TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395433 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 08, 2024, 06:11:32 posle podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: 1 2 3 [4] Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Potreban savet za povredu ramena  (Pročitano 5534 puta)
Lord Milutin
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 7


« Odgovor #1 poslato: Jun 09, 2017, 06:59:34 posle podne »

Zdravo svima!
Nov sam ovde i ovo mi se cini kao jako informativno mesto gde bih mogao da dobijem odgovore na neka pitanja.

Juce sam u teretani radio grudi i kada sam radio dizanje tegova na kosoj klupi, u jednom trenutku mi je mozda zbog vece tezine kvrcnulo rame unazad. Tada me skoro nista i nije zabolelo, prestao sam sa tim vezbama i odradio trbusnjake i posle trcanje normalno.
Sada imam ne preterano jake bolove kada probam da ruku podignem iznad glave i da podignem lakat u visini ramena.

Pomislio sam da nesto nije polomljeno, ali sam danas isao kod ortopeda i snimio sam rame. Evo ga nalaz:

Samo su mi dali neku uzasnu mitelu koja ne obavlja posao kako treba jer mi lakat seta kako hoce, a i malo mi je neprijatna ta poza. Receno mi je da mirujem par nedelja (sto mi je tesko palo jer sam krenuo da treniram pre mesec i po, ali izdrzacu posto mi je oporavak na prvom mestu), ali nista sem toga konkretno nije receno, niti sta da radim i da li treba neka rehabilitacija ili neke vezbice cisto za oporavak ramena.

Molim nekoga ko je imao slicno iskustvo ili zna nesto o ovome da mi odgovori posto od ovih ortopeda u drzavnim institucijama me iskeno boli glava i gledali su da me otkace za 3-4 minuta.

Unapred zahvalan, Milutin. :)
Sačuvana
Stranice: 1 2 3 [4] Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.118 sekundi sa 14 upita.