TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 05:18:38 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 645299 puta)
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2166 poslato: Avgust 20, 2015, 05:49:56 posle podne »

Skuvas jaja,kupis pecen neslan kikiriki i mali jogurt i to pojedes usput,ne moras da ustajes ranije.


3 jajeta su 30-36 din a 50 g kikirikija je 20-23 din,jogurt 20 din.

I eto kvalitetnog dorucka za plafon 80 din.

Jebes ovsene,nije to carobna hrana.

Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2165 poslato: Avgust 20, 2015, 02:44:21 posle podne »

hvala svima na savetima..isprobavacu par kombinacija  :)
Sačuvana
MightyMO
PANSPORT TEAM NOVI SAD
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 11500


Success comes before work only in the dictionary.

« Odgovor #2164 poslato: Avgust 20, 2015, 01:53:01 posle podne »

meni jako prija mleko bez laktoze... tačno nema te težine u stomaku.  Mogu da podnesem laktozu ali kao da sam pojela kamen posle.  Zbog toga mleko bez laktoze u mom slučaju rešava problem :)
Sačuvana
Cicaa
Gost
« Odgovor #2163 poslato: Avgust 20, 2015, 01:17:38 posle podne »

Jednostavno ne jedes ovsene ako ti ne prijaju, nego pojedes npr pirinac sa jajima i resen problem
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2162 poslato: Avgust 20, 2015, 01:14:31 posle podne »

Hvala Slavisa na tekstu.
Beograde...hm...da ustajem sat vremena ranije? Dovoljno mi je teško da ustanem u 6...nema šanse da se budim u 5 da bi obavio nuždu  ::)
Videcu jos,kad krene skola detaljnije cu znati za ovsene sta i kako,mada mislim da cu moci da izdrzim do kuce...ali otom potom...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2161 poslato: Avgust 20, 2015, 12:32:54 posle podne »

Ovene su pune vlakana, normalno je da ides u wc. Ne preteruj sa kolicinom, moras da vidis koja kolicina tebi odgovara. Kupi 200g celih pa probaj tako. Ako ti tako odgovaraju onda jednostavno kupi konac za zube i problem resen. A ako ti je do ukusa, uvek mozes da dodas cokoladno mleko i plazmu, to ce da ga poboljsa koliko toliko. Ili ako ti skroz smetaju ovsene, ti kupi plazmu ili samleven keks pa pomesas to sa mlekom, obicnim ili cokoladnim i jedi. Inace, u kakvu to skolu ides kad nema ni zvono, ni wc... jos malo ce ispasti da vam se nastava ne odrzava u ucionici vec na livadi. U stvari, ispasce da ti ni ne ides u skolu a mozda i da ti nisi ti vec neko drugi. Jesi li se zapitao nekad da li te ljudi vide isto onako kako ti sebe vidis u ogledalu?

Mani se bre dete....

ahahahahha  :D
nema wc brate, u wc ima samo lavabo,nema šolja

jedem ovsene za dorucak,ali ih meljem zato sto ne podnosim obicne ovsene,smeta mi sto mi ostaju izmedju zuba itd...
zato ih meljem i dobijem ovseno brasno...ali imam ogroman nagon za wc ( velika nuzda ) negde sat vremena nakon jedenja ovsenih
ubacim i malo keksa da se ugusi ukus ali opet isto...probao sam i kakao i kokos i sve ali opet isto
nije ovo problem ali ako jedem ovsene pre skole,u skoli ce me terati na wc a tamo nemam gde da obavim veliku nuzdu pa je malo problem
ima li neko slicnih iskustava?

A zasto zivot da bude jednostavan, kada mozemo sve da iskoplikujemo...prelij ih vrucom vodom...ili ako ih prelivas mlekom, potopi ih pre konzumacije 5-10 min taman ce omeksati...i problema nema...

Moguce i da ti ovsene ne odgovaraju...

Ubaci pirincane galete u tom obroku pre odlaska u skolu...ako vec imas toliko problema sa nadimanjem i sl.

Slavisa ja sam ovsene prelivao hladnim mlekom,tek izvadjenim iz frizidera. Mozda da veceras izvadim mleko i ostavim ga da stoji u kuhinji da se malo ugreje. Pa ujutru da prelijem. Nije lose?

Moguce da je u pitanju i problem sa mlekom,laktozom...probaj samo sa vodom...

Obavezno procitaj...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/tabu-teme-podrigivanje-nadimanje-i-gasovi.html
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #2160 poslato: Avgust 20, 2015, 12:31:22 posle podne »

A nema ni "cucavac"? Nema sanse da skola nema bar to, to je jedan od osnovnih uslova jbt. Ustani sat vremena onda ranije pa ces imati i potrebu za wc-om taman pre nego sto krenes u skolu.

Ja ovsene prelijem mlekom uvece i ujutru cim ustanem jedem. Lepe, mekane...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2159 poslato: Avgust 20, 2015, 12:24:55 posle podne »

Ovene su pune vlakana, normalno je da ides u wc. Ne preteruj sa kolicinom, moras da vidis koja kolicina tebi odgovara. Kupi 200g celih pa probaj tako. Ako ti tako odgovaraju onda jednostavno kupi konac za zube i problem resen. A ako ti je do ukusa, uvek mozes da dodas cokoladno mleko i plazmu, to ce da ga poboljsa koliko toliko. Ili ako ti skroz smetaju ovsene, ti kupi plazmu ili samleven keks pa pomesas to sa mlekom, obicnim ili cokoladnim i jedi. Inace, u kakvu to skolu ides kad nema ni zvono, ni wc... jos malo ce ispasti da vam se nastava ne odrzava u ucionici vec na livadi. U stvari, ispasce da ti ni ne ides u skolu a mozda i da ti nisi ti vec neko drugi. Jesi li se zapitao nekad da li te ljudi vide isto onako kako ti sebe vidis u ogledalu?

Mani se bre dete....

ahahahahha  :D
nema wc brate, u wc ima samo lavabo,nema šolja

jedem ovsene za dorucak,ali ih meljem zato sto ne podnosim obicne ovsene,smeta mi sto mi ostaju izmedju zuba itd...
zato ih meljem i dobijem ovseno brasno...ali imam ogroman nagon za wc ( velika nuzda ) negde sat vremena nakon jedenja ovsenih
ubacim i malo keksa da se ugusi ukus ali opet isto...probao sam i kakao i kokos i sve ali opet isto
nije ovo problem ali ako jedem ovsene pre skole,u skoli ce me terati na wc a tamo nemam gde da obavim veliku nuzdu pa je malo problem
ima li neko slicnih iskustava?

A zasto zivot da bude jednostavan, kada mozemo sve da iskoplikujemo...prelij ih vrucom vodom...ili ako ih prelivas mlekom, potopi ih pre konzumacije 5-10 min taman ce omeksati...i problema nema...

Moguce i da ti ovsene ne odgovaraju...

Ubaci pirincane galete u tom obroku pre odlaska u skolu...ako vec imas toliko problema sa nadimanjem i sl.

Slavisa ja sam ovsene prelivao hladnim mlekom,tek izvadjenim iz frizidera. Mozda da veceras izvadim mleko i ostavim ga da stoji u kuhinji da se malo ugreje. Pa ujutru da prelijem. Nije lose?
Sačuvana
Stefan L.
Gost
« Odgovor #2158 poslato: Avgust 20, 2015, 12:02:42 posle podne »

Kad god sam i ja jeo ovsene isao sa u wc ali ne zbog ovsenih vec zbog jogurta.

Godinama vec prvo sto radim posle dorucka je poseta najtoplijoj prostoriji u stanu. :D
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2157 poslato: Avgust 20, 2015, 11:40:41 pre podne »

jedem ovsene za dorucak,ali ih meljem zato sto ne podnosim obicne ovsene,smeta mi sto mi ostaju izmedju zuba itd...
zato ih meljem i dobijem ovseno brasno...ali imam ogroman nagon za wc ( velika nuzda ) negde sat vremena nakon jedenja ovsenih
ubacim i malo keksa da se ugusi ukus ali opet isto...probao sam i kakao i kokos i sve ali opet isto
nije ovo problem ali ako jedem ovsene pre skole,u skoli ce me terati na wc a tamo nemam gde da obavim veliku nuzdu pa je malo problem
ima li neko slicnih iskustava?

A zasto zivot da bude jednostavan, kada mozemo sve da iskoplikujemo...prelij ih vrucom vodom...ili ako ih prelivas mlekom, potopi ih pre konzumacije 5-10 min taman ce omeksati...i problema nema...

Moguce i da ti ovsene ne odgovaraju...

Ubaci pirincane galete u tom obroku pre odlaska u skolu...ako vec imas toliko problema sa nadimanjem i sl.
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #2156 poslato: Avgust 20, 2015, 11:15:40 pre podne »

Ovene su pune vlakana, normalno je da ides u wc. Ne preteruj sa kolicinom, moras da vidis koja kolicina tebi odgovara. Kupi 200g celih pa probaj tako. Ako ti tako odgovaraju onda jednostavno kupi konac za zube i problem resen. A ako ti je do ukusa, uvek mozes da dodas cokoladno mleko i plazmu, to ce da ga poboljsa koliko toliko. Ili ako ti skroz smetaju ovsene, ti kupi plazmu ili samleven keks pa pomesas to sa mlekom, obicnim ili cokoladnim i jedi. Inace, u kakvu to skolu ides kad nema ni zvono, ni wc... jos malo ce ispasti da vam se nastava ne odrzava u ucionici vec na livadi. U stvari, ispasce da ti ni ne ides u skolu a mozda i da ti nisi ti vec neko drugi. Jesi li se zapitao nekad da li te ljudi vide isto onako kako ti sebe vidis u ogledalu?

Mani se bre dete....
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2155 poslato: Avgust 20, 2015, 11:10:35 pre podne »

ne znam stvarno za cele..probao sam par puta i to odavno tako da se ne secam bas tacnog razloga odlazenja u wc  :D
juce sam kupio 900 gr ovsenih ali sam sve samleo...sledeci put cu uzeti nesto malo pa ih necu samleti cisto da probam malo..
Sačuvana
belgrade style
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1203


« Odgovor #2154 poslato: Avgust 20, 2015, 11:07:01 pre podne »

Nakon sto jedes cele ovsene nemas tih problema? Samo kad sameljes?
Sačuvana
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2153 poslato: Avgust 20, 2015, 11:03:54 pre podne »

Ubaci i lana...bice bolje...
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2152 poslato: Avgust 20, 2015, 10:28:21 pre podne »

jedem ovsene za dorucak,ali ih meljem zato sto ne podnosim obicne ovsene,smeta mi sto mi ostaju izmedju zuba itd...
zato ih meljem i dobijem ovseno brasno...ali imam ogroman nagon za wc ( velika nuzda ) negde sat vremena nakon jedenja ovsenih
ubacim i malo keksa da se ugusi ukus ali opet isto...probao sam i kakao i kokos i sve ali opet isto
nije ovo problem ali ako jedem ovsene pre skole,u skoli ce me terati na wc a tamo nemam gde da obavim veliku nuzdu pa je malo problem
ima li neko slicnih iskustava?
Sačuvana
Stranice: 1 ... 46 47 [48] 49 50 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.071 sekundi sa 14 upita.