TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 08:59:47 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 645619 puta)
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2076 poslato: Jul 29, 2015, 07:44:30 posle podne »

Ima neko iskustva sa slow cookerom, je l ima jaka isparenja tj. je l se dosta oseca miris? Treba mi za pirinac i belo meso samo. Pitam zato sto treba svercam u internat kad krene imam znaci i produzni kabal i stek i sve al sve dzaba ako se oseca miris, soba je sitna i ima 2 prozora :D, a dobro je izolovana i vrata ne pustaju ni zvuk skoro.
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2075 poslato: Jul 29, 2015, 07:21:00 posle podne »

Jbt ne spremas se za maraton, odmori do subote, jedi cisto i to je to, sta ima para da bacas na neke napitke...


A ako ocekujes da ti neko kaze da se odmoris od svega i junkujes, e taj odgovor neces dobiti.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2074 poslato: Jul 29, 2015, 06:58:04 posle podne »

 :( :o
brate jako mi se igra...ja sam trebao biti cak izmena ali nisam,ubacio sam se u vatru..a i obecao sam drugovima,nemaju vise koga da nadju..
odmoricu se ja do tad
inace,pre neki dan je moj drug psihicki opao i pitao je trenera za savet-rekao mu je da uzme jedan junk obrok,naspava se,propusti jedan dan treninga i bice kao nov,i jeste sad mu je sve u redu
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2073 poslato: Jul 29, 2015, 06:52:36 posle podne »

pozzzzz
vec sam razgovarao sa cvetkom ali ne detaljno
ovako: imam turnir iz basketa u subotu,kako da se fizicki pripremim? psihicki znam  ;D
ja sam mislio da do tad minimalno treniram,dan ranije da igram malo basketa i dan ranije da istrcim jedno 2 km
da li gresim?
mislio sam i da uzmem isostar gel,za rehidrataciju?
e sad imam jos problema,jedan je da sam se pretrenirao...jako sam umoran,sve me bilo i sta god da pocnem da radim propadne posto sam umoran
danas sam sa tatom i bratom istovario 700 kg kamenja,posle trening pa basket...sto je puno puno je
svaki savet dobro dosao

p.s imam i 2 kesice hidrostara,moze i to za rehidrataciju? i sta je bolje isostar gel ili prah?
Sačuvana
rapidrudy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #2072 poslato: Jul 29, 2015, 01:11:15 posle podne »

Hvala  :)
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2071 poslato: Jul 28, 2015, 09:15:44 posle podne »

Posle treninga pijem Whey protein + dekstrozu. Koji je optimalni vremenski razmak (čakanje) do uzimanja čvrstog obroka?
Sigurno postoji neka logika, da bi se whey i dekstroza što bolje iskoristili i da ne bi došlo do mešanja u želudcu i njegovog opterećenja pri varenju

Eh kapacitet želuca nija baš za potcenivanje...

Ali, sve u svemu, oko sat vremena razmaka izmeĂ°u "šejk pwm"( protein + dekstroza) i konkretnog čvrstog obroka je idealno da ne bi došlo do mogućeg "preopterećenja" ili bilo kakvih interakcija "želudačnog sadržaja"...
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2070 poslato: Jul 28, 2015, 08:36:03 posle podne »

Meni treba posla sata od teretane do stana, eto toliki razmak pravim izmeĂ°u  šejka i čvrstog obroka.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2069 poslato: Jul 28, 2015, 08:34:36 posle podne »

Posle treninga pijem Whey protein + dekstrozu. Koji je optimalni vremenski razmak (čakanje) do uzimanja čvrstog obroka?
Sigurno postoji neka logika, da bi se whey i dekstroza što bolje iskoristili i da ne bi došlo do mešanja u želudcu i njegovog opterećenja pri varenju
Deksteroza i whey ce ekstremno brzo da se apsorbuju tako da mozes da jedes cim dodjes kuci najkasnije 1 sat posle treninga.
Sačuvana
rapidrudy
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7

« Odgovor #2068 poslato: Jul 28, 2015, 08:14:33 posle podne »

Posle treninga pijem Whey protein + dekstrozu. Koji je optimalni vremenski razmak (čakanje) do uzimanja čvrstog obroka?
Sigurno postoji neka logika, da bi se whey i dekstroza što bolje iskoristili i da ne bi došlo do mešanja u želudcu i njegovog opterećenja pri varenju
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2067 poslato: Jul 27, 2015, 10:05:20 posle podne »

Pozdav! Kako da koristim super mass gainer? Na kutiji pise da 1 porciju ( 160 gr) pomesati s 350-400ml vodr0e, je li treba tu porciju da podelim u toku dana i sa koliko vode, posto mi je puno gejnera na toliko vode?

Da li koristiš šejker da bi razmutio ovaj suplement? ili...?

Svi suplementi iz ove grupe se konzumiraju neposredno nakon pripreme, 1 "porcija"( 1 dozer) je predviĂ°ena za 1 uzimanje, nema potrebe da deliš ili slično...

Kako si planirao da uzimaš ovaj suplement? Posle treninga i...?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2066 poslato: Jul 27, 2015, 07:34:49 posle podne »

Ne bitno je koju količinu vode koristiš, doziraj kako tebi odgovara po ukusu .
Sačuvana
Milos97
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 45

« Odgovor #2065 poslato: Jul 27, 2015, 07:33:23 posle podne »

Pozdav! Kako da koristim super mass gainer? Na kutiji pise da 1 porciju ( 160 gr) pomesati s 350-400ml vodr0e, je li treba tu porciju da podelim u toku dana i sa koliko vode, posto mi je puno gejnera na toliko vode?
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2064 poslato: Jul 17, 2015, 02:54:00 posle podne »

Kako si zamislila taj trening sa gumom, imaš li još neke slične stvari u planu ?
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2063 poslato: Jul 17, 2015, 02:32:03 posle podne »

Zna li neko koliko je teska traktorska guma? Idem na selo,znaci,nema teretane pa hocu da se oprobam u nekim novim disciplinama :)

e faca si!!! :=)
Sačuvana
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2062 poslato: Jul 17, 2015, 06:24:23 pre podne »

Zna li neko koliko je teska traktorska guma? Idem na selo,znaci,nema teretane pa hocu da se oprobam u nekim novim disciplinama :)
Zavisi od kog traktora. IMT 539, 542, 549 i ti traktori manje snage imaju manju gumu, mada ćeš i nju malo teže prevrtati. Od ovih većih traktora zadnje gume se montiraju viljuškarom.
Sačuvana
Stranice: 1 ... 52 53 [54] 55 56 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.126 sekundi sa 14 upita.