TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395592 Teme od strane 25009 Članovi Poslednji član: srecko sojic

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 18, 2024, 01:45:28 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 192 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Brza pitanja!  (Pročitano 661764 puta)
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2391 poslato: Novembar 06, 2015, 08:31:47 posle podne »

Koje je najbolje doba dana za vezbe?

Ne postoji ,,tacna'' definicija...treniraj kad ti najvise prija i kad imas najvise snage da odradis dobar trening.
Meni najvise odgovara u 11 ujutru ali sve je to individualno.  :)
Sačuvana
MilosGG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #2390 poslato: Novembar 06, 2015, 08:28:58 posle podne »

Koje je najbolje doba dana za vezbe?
Sačuvana
Never give UP!
[img//]http://i.imgur.com/9sn0Pn6.png[/img]
Slavisa Stojic
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 9519


Bog gleda u dušu, ne u tanjir...

« Odgovor #2389 poslato: Novembar 05, 2015, 01:34:23 pre podne »

Uh...mnogo se prašine diglo oko stvari koje su dostižne i dostupne svakome...da, svako od autora tekstova u našoj Tekstoteci se iz različitih aspekata bavio problematikom "skidanja masnih naslaga"...

Preporuke za čitanje na temu ishrane i "logike procesa"...

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/plan-ishrane-za-poetnike.html

http://www.pansport.rs/tekstoteka/ishrana/najee-greke-u-fazi-rada-na-skidanju-masnih-naslaga.html

Ako ti treba još detaljnih informacija predlažim da otvoriš svoju temu, npr. u delu foruma o ishrani, gde ćemo detaljno o meniju, namirnicama i sl.

http://www.pansport.rs/forum/index.php?board=711.0
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2388 poslato: Novembar 04, 2015, 11:28:34 posle podne »

Kao što su ti već napisali, baci se na čitanje tekstova iz tekstoteke pa posle toga ako budeš imao nekih nejasnoća da pokušamo da ti pojasnimo :)
http://www.pansport.rs/tekstoteka/
Sačuvana
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #2387 poslato: Novembar 04, 2015, 11:03:10 posle podne »

Nema problema samo dobro iscitaj forum. Javice se i Slavisa, dace ti za citanja dobre tekstove. Sve procitaj i pamti.
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MilosGG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #2386 poslato: Novembar 04, 2015, 10:54:20 posle podne »

Tesko da ces rasti vise u 20god. i gresis sa tom trakom/teretanom. Krenes sto pre u gym i gledas na YT kruzne treninge i kopiras malo likove iz gyma. Vremenom ces uci u stos. Za sada radi kruzne treninga oko sat vremena, manje pauze i na kraju mozes lagani kardio 30-60min.

Za ishranu citaj ima previse tekstova o tome, pogotovo Slavisa gde je pisao. Kad se informises o onome sto sam te pitao i malo jaci, onda se javis i postavljas pitanja sta ti nije jasno. Pa se onda jos vise informises o novi stvarima pa opet pitas dalje itd.

Da ne duzim, ne moze ti se pomoci dok lepo ne iscitas forum do neke granice bar za pocetak. Jer sta da ti pisem ruske romane kad neces razumeti. Nemoj da mislis da kenjam, vec stv ocu da ti pomognem jer sam bio u slicnoj situaciji pa se malo i poistovecujem a i imam malo slobodnog vremena. Pitaj sta te zanima slobodno, al ono...
Primetio sam to i hvala puno.  Naveo sam zašto sam odmah postavio pitanje dole. Kada se budem više informisao o svemu javim se o/
Ps.  Biće mi drago ako mi budeš dopustio da nakon nekog vremena te smaram na pm ili nekog drugog ko je bio u mojoj situaciji,  jer me tako bolje razume.
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2015, 11:00:09 posle podne od strane MilosGG » Sačuvana
Never give UP!
[img//]http://i.imgur.com/9sn0Pn6.png[/img]
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #2385 poslato: Novembar 04, 2015, 10:35:14 posle podne »

Tesko da ces rasti vise u 20god. i gresis sa tom trakom/teretanom. Krenes sto pre u gym i gledas na YT kruzne treninge i kopiras malo likove iz gyma. Vremenom ces uci u stos. Za sada radi kruzne treninga oko sat vremena, manje pauze i na kraju mozes lagani kardio 30-60min.

Za ishranu citaj ima previse tekstova o tome, pogotovo Slavisa gde je pisao. Kad se informises o onome sto sam te pitao i malo jaci, onda se javis i postavljas pitanja sta ti nije jasno. Pa se onda jos vise informises o novi stvarima pa opet pitas dalje itd.

Da ne duzim, ne moze ti se pomoci dok lepo ne iscitas forum do neke granice bar za pocetak. Jer sta da ti pisem ruske romane kad neces razumeti. Nemoj da mislis da kenjam, vec stv ocu da ti pomognem jer sam bio u slicnoj situaciji pa se malo i poistovecujem a i imam malo slobodnog vremena. Pitaj sta te zanima slobodno, al ono...
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MilosGG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #2384 poslato: Novembar 04, 2015, 10:24:44 posle podne »

Ajde ovako za pocetak, jer niko nece da ti pise sve ispocetka. Terror ti je lepo rekao sta za pocetak treba uraditi. A ti mi reci da li znas koji makro nutrijenti postoje i koliko kojih od prilike trebas da unosis u gramima ? Da li znas da su tegovi bolji od kardia i kada planiras da krenes u gym ? Koje vezbe i kako ces raditi ? Plan ishrane od prilike ?

I sta smes jesti od uh, proteina i masti ? Aj ispisi prvo ovo, necu dzabe da pisem lencugi koja oce sve na gotovo a da nista ne plati.

Koliko dugo citas ovaj ili slicne forume ? Poz
Za pocetak nemam pojma o načinu ishrane,  zato čitam po forumu o tome po terorovom predlogu. Što se tiče toga da su tegovi bolji od kardia,  nisam znao,  ali preferiram uglavnom traku za trčanje zato što želim da pokušam da povećam svoju visinu barem malo još. (Možda grešim,  ako je tako molim vas ispravite me)  Jer sam u porodici imao sličanu situaciju sa mojim ujkom koji je bio od onih "lakše ga je preskočiti nego zaobići ". I negde u mojim godinama je raskrstio sa tim. I danas je baš visok. (Znam. Do genetike je,  ali vredi pokušati.)  Što se tiče gym,  tako reći od sutra,  mada je realno od sledeće nedelje. Ovaj tek sam počeo. A forume sa sličnom tematikom isto malo, od skora. Pozdrav
Sačuvana
Never give UP!
[img//]http://i.imgur.com/9sn0Pn6.png[/img]
Pecha
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2230


Eat clean, train hard, die anyway...

« Odgovor #2383 poslato: Novembar 04, 2015, 10:09:53 posle podne »

Ajde ovako za pocetak, jer niko nece da ti pise sve ispocetka. Terror ti je lepo rekao sta za pocetak treba uraditi. A ti mi reci da li znas koji makro nutrijenti postoje i koliko kojih od prilike trebas da unosis u gramima ? Da li znas da su tegovi bolji od kardia i kada planiras da krenes u gym ? Koje vezbe i kako ces raditi ? Plan ishrane od prilike ?

I sta smes jesti od uh, proteina i masti ? Aj ispisi prvo ovo, necu dzabe da pisem lencugi koja oce sve na gotovo a da nista ne plati.

Koliko dugo citas ovaj ili slicne forume ? Poz
Sačuvana
Panta rei, panta res.
MilosGG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #2382 poslato: Novembar 04, 2015, 07:26:06 posle podne »

Dva puta dnevno kardio treninga od sat do sat ipo vremena.  Ili u kilometrima 6-10km. Testenina minimum minimuma.  Posle 18h osim vode ništa,  a preko dana što više vode pre i posle obroka... Jednom mesečno čak i oko 20km prepesacim uglavnom u jednom danu .  Ili onako zustar trening,  uz brdo...
« Poslednja izmena: Novembar 04, 2015, 07:30:11 posle podne od strane MilosGG » Sačuvana
Never give UP!
[img//]http://i.imgur.com/9sn0Pn6.png[/img]
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2381 poslato: Novembar 04, 2015, 07:14:16 posle podne »

Napiši koje metode mršavljenja si pokušavao, otvori svoju temu gde ćeš nam detaljnije opisati svoju ishranu i gde ćemo se pozabaviti tvojim problemom. Ovo je ipak tema za brza i kratka pitanja a verujem da ćemo ispisati puno postova dok te ne uputimo u ishranu i trening.
Sačuvana
AnĂ°elko
Gost
« Odgovor #2380 poslato: Novembar 04, 2015, 07:10:53 posle podne »

Ovako,  imam punih 19 a uskoro gazim i 20 godina, no godine nisu problem,  već moja prekomerna težina.  Visok sam oko 173cm i težak oko 110kg. Što je za mene strašno. Pokušavao sam "neke svoje " metode i načine mrsavljenja. Krene sve lako i kako treba,  ali nakon dve do tri nedelje sve propadne...  Brinem za svoje zdravlje.  I imam veliku želju da se oslobodim zla. I da krenem da živim kao što i treba.  Dosta njih mi je reklo da moja metoda mrsavljenja ne vodi ka dobrom,  jer previše forsiram sebe itd.  Treba mi neko da mi pomogne oko ishrane i plana rada,  sa svojim iskustvom. Da malo zivnem...  Pozdrav

non stop pricas o svojim metodama,a nisi ih naveo...
Reci nam kako si do sad radio da vidimo koje su to metode  :)
Sačuvana
Miletić Dušan
Global Moderator
Top poster
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 16754


« Odgovor #2379 poslato: Novembar 04, 2015, 07:10:35 posle podne »

Pa osecao sam kao neku nervozu pre treninga, cini mi se da sam vise bio fokusiran, a sto se tice snage mozda je bilo za nijansu vise.
Sličan(isti) efekat ćeš imati i od kofeina:)
Sačuvana
MilosGG
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 9


« Odgovor #2378 poslato: Novembar 04, 2015, 06:55:46 posle podne »

da li imas nekih povreda ili problema sa zdravljem?
Ne.
Sačuvana
Never give UP!
[img//]http://i.imgur.com/9sn0Pn6.png[/img]
Terror
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1800


terroristes

« Odgovor #2377 poslato: Novembar 04, 2015, 06:47:09 posle podne »

da li imas nekih povreda ili problema sa zdravljem?
Sačuvana
Nase ce sjene hodati po Becu ,lutati po dvoru , plasiti gospodu...
Stranice: 1 ... 31 32 [33] 34 35 ... 192 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.119 sekundi sa 14 upita.