TELEFON: 021/820-555, 062/111-0-999, MAIL: info@pansport.eu

PRIRODNI DODACI ISHRANI ZA SPORTISTE I REKREATIVCE I SPORTSKA OPREMA

Statistike foruma
Statistike foruma 395298 Teme od strane 25007 Članovi Poslednji član: mileddd

User Info
Dobrodošli, Gost. Molim vas prijavite se ili se registrujte. Da niste izgubili svoj aktivacioni mejl?
Maj 02, 2024, 09:30:17 pre podne
Napredna pretraga
Vesti
DOBRODOŠLI na PANSPORT FORUM!

WWW.PANSPORT.EU
Pomoć Pretraga Prijavljivanje Registracija PRODAVNICA
*
 |   |   | 
« prethodna tema sledeća tema »
Stranice: [1] 2 3 Idi dole Pošalji ovu temu Štampaj
Autor Tema: Rast i vezbe za grudi  (Pročitano 14286 puta)
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #43 poslato: Februar 27, 2012, 11:23:20 pre podne »

Kako to meni nista ne pootpada???Vezbe oblikovanja ti nisu potrbne ako ne radis trening kao MM-a borci,a ne radis ga sigurno...
Ovo je meni odgovorio korisnik STEFAN L. ;) Pa smo se malo dotakli te teme...
Sačuvana
Миодраг
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #42 poslato: Februar 26, 2012, 03:43:09 posle podne »

Ja bih rekao ti i Dr Markoni. Ako ste mislili na MMA način zagrevanja, e to je onda već nešto drugo.
Sačuvana
I kada mi je bilo teško, ja se nisam predavao. I dalje sam trenirao!

BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #41 poslato: Februar 26, 2012, 03:31:11 posle podne »

a ko je za to pitao...
Sačuvana
Миодраг
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 33


« Odgovor #40 poslato: Februar 26, 2012, 03:28:34 posle podne »

Мешовите борилачке вештине (енгл. Mixed Martial Arts - MMA), познатије као вале тудо, слободна борба, ultimate-fight и free-fight, је модерни борилачки спорт у којем се користе технике разних борилачких вештина.

Izvor: http://sr.wikipedia.org/sr/%D0%9C%D0%B5%D1%88%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%82%D0%B5_%D0%B1%D0%BE%D1%80%D0%B8%D0%BB%D0%B0%D1%87%D0%BA%D0%B5_%D0%B2%D0%B5%D1%88%D1%82%D0%B8%D0%BD%D0%B5
Sačuvana
I kada mi je bilo teško, ja se nisam predavao. I dalje sam trenirao!

Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #39 poslato: Februar 25, 2012, 06:44:11 posle podne »

A sta je to MM-a i MMa? Nisam upucen.

To i mene zanima :)
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
BBBbbb
Napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 1178


Jusqu'ici tout va bien…

« Odgovor #38 poslato: Februar 25, 2012, 12:17:02 pre podne »

A sta je to MM-a i MMa? Nisam upucen.
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #37 poslato: Februar 24, 2012, 11:14:47 posle podne »

inace,to je istezanje kicme i ostalo,kao na casu fizickog...da,druze,radim trening kao MMa borci,zato sto mi nije bitno da budem samo misicav,i da mi neko dete pljusne samarcinu,ili tako nesto. malo miksujem,ali,zagrevanje je najbitnije,bilo da trcis,ides u teretanu ili plivas...naravno,ne zelim da se svadjamo,samo sam izneo svoje misljenje i predlog. :)
Sačuvana
Miraa
PANSPORT TEAM
Ultra napredni član
******
Van mreže Van mreže

Poruke: 2390


« Odgovor #36 poslato: Februar 24, 2012, 10:39:30 posle podne »

Pa kako sada se zagrevam. Ima dva razlicita misljenja.

Radi klasicno zagrevanje....ono sto je najbitnije je da trening ne pocinjes bez zagrevanja...
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #35 poslato: Februar 24, 2012, 02:45:27 posle podne »

Pa kako sada se zagrevam. Ima dva razlicita misljenja.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Stefan L.
Gost
« Odgovor #34 poslato: Februar 24, 2012, 10:00:15 pre podne »

jao,brateee...sbakakvih saveta imas na netu,svasta moze da se procita.zagrevaj se kao na casu fizickog,razgibavanje...a tek nakon toga rad sa manjim tezinama,a kasnije i radne serije!prvo i osnovno,zagrevanje zglobova!ti pomocu manjih tezina zagrejes misic i dovedes krv u njega,a zglobovi ostanu suvi,i za koju godinu ce da ti otpadaju koske od bolova...
Kako to meni nista ne pootpada???Vezbe oblikovanja ti nisu potrbne ako ne radis trening kao MM-a borci,a ne radis ga sigurno...
Sačuvana
neko tamo
Aktivan član
*****
Van mreže Van mreže

Poruke: 851


« Odgovor #33 poslato: Februar 24, 2012, 04:13:49 pre podne »

jao,brateee...sbakakvih saveta imas na netu,svasta moze da se procita.zagrevaj se kao na casu fizickog,razgibavanje...a tek nakon toga rad sa manjim tezinama,a kasnije i radne serije!prvo i osnovno,zagrevanje zglobova!ti pomocu manjih tezina zagrejes misic i dovedes krv u njega,a zglobovi ostanu suvi,i za koju godinu ce da ti otpadaju koske od bolova...
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #32 poslato: Februar 21, 2012, 02:23:05 posle podne »

Ok. Onda prvo dve serije lakse sa manje ponavljanja (za zagrevanje, recimo propadanja) i onda normalan trening.
« Poslednja izmena: Februar 21, 2012, 02:24:36 posle podne od strane Dr Markoni » Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Stefan L.
Gost
« Odgovor #31 poslato: Februar 21, 2012, 02:18:19 posle podne »

Kako to sto imas 14 godina moze da bude ogranicenje za zagrevanje sa tegovima,a nije za rad sa tegovima?

Pa sta znam, ja sam mislio da kada se kaze zagrevanje treba raditi cucnjeve, vrat da vrtim, i ostale vezbe sto radimo na fizickom. Onda cu se zagrevati tako kako vi kazete sa foruma.
To sto radis na fizickom su vezbe oblikovanja i imaju svoju namenu,a zagrevanje za teretanu radis sa tegovima(to je najosnovniji oblik zagrevanja),vezbu koju treba da radis prvo uradis kroz zagrevanje 2-3 serije i onda pocinjes sa radnim serijama...Ovo sto ti pitas je i jedan od razloga sto vecina ljudi po teretanama ne napreduje,jer rade 4 serije recimo Benca,a od te 4 serije prve dve ispadnu zagrevanje jer rade 10 ponavljanja sa kilazom koju mogu da urade i 15-16 ponavljanja,i onda imaju samo 2 radne serije,a to nije dovoljno za napredak.
Sačuvana
Dr Markoni
Član početnik
*
Van mreže Van mreže

Poruke: 63


« Odgovor #30 poslato: Februar 21, 2012, 01:50:52 posle podne »

Kako to sto imas 14 godina moze da bude ogranicenje za zagrevanje sa tegovima,a nije za rad sa tegovima?

Pa sta znam, ja sam mislio da kada se kaze zagrevanje treba raditi cucnjeve, vrat da vrtim, i ostale vezbe sto radimo na fizickom. Onda cu se zagrevati tako kako vi kazete sa foruma.
Sačuvana
.............................................................................................................................................................
Stefan L.
Gost
« Odgovor #29 poslato: Februar 21, 2012, 08:53:01 pre podne »

Kako to sto imas 14 godina moze da bude ogranicenje za zagrevanje sa tegovima,a nije za rad sa tegovima?
Sačuvana
Stranice: [1] 2 3 Idi gore Pošalji ovu temu Štampaj 
« prethodna tema sledeća tema »
 

SMF 2.0.19 | SMF © 2017, Simple Machines | Supported by | | Buttons by Andrea
Stranica je napravljena za 0.1 sekundi sa 14 upita.