TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 01:06:29 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 646131 puta)
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1671 poslato: Mart 30, 2015, 08:10:56 pre podne »

prvi put cujem za to sto si mi rekao, mozda je glupo pitanje ovo sto cu da postavim, ne moze nista da mi bude od tih dodataka, i po tvom misljenju sta mislis kakav je..
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1670 poslato: Mart 30, 2015, 08:06:06 pre podne »

e jbg, nisam znao da ima to u sebi kao kofein, dobro a danima kada ne treniram kako da uzimam, isto po 3, pa da li jedobar ovaj kreakalin, i da li smem opet da popijem jdnu kaficu ujutru
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1669 poslato: Mart 30, 2015, 02:12:37 pre podne »

uzeo sam kreakalin EFX hyper pro 120 caps, moze li mi neko reci kakav je ovaj kreakalin, i koliko da ga pijem, na kutiji pise 3 kaspsule pre treninga, da li da pijem 2 pre i 2 posle, i kada ne treniram, jednu ujutru i jednu uvece??

Znaš kako, uputstvo proizvoĂ°ača je 3 kapsule pre treninga...zbog svog sastava bi tako i trebalo da činiš...jer uzimanje posle treninga može biti kontraproduktivno, sastav - 2010 mg Original Kre-Alkalyn,100 mg Theobromine, 25 mg Theophylline...dakle, krealkalin i metilksantini - srodnici kofeina, tako da bih ga svrstao u kategoriju pre-trening bustera, posle treninga bi dobar izbor bio "običan" Kre-Alkalyn, dakle, bez metilksantinskih dodataka...
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1668 poslato: Mart 29, 2015, 07:08:45 posle podne »

uzeo sam kreakalin EFX hyper pro 120 caps, moze li mi neko reci kakav je ovaj kreakalin, i koliko da ga pijem, na kutiji pise 3 kaspsule pre treninga, da li da pijem 2 pre i 2 posle, i kada ne treniram, jednu ujutru i jednu uvece??
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #1667 poslato: Mart 29, 2015, 12:41:58 pre podne »

Piješ ga dok ne ispiješ celo pakovanje, ja ga nisam koristio jer sam naviko na monohidrat. Na sajtu piše da je preporučena upotreba dve kapsule dnevno, jednu kapsulu pre i jednu posle treninga. Probaj tako pa ako bude bilo slabo ti pojačaj dozu :)
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1666 poslato: Mart 29, 2015, 12:31:23 pre podne »

mislis na ovaj hyper, reci mi samo koliko tableta dnevno kada treniram i kada ne treniram, i koliko da ga pijem mesec dana jos?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #1665 poslato: Mart 29, 2015, 12:03:50 pre podne »

Ne moraš da praviš pauzu, da sam na tvom mestu ja bih nastavio odmah sa kre alkalynom.Kupi za početak onaj što sam postavio link da vidiš kako deluje pa ako budeš bio zadovoljan sledeći put kupi ovu novu poboljšanu formulu koja je skuplja.
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1664 poslato: Mart 28, 2015, 11:46:23 posle podne »

lepo receno, i u pravu si, jbg mozda me pukao kompleks, ali zato sam lepo pitao i vi objasnili, sta i kako, e sada mi oobjasnite za kreakalin :D :D pozdrav svima
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #1663 poslato: Mart 28, 2015, 11:41:56 posle podne »

"Ne shvatajte život ozbiljno, iz njega ionako nećete izvući živu glavu"...no, ipak neke stvari itekako treba shvatiti ozbiljno...

Sve je to lepo, šaliti se, biti "baja na forumu" i postavljati "zanimljiva pitanja", ali nekada od tih "zanimljivih pitanja", nastane nešto gore...

"25 dana da uzimam anadrol ili metan"...a pri tom ne treniram duže od 6 meseci, nisam savladao osnove, hranim se kao ptičica, ne sećam se kada sam se muški oznojio na treningu...i sad ću da "navučem vodicu"( posledica aromatizacije), eventualno "pogoršam ginekomastiju", "malko" roknem jetricu( transaminaze u zrak), napravim "divnu suspresiju" i to zbog čega? Za 25 dana mislim da ću da budem "Hulk"? Da mi AAS "pokrpe" sve greške koje imam na polju ishrane, treninga i razumne upotrebe suplementacije? Jer zaboga, mrzi me da čitam, pitam, edukujem se na ovom polju...nemam strpljenja za bilo šta...daj 200 metana, daj 50 anadrola i rešen problem...jes da bude...  :D

AAS i njihovo poznavanje je nauka, pravilno kombinovanje, "cikliranje", sumiranje "željenih" i neželjenih efekata, dejstvo...zaštite od aromatizacije, "ciklusi oporavka od uzimanja istih"...razumno doziranje...ali kao što stalno napominjem, oni su "final touch", kada je sve što se moglo uraditi "prirodnim" putem ostvareno...kada je došlo do zastoja...posle višegodišnjeg redovnog treninga, korigovane ishrane i razumne i svrsishodne upotrebe suplementacije...

AAS ne smeju biti shvaćeni olako...stavi prst na čelo mladi čoveče...razmisli gde si, koliko si spreman da uložiš sebe u ovu priču? Koliko si spreman da dobiješ i da izgubiš?

Ne takmičiš se, ne spremaš se za neko takmičenje, nisi aktivan sportista, "ne juriš rezultat"...možda samo želiš da fasciniraš okolinu, čime? ...načetom jetrom, testisima koji ne funkcionišu, impotencijom, aknama, preranim gubitkom kose( alopecia androgenetika), pojačanom maljavošću?  ;)

Pamet u glavu, spusti se na zemlju...budi pristojan i duhovit na drugi način...(ne) smejmo se neznanju i ljudskoj gluposti...  ;)
« Poslednja izmena: Mart 28, 2015, 11:45:36 posle podne od strane Slavisa Stojic » Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1662 poslato: Mart 28, 2015, 11:39:50 posle podne »

i kazi mi koji je najbolji i kako se pije i koliko dugo? :D
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1661 poslato: Mart 28, 2015, 11:38:43 posle podne »

uzecu EFX hyper 120 tableta, koristim protein, AMINO x, i glutamin sam juce popio zadnju dozu, da li da krenem odmah da ga pijem da ne pravim pauzu od kreatina, posto ce da mi stigne u utorak, da li je dobro?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #1660 poslato: Mart 28, 2015, 11:29:54 posle podne »

Nije najbolji ali je najpovoljniji i mislim da bi za početak mogao da probaš sa njim, šta još pored toga planiraš da koristiš od suplementacije ?
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1659 poslato: Mart 28, 2015, 10:59:29 posle podne »

i koliko se dugo pije, celu kutiju da ispijem, ili kako vec, napravicu pauzu nedelju dana od kreatina popio sam nekih 350 grama, sa fazom punjenja?
Sačuvana
mirkocop
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 127


« Odgovor #1658 poslato: Mart 28, 2015, 10:54:27 posle podne »

ovaj je najbolji?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #1657 poslato: Mart 28, 2015, 10:40:12 posle podne »

http://www.pansport.rs/Kreatin/Kreatin-alkalin/AA493-Kre-alkalyn.html   :)
Sačuvana
Stranice: 1 ... 79 80 [81] 82 83 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.098 sekundi sa 14 upita.