TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395439 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 09, 2024, 06:39:15 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 646639 puta)
TwinSix
Entuzijasta
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 4430


« Odgovor #2526 poslato: Januar 05, 2016, 10:06:24 pre podne »

Mislim da ovaj deo ''jeo tada sve redom'' sve pojašnjava...
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2525 poslato: Januar 05, 2016, 09:58:26 pre podne »

Doduse i davno kada sam trenirao pio sam kreatin dao mi je jako dobre rezulate ali deluje mi da sam sav bio "voden"

Ako se već plašiš "kreatinske retencije vode", razmisli o krealkalinu...


Pretpostavljam da si koristio monohidrat? ProizvoĂ°ač? Kolike si doze uzimao? Klasično punjenje? Da nisi preterivao i sa unosom prostih hidrata( dektroze)?
Klasicno sam koristio punjenje prce nedelhe i posle toga 5gr pre i posle trenibga, koristio sam dekstrozu ali sam i jeo tada sve redom i hidrate i sve....
Kreatin je obaj univerzalov bio...
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2524 poslato: Januar 05, 2016, 12:36:08 pre podne »

Doduse i davno kada sam trenirao pio sam kreatin dao mi je jako dobre rezulate ali deluje mi da sam sav bio "voden"

Ako se već plašiš "kreatinske retencije vode", razmisli o krealkalinu...

Pretpostavljam da si koristio monohidrat? ProizvoĂ°ač? Kolike si doze uzimao? Klasično punjenje? Da nisi preterivao i sa unosom prostih hidrata( dektroze)?
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2523 poslato: Januar 05, 2016, 12:33:49 pre podne »

Ok  hvala na savetima


Gesendet von iPhone mit Tapatalk
Sačuvana
Kolev Nenad
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1451


« Odgovor #2522 poslato: Januar 04, 2016, 11:20:56 posle podne »

Kad smo kod kreatina....planirao sam daga uzmemu sl.nabavci kda budem isao, ali se plasim da ce mi dosta nagurati vodu i da cu posle imati problema oko isusivanja i priprema....iskustvo?

Do te mere nema veze sa pripremama, tj da ce ih upropastiti da nemas pojma.
Ljudi uzimaju mnoge stvari u toku priprema koje navuku vodu, dakle svesno to urade pa na dan takmicenja budu spremni.
Ne opterecuj se kreatinom, nego ga slobodno koristi, jedi cisto i nema greske.
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2521 poslato: Januar 04, 2016, 11:12:37 posle podne »

Verovatno si premalo pio vode i jace malo hidrati bili
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2520 poslato: Januar 04, 2016, 11:09:23 posle podne »

Doduse i davno kada sam trenirao pio sam kreatin dao mi je jako dobre rezulate ali deluje mi da sam sav bio "voden"
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2519 poslato: Januar 04, 2016, 11:07:32 posle podne »

Nećeš imati nikakvih problema, previše ti je neko preuveličao njegov efekat.
Sačuvana
radovicmiladin86
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1486

« Odgovor #2518 poslato: Januar 04, 2016, 11:04:04 posle podne »

Kad smo kod kreatina....planirao sam daga uzmemu sl.nabavci kda budem isao, ali se plasim da ce mi dosta nagurati vodu i da cu posle imati problema oko isusivanja i priprema....iskustvo?
Sačuvana
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2517 poslato: Januar 04, 2016, 09:59:43 posle podne »

Pavac, kreni prvo od prioriteta...uzmi dovoljno mesa, sira, jaja, pirinča, ovesnih, oraha, ribe...da imaš za jedno mesec dana, a ako nešto preostane "od sredstava" iskoristi na ono od suplementacije što ti je stvarno potrebno...ne rasipaj novac nepotrebno...

Mislim da svaki od naših saveta, preporuka..."zvuči kao pokvarna ploča", sve smo ovo mnogo puta do sada ponovili...molim usvoji!

Ne idealizuj suplemente!

http://www.pansport.rs/tekstoteka/cesto-postavljana-pitanja/kratki-saveti-za-poetnike.html
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16741


« Odgovor #2516 poslato: Januar 04, 2016, 08:28:54 posle podne »

Teško je njemu objasniti neke stvari, ja sam više puta pokušavao i ništa on i dalje okreće na svoju priču.

U skladu sa njegovim načinom razmišljanja ja bih se složio sa tim i predložio bih mu da kupi protein ili gejner jer znam da u suprotnom neće kupiti hranu već će taj novac potrošiti na čokoladice i skokove :)
Sačuvana
leevu
Redovan član
****
Van mreže Van mreže

Poruke: 603


« Odgovor #2515 poslato: Januar 04, 2016, 08:16:10 posle podne »

Boze pomozi ovoj budali...
Nemoj tako, provaljuje sad da mu je hrana prva pa posle 500g proteina i cokladica od 200 din :D
Sačuvana
Cvetko
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1820


« Odgovor #2514 poslato: Januar 04, 2016, 07:33:08 posle podne »

Boze pomozi ovoj budali...
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2513 poslato: Januar 04, 2016, 07:04:05 posle podne »

Ja znam da zvučim krajnje bezobrazno kad dajem nekom dobronameran savet ali skontao sam da jedino tako možeš bolje da dobreš čoveku do svesti, barem kod mene u teretani sam nekim momcima otvorio oči tako za dobar deo stvari ali razumem ja i njega, svi smo mi to nekad prošli ali ja hoću da mu objasnim da postoji i sutra, i dve nedelje kasnije i da telo mora biti u kontinuitetu obezbeĂ°eno sa kvalitetnom hranom a ne da bude jedan period nabrijano proteinima posle izvesnog vremena ništa, to nije rešenje. Kako god, daj bože da mu uspe ono što je zacrtao, ništa loše ne mislim ;) U ostalom, svi koji malo bolje poznaju materiju znaju koliko su vredniji proteini iz hrane i koliko su bolji vitamini i minerali uneti hranom a ne tabletom, toliko ... :)

jeste boki
u pravu si, kada bi uradio kako sam zamislio, krljao bi sve odjednom i spiskao bi pare i to ne bi trajalo dugo... ovako cu pokusati da u kontinuitetu odrzim neku kvalitetniju ishranu i liniju  :)
Sačuvana
boky95
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 807


« Odgovor #2512 poslato: Januar 04, 2016, 06:55:44 posle podne »

Ja znam da zvučim krajnje bezobrazno kad dajem nekom dobronameran savet ali skontao sam da jedino tako možeš bolje da dopreš čoveku do svesti, barem kod mene u teretani sam nekim momcima otvorio oči tako za dobar deo stvari ali razumem ja i njega, svi smo mi to nekad prošli ali ja hoću da mu objasnim da postoji i sutra, i dve nedelje kasnije i da telo mora biti u kontinuitetu obezbeĂ°eno sa kvalitetnom hranom a ne da bude jedan period nabrijano proteinima posle izvesnog vremena ništa, to nije rešenje. Kako god, daj bože da mu uspe ono što je zacrtao, ništa loše ne mislim ;) U ostalom, svi koji malo bolje poznaju materiju znaju koliko su vredniji proteini iz hrane i koliko su bolji vitamini i minerali uneti hranom a ne tabletom, toliko ... :)
« Poslednja izmena: Januar 04, 2016, 07:06:08 posle podne od strane boky95 » Sačuvana
Registruj se na Limundo preko ovog linka da i ja zaradim neku kintu:
www.limundo.com/ref/Magnum953
Stranice: 1 ... 22 23 [24] 25 26 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.107 sekundi sa 15 upita.