TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395308 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 04, 2024, 03:23:26 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: SPORTSKE ZANIMLJIVOSTI  (Pročitano 17551 puta)
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #22 poslato: Jun 04, 2012, 03:43:00 posle podne »

FEDOR:

Jedan od najboljih boraca u MMA istoriji, Fedor Emelianenko, najavio je da će završiti svoju borilačku karijeru ove godine nakon idućeg najavljenog meča, no to ne znači i da će se povući iz sveta borilačkih sportova.

Proteklog meseca u Rusiji je osnovan sindikat MMA boraca iz ukupno 52 ruske regije, a koliko je Fedor uticajan i cenjen u svojoj domovini potvrĂ°uje činjenica da je jednoglasno imenovan za predsednika sindikata.

Fedoru stoga definitivno neće biti dosadno ukoliko zaista odluči svoje MMA rukavice nakon iduće borbe obesiti o klin, a kao predsednik sindikata bi će uključen i u organizaciju Svjetskog MMA kupa koji će se 1.novembra održati u St. Petersburgu, a očekuje se da će na njemu učestvovati borci iz ukupno 50 država
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #21 poslato: Jun 03, 2012, 01:36:29 posle podne »

UFC:

Justin Lawrence pre meča u Las Vegasu sinoć verovatno se ni sam nije nadao da će nakon borbe zaraditi pravo malo bogatstvo zahvaljujući zaista fantastičnom nastupu.

Lawrence je high kickom spektakularno nokautirao Cofera odmah na početku treće runde, a taj nokaut osim što mu je doneo bonus od 40 hiljada dolara za nokaut večeri, takoĂ°e mu je doneo i dodatnih 40 hiljada dolara za najbolji meč večeri. Lawrence je tako samo od bonusa zaradio 80 hiljada dolara, a kroz nekoliko dana ćemo saznati i koliko je zaradio za samu borbu.

UFC će tako gotovo polovinu novca zaraĂ°enog od ulaznica za TUF 15 finale morati proslediti Lawrenceu s obzirom da su od prodaje ulaznica zaradili ukupno malo više od 190 hiljada dolara. Finale TUF-a 15 uživo je u dvorani pratilo nešto manje od 1.700 gledaoca.

Bonus za nokaut večeri takoĂ°e je dobio i Kampann koji je u glavnoj borbi večeri kolenom nokautirao svog protivnika, a najatraktivniji submission napravio je Chiesa, koji je i pobednik u finalu TUF-a.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #20 poslato: Maj 31, 2012, 11:16:18 pre podne »

Badr hari:

Badr Hari mnoge je razočarao svojim povratničkim K-1 mečom nakon nepostojeće karijere u profesionalnom boksu, s obzirom na najave u toj disciplini, ipak nije odradio nijednu borbu. Na YouTubeu je objavljen video snimak njegovog zagrevanja.

Snimak je napravljen pre borbe u Madridu i možete videti shadowboxing jednog od najboljih K-1 boraca današnjice.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bb0AmB_fe_A
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #19 poslato: Maj 31, 2012, 11:13:18 pre podne »

Fedor:

Bez obzira što mu u poslednjih godinu dana karijera definitivno ide silaznom putanjom, Fedor Emelianenko i dalje je jedna od najvećih sportskih zvezda u Rusiji.

Upravo zbog toga ga je Mercedes-Benz odabrao za pojavljivanje u njihovom najnovijem spotu za rusko tržište. Mnogi su prokomentarisali da Fedor u ovom izdanju izgleda kao James Bond. Istina, ne možete videti Fedora baš svaki dan u smokingu…

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-v2H1zQpQg0
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #18 poslato: Maj 31, 2012, 11:10:10 pre podne »

Nick Diaz:

Suspendovani borac UFC-a Nick Diaz, dobio je od svoje organizacije navodno ogroman bonus samo kako bi se pojavio na konferenciji za medije pred UFC 143.

Brett Okamoto s ESPN-a tvrdi da je UFC svom problematičnom borcu, koji ne sme u kavez idućih 12 meseci zbog konzumiranja marihuane, isplatio bonus od čak 300 hiljada dolara za nešto što se kod ostalih boraca najnormalnije podrazumeva – dolazak na pres konferenciju.

Nije poznato zbog čega je to UFC učinio,ali ova vest mogla bi izazvati prilično veliko nezadovoljstvo meĂ°u ostalim borcima, pogotovo meĂ°u onima koji uzorno odraĂ°uju sve svoje obveze i prolivaju krv u kavezu i za neretko 30 puta manji iznos!

O koliko se velikom iznosu radi svedoči i podatak da za svoj poslednji meč aktuelni teškaški prvak Junior dos Santos nije bio ni približno toliko plaćen. On je za pobedu nad Frankom Mirom dobio 200 hiljada dolara.

Verovatno ćemo ubrzo čuti reakciju Dane Whitea na ovu informaciju, no s obzirom da se čini kako je izvor Atletska komisija Nevade, mala je verovatnost da se radi o netačnoj vesti.

Razlog zanimanja Atletske komisije za ovu informaciju je što su mu odredili oduzimanje 30% prihoda od meča protiv Carlosa Condita, koji iznosi 265 hiljada dolara, a sada postoji mogućnost da mu naplate kaznu i na spomenuti bonus od 300 hiljada dolara.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #17 poslato: Maj 28, 2012, 11:09:39 pre podne »

Na YouTubeu je juče objavljen snimak koja će vas vrlo detaljno upoznati sa svime što se dogaĂ°alo s Alistairom Overeemom kad je morao izaći pred Atletsku komisiju u Nevadi na saslušanje kako bi im odgovorio na pitanja zbog pozitivnog testa na doping.

Možete se i sami uveriti koliko je Alistair bio skroman i pun poštovanja prema članovima Komisije u video snimku.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=HwcA6otWJMo
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #16 poslato: Maj 28, 2012, 11:04:58 pre podne »

Jedan od najboljih MMA boraca svih vremena, Antonio Rodrigo Nogueira poznatiji pod nadimcima Minotauro i Big Nog, nastupio je u brazilskoj verziji zabavne TV emisije ples sa zvezdama.

Minotauro je plesao na hit Gustava Lime koji se ovih dana može često čuti u noćnim klubovima. Kako je Minotauro plesao na pesmu Balada možete pogledati u snimku, a sam ples počinje otprilike nakon tri i po minute.

Minotauro bi iduću borbu u UFC-u trebao odraditi 21.jula protiv Cheicka Konga.

http://www.youtube.com/watch?v=mrkr9E5Setg&feature=player_embedded
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #15 poslato: Maj 27, 2012, 06:43:33 posle podne »

UFC:

UFC-ova ring djevojka, Arianny Celeste je uhapšena jutros po američkom vremenu (7.30 h) u Las Vegasu pa je sprovedena u lokalni zatvor gde se nalazila gotovo čitav dan.

Prema pisanju mnogih MMA medija, razlog je “nasilje unutar familije i napad na drugu osobu”, ali za sada se ne znaju pojedinosti vezane uz slučaj. Nakon što je plaćena propisana kaucija od 3 hiljade dolara, lepotica je puštena na slobodu.

Nešto kasnije tokom nedjelje se preko svog Twittera o svemu oglasio i predsednik UFC-a, Dana White. Očito je UFC stao potpuno iza svoje zvezde.

“Arianny je naša beba. S nama je više od pet godina. Ona je dobra devojka i neveroatan ambasador UFC-a. Ne znam detalje šta se dogodilo, ali mi je podupiremo 100 posto”, poručio je White.

Očigledno je kako ovaj incident, nezavisno o tome kako će se na kraju rasplesti, neće imati uticaj na njenu karijeru u najjačoj svjetskoj MMA organizaciji.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #14 poslato: Maj 20, 2012, 03:48:15 posle podne »

DANA WHITE:

Čelni čovek UFC-a, Dana White, osim što ima mnogo obaveza oko nadolazećih priredbi, pogotovo oko UFC-a 146 od kojeg se itekako puno očekuje, ovih dana navodno mora saraĂ°ivati i s policijom više nego što je uobičajeno.

Razlog tome je što je počeo dobivati pretnje smrću na govoroj pošti u svojoj kancelarij. Osim što mu je prećeno da će dobiti metak u glavu, takoĂ°e je najavljeno da će njegova kancelarija biti “dignuta u vazduh”.

Pretnje mu je uputio MMA borac teške kategorije Dan Quinn iz Karlifornije, koji iza sebe ima 12 mečeva, a od toga pet pobeda i sedam poraza. U početnoj fazi svoje karijere, pre 11 godina, čak se borio i protiv Franka Mira, no izgubio je submissionom.

TMZ je uspeo nabaviti audio snimak pretnji koje je Quinn ostavio na govornoj pošti u Whiteovoj kancelariji, a istraga policije je u toku.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #13 poslato: Maj 20, 2012, 03:44:53 posle podne »

UFC:

Nakon što je održan UFC on Fuel TV 3, čelnici organizacije su na preporuku lekara odlučili suspendovati čak devet boraca, od toga dvojica su su suspendovana na neodreĂ°eno vreme.

S obzirom da je u meču izmeĂ°u Fabija Maldonada i Igora Pokrajac bilo prilično mnogo razmena udaraca, od kojih su mnogi bili precizni, oba borca su suspendovana na 30 dana. No, s obzirom da se ionako niko od njih ne bi borio u idućih mesec dana, štete praktično za nijednog od njih iz tog razloga ni nema.

Na neodreĂ°eno vreme suspendovani su Johnny Eduardo i Jeremy Stephens, a oboje iz istog razloga. Sumnja se na moguću težu ozledu oka te dok doktori ne utvrde da je sve u redu, neće smeti natrag ponovno u kavez.

Na 60 dana suspendovani su Jorge Lopez, Dustin Poirier i Jeff Hougland, dok 30 dana moraju još mirovati Kamal Shalorus i Jason MacDonald.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #12 poslato: Maj 20, 2012, 03:41:27 posle podne »

Verovatno ne postoji zaljubljenik u borilačke sportove koji nije pogledao barem jedan nastavak legendarnog Rockyja. Dosad je izašlo već šest nastavaka, a čini se da to nije bio i poslednji.

65-godišnji Sylvester Stallone otkrio je da želi snimiti i sedmi nastavak ovog legendarnog filma, čiji je prvi nastavak objavljen 1976. godine i koštao je svega milion dolara, a zaradio je preko 200 miliona dolara.

Trenutno je fokusiran na snimanje petog nastavka Ramba, a odmah posle toga planira se baciti na posao oko Rockyja VII.

“Znam da ću verojatno napraviti budalu od sebe snimajući novi Rocky nakon što sam prošao 60. godinu života. Čak mi je i supruga rekla da to ne radim, da ću sramotiti decu. No, odgovorio sam joj da ću biti vrlo nesretan čovek ako barem ne pokušam još jednom. Znam da je ovo možda ludo i da će se svi smejati, ali ja ću se smejati njima”, rekao je Stallone.

Ovog puta Rocky Balboa ne bi trebao boksovati, već bi sedmi nastavak filma bio upravo o njegovom starenju i životu.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #11 poslato: Maj 19, 2012, 01:19:48 posle podne »

BOKS:

Od kada je boks postao sport, najveći sportisti „plemenite veštine“ dobijali su velike svote novca za svoje borbe. Trend se održavao godinama, a period u kojem mi živimo zaista prednjači u tome.
Tako je na primer, za svoju poslednju borbu, Floyd Mayweather Junior bez televizijskih prava dobio 32 miliona dolara. Sličnom se ipak ne može nadati Manny Pacquiao.
Filipinski borac će naime za svoj predstojeći duel sa Timothy Bradleyom inaksirati samo šest miliona dolara, dok će njegov protivnik dobiti milion manje.
Kada se to pogleda, onda ponuda od 40 miliona dolara koju ima od Mayweathera izgleda i više nego velikodušno.
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #10 poslato: Maj 19, 2012, 01:11:18 posle podne »

Pogledajte nou reklamu za Budweiser sa Anderson Silvom i Stiven Sigalom u glavnoj ulozi:

Budweiser apresenta: The Great Preparation
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #9 poslato: Maj 15, 2012, 02:51:25 posle podne »

Borilački sportovi zaista su mnogima pomogli, a jedan od onih koji zahvaljujući tome promenili svoj život nabolje je i UFC-ov borac Jeff Hougland.

Devet godina je čak prošlo od poslednjeg poraza u MMA karijeri Houglanda čiji život nije bio nimalo lak te samo zahvaljujući ulasku u svet borilačkih sportova danas ima zbog čega biti ponosan na sebe s obzirom da mu je odlazak u zatvor bio sve izglednija opcija, s kojom se čak bio u jednoj fazi života i pomirio.

“Odrastao sam u crkvi, ali uvek sam bio crna ovca. Uvek sam radio krive stvari, tako da su mi svi govorili da ću završiti u paklu, na što sam ja odgovarao da je to u redu. Voleo sam se tući i tukao sam se sa svakim s kime sam htio. Dobio sam i puno batina, ali sam naučio da  to ne boli tako strašno”, započinje svoju priču Hougland.

“No, dogodilo se to da sam se zaljubio u borilačke sportove. Voleo sam trenirati i voleo sam taj stil života. Počeo sam provoditi sve manje i manje vremena na ulici sa svojim društvom, a sve sam više bio u dvorani. Nakon nekog vremena nisam više imao ništa zajedničkog sa svojim prijateljima. Oni su hteli piti, pušiti i partijati, a ja sam hteo ići u krevet u 21 sat kako bi idući dan mogao dva puta trenirati. Tada sam shvatio da su moji prijatelji zapravo sada momci iz dvorane.”

“Ne bih to menjao nikad za ništa. Volim i trenirati druge ljude, a to planiram raditi i dugo nakon završetka svoje borilačke karijere”, rekao je Hougland koji je sada vlasnik borilačke dvorane u Enumclawu.

Hougland u karijeri ima skor od deset pobeda i četiri poraza, od kojih je većinu doživeo na početku karijere.

Jeff Hougland Mixed Martial Artist
Sačuvana
Dragan Djakonovic
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2705

« Odgovor #8 poslato: Maj 14, 2012, 11:55:33 pre podne »

Atletska Komisija Nevade je odbila zahtev Diazovog kampa za poništenje privremene suspenzije zbog pada na testu na droge nakon meča protiv Carlosa Condita.

14.maj (u ponedjeljak), Sud u Nevadi će odlučiti ima li Atletska Komisija temelje za suspenziju i postupak protiv Diaza. Naime,advokati problematičnog borca su u meĂ°uvremenu tužili Komisiju jer smatraju da je njihov klijent bezrazložno suspendovan.

UFC-ovom borcu preti godinu dana suspenzije i drakonska novčana kazna. Osim problema sa sudovima i komisijama, Diaz je juče sam sebi napravio probleme i s nastupom na egzibicijskom meču u BJJ-u protiv Braulia Estime. Jednostavno se nije pojavio…,o tome smo već dosta pisali,ali tema je verovatno tek započeta,tako da vas očeukuje još dosta vesti vezano za ovog borca.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 3 4 [5] 6 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.124 sekundi sa 19 upita.