaj ?? Do sada je ok sve.....da li bi valjalo izbegavai uzimanje NO kod nekih tezih vezbi kao sto su cucanj i mrtvo dizanje ??
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #3 poslato: Januar 22, 2016, 07:59:38 posle podne »

Nezgodno je kada se receptori prezasite, onda osoba upadne u zacarani krug, zeli da uzima vise kako bi se nesto desilo, a naravno do toga ne dolazi.

Moguce je da si na pun stomak popio no, tj da nisi ispostovao protokol pa da zbog toga slabije radi, ali posle par nedelja ti organizam svakako nije naviknut.
Sačuvana
Robert
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 20575


Pansport
« Odgovor #2 poslato: Januar 22, 2016, 07:43:00 posle podne »

Može doći do privikavanja na postojeće doze i onda se pravi pauza ili blago podiže doza (u granicama "normale"). Ipak, mislim da te je baš brzo uhvatilo zasićenje. Jesi li pre toga koristio neke stimulativne sastojke, bilo suplemente (poput kofeina, neki drugi NO i sl.) ili energetske napitke, kafe i slično?

Nemamo ga u kesicima, ali imamo Hot Blood.
Sačuvana
lonewolf
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 120

« Odgovor #1 poslato: Januar 22, 2016, 04:55:23 posle podne »

Da li je moguce navici organizam na NO reaktor tako da se vise i ne oseti njegovo dejstvo ? Pio sam Asault pola sata pre treninga u teretani i prvih nedelju dana je bilo neverovatno, snaga i energija, razgoropadio sam se skroz ali evo pred kraj druge nedelje nista kao da je odjednom prestao da radi ne osecam vise kick kao ranije ne samo psihicki vec i u snazi. Da li da prestanem da uzimam neko vreme pa ponovo da pocnem da bi osetio efekat ? Ovo mi je prvi NO

Jedno pitanje uzgred....da li ima ovaj assault da se kupi odvojeno po dozi ?
« Poslednja izmena: Januar 22, 2016, 04:58:48 posle podne od strane lonewolf » Sačuvana
Stranice: 1 [2] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.122 sekundi sa 14 upita.