TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395519 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 14, 2024, 03:48:56 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 38 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Tetiva? Misic? Nerv? Pitanje za Alen Radosevica  (Pročitano 109580 puta)
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #144 poslato: Januar 29, 2014, 01:55:53 posle podne »

 E sad jedno pitanje, kad se sve ovo zavrsi da li cu ja moci da vezbam ikada u teretani vise?
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #143 poslato: Januar 29, 2014, 01:52:14 posle podne »

kod kog si specijaliste si bio?
kaze Ljubinka Stojnic specijalista fizikalne medicine i rehabilitacije
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #142 poslato: Januar 29, 2014, 01:51:12 posle podne »

Bio sam danas kod doktora. Hronicna upala tetiva, zbog ne adekvatnog lecenja i ne lecenja na vreme. 5 injekcija ketonala, 2 infuzije nekih ketonala sa ranisanom  i b vitamina i jos necega nzm. . Prepisala mi je brdo tableta i masti uz kamfor i fastum koji vec mazem. Dala mi je uput za snimanje oba lakta. Upala mekih tkiva. Sve u svemu nista dobro.
nisam siguran da to sve tako treba. slazem se da je hronična upala tetiva, da li će se raditi ultrazvuk lakta?

 Dala mi je uput za snimanje , i snimicu oba lakta. Inace ide ovako 0,9% nacl, looml, 30 min. u infuziji + 2amp Ketanol-a , ranisan dva dana,  zatim ketanol amp V + miligramma amp V i.m , uz fastum gel, chymoral forte dr 3x2, collagen C tab 2x1. Kontola za 10 dana...Ovako pise
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #141 poslato: Januar 29, 2014, 12:49:58 posle podne »

kod kog si specijaliste si bio?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #140 poslato: Januar 29, 2014, 12:49:17 posle podne »

koje tablete si dobio da piješ?
napiši nalaz rendgena....
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #139 poslato: Januar 29, 2014, 12:47:35 posle podne »

Bio sam danas kod doktora. Hronicna upala tetiva, zbog ne adekvatnog lecenja i ne lecenja na vreme. 5 injekcija ketonala, 2 infuzije nekih ketonala sa ranisanom  i b vitamina i jos necega nzm. . Prepisala mi je brdo tableta i masti uz kamfor i fastum koji vec mazem. Dala mi je uput za snimanje oba lakta. Upala mekih tkiva. Sve u svemu nista dobro.
nisam siguran da to sve tako treba. slazem se da je hronična upala tetiva, da li će se raditi ultrazvuk lakta?
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #138 poslato: Januar 29, 2014, 12:45:56 posle podne »

najblja je shockwave terapija, ali to verovatno nema...
može i ultrazvuk/laser....
javi kako ide, pozz

Dosli su mi nalazi, i valjda ne znam ja tacno to , po sedimentaciji trba da proveri koliki mi je stepen upale , sedimentacija mi je bila bas mala, ali nema veze od ponedelja odoh na terapije.
šta si radio od nalaza?
prepiši ovde rezultate, da pogledam....

Glukoza 5.0
Urea 6.8
Kreatinin 96
holesterol 4.9
Trigliceridi 0.8
CRP 0.0
Fibrinogen 2,7
eritrociti 3-5 i sad pise nesto ne mogu da procitam
leukociti 7-9
laboratorija je ok....
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #137 poslato: Januar 28, 2014, 07:39:09 posle podne »

Evo me sad malo blejim na infuziji. Mnogo sam se plasio kako ce to izgledati , ali sam preziveo  :D :D
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #136 poslato: Januar 27, 2014, 12:20:21 posle podne »

Bio sam danas kod doktora. Hronicna upala tetiva, zbog ne adekvatnog lecenja i ne lecenja na vreme. 5 injekcija ketonala, 2 infuzije nekih ketonala sa ranisanom  i b vitamina i jos necega nzm. . Prepisala mi je brdo tableta i masti uz kamfor i fastum koji vec mazem. Dala mi je uput za snimanje oba lakta. Upala mekih tkiva. Sve u svemu nista dobro.
« Poslednja izmena: Januar 27, 2014, 10:16:57 posle podne od strane miha1993 » Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #135 poslato: Januar 26, 2014, 02:22:22 pre podne »

Sad sam bas imao jedna peh, doduse nista ozbiljno ali osecam onaj mali tup bol izmedju lakta i tricepsa, ali  po prvi put uocavam gde imam probleme, znaci to mi je i doktor rekao, znaci tacno kod pripoja izmedju lakta i tricepsa i  izmedju lakta i zgloba, to je bolno mesto, e sad ponekad bol ode i na druga mesta ali tu bol nastaje , tu ga osecam. Moram da priznam nisam osecao ove bolove odavno, ja sam donekle kriv jer sam hladio i mazao samo na mestima nadlaktice-podlaktice(kako se vec zove) , a izmedju tricepsa i lakta sam dosta zanemarivao. Vazno mi je samo da bol nije ostar , ni jak, bukvalno samo da me priseti da sam povredjen.

Peh mi se inace desio kada sam se nageo na ledja i pruzio ruke iznad glave da uhvatim macku koja je predebala. Verovatno ovaj mali bol necu ni osecati sutra  , ali podsetio me da moram da stedim ruku maksimalno!
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #134 poslato: Januar 26, 2014, 02:19:39 pre podne »

Sad sam bas imao jedna peh, doduse nista ozbiljno ali osecam onaj mali tup bol izmedju lakta i tricepsa, ali  po prvi put uocavam gde imam probleme, znaci to mi je i doktor rekao, znaci tacno kod pripoja izmedju lakta i tricepsa i  izmedju lakta i zgloba, to je bolno mesto, e sad ponekad bol ode i na druga mesta ali tu bol nastaje , tu ga osecam. Moram da priznam nisam osecao ove bolove odavno, ja sam donekle kriv jer sam hladio i mazao samo na mestima nadlaktice-podlaktice(kako se vec zove) , a izmedju tricepsa i lakta sam dosta zanemarivao. Vazno mi je samo da bol nije ostar , ni jak, bukvalno samo da me priseti da sam povredjen.
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #133 poslato: Januar 25, 2014, 03:10:52 posle podne »

najblja je shockwave terapija, ali to verovatno nema...
može i ultrazvuk/laser....
javi kako ide, pozz

Vazi recu mu da mi to prepise i da pocnem od ponedeljka. Reci mi kad cu posle ovih terapija moci polako da krenem ? Mislim da ovo traje od 10 najmanje do nzm 20tak dana ne vise.
....ne smatram da ćeš biti spreman nakon fizkikalnih terapija, biti spreman za teretanu, bez drugog programa rehabilitacije....
anw, napiši šta budeš imao od fizikalne, pa ti napišem moje mišljenje...
pozz

Posle terapija i ja planiram loptica/gumica 3-4 dana pa oni tegovi i one vezbize 10tak dana i planiram od marta mozda da krenem. Mada necu nista da planiram, ja planirao od 1 decembra pa od 1 janura, nema planova vise :))
Sačuvana
miha1993
Član
**
Van mreže Van mreže

Poruke: 239


« Odgovor #132 poslato: Januar 25, 2014, 03:08:34 posle podne »

najblja je shockwave terapija, ali to verovatno nema...
može i ultrazvuk/laser....
javi kako ide, pozz

Dosli su mi nalazi, i valjda ne znam ja tacno to , po sedimentaciji trba da proveri koliki mi je stepen upale , sedimentacija mi je bila bas mala, ali nema veze od ponedelja odoh na terapije.
šta si radio od nalaza?
prepiši ovde rezultate, da pogledam....

Glukoza 5.0
Urea 6.8
Kreatinin 96
holesterol 4.9
Trigliceridi 0.8
CRP 0.0
Fibrinogen 2,7
eritrociti 3-5 i sad pise nesto ne mogu da procitam
leukociti 7-9
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #131 poslato: Januar 25, 2014, 09:13:47 pre podne »

najblja je shockwave terapija, ali to verovatno nema...
može i ultrazvuk/laser....
javi kako ide, pozz

Vazi recu mu da mi to prepise i da pocnem od ponedeljka. Reci mi kad cu posle ovih terapija moci polako da krenem ? Mislim da ovo traje od 10 najmanje do nzm 20tak dana ne vise.
....ne smatram da ćeš biti spreman nakon fizkikalnih terapija, biti spreman za teretanu, bez drugog programa rehabilitacije....
anw, napiši šta budeš imao od fizikalne, pa ti napišem moje mišljenje...
pozz
Sačuvana
Ognjen Pedja Tutorov
Top poster
*******
Van mreže Van mreže

Poruke: 13607


« Odgovor #130 poslato: Januar 25, 2014, 09:10:23 pre podne »

najblja je shockwave terapija, ali to verovatno nema...
može i ultrazvuk/laser....
javi kako ide, pozz

Dosli su mi nalazi, i valjda ne znam ja tacno to , po sedimentaciji trba da proveri koliki mi je stepen upale , sedimentacija mi je bila bas mala, ali nema veze od ponedelja odoh na terapije.
šta si radio od nalaza?
prepiši ovde rezultate, da pogledam....
Sačuvana
Stranice: 1 ... 27 28 [29] 30 31 ... 38 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.162 sekundi sa 14 upita.